Verbatim MediaShare

Kai pakeičiau savo nešiojamąjį kompiuterį į stacionaraus ir planšetinio kompiuterio duetą, atsirado ir šioks toks downside: nemaža dalis šiuolaikinių mobiliųjų įrenginių yra apriboti vidine atmintimi ir neturi SD kortelių palaikymo. Tai yra true tiek mano turimam iPad Air, tiek ir Nexus 5 telefonui. Jei į šiuos nešiojamuosius įrenginius įsirašysite šiektiek daugiau programų, bei žaidimų, lieka gal tik vienas ar porą GB vietos, kuriuose turi tilpti visa kita: nuotraukos, muzika ir filmai. Tai yra košmariškai mažai, o pirkti didesnės talpos įrenginių versijas įprastai būna gerokai brangu. Įsivaizduokime variantą – išsiruošiama į 5h kelionę traukiniu ar tai lėktuvu. Į planšetinį kompiuterį įsikeliamas filmas, tik vienas, nes daugiau iš esmės nelabai ir telpa. Kelionės metu paaiškėja, kad filmas jums ne itin patinka. Ką belieka daryti? Arba žiūrėti filmą, nors ir nėra noro arba naršyti internete, skaityti, žaisti, nes tas 5h visvien nėra ką veikti, o kito filmo jau nepažiūrėsite, nes papraščiausiai jo neturite.

Vienas panašios problemos sprendimas galėtų būti cloud tarnybos, kaip kad Dropbox, Google Drive, muzikos klausymui – Spotify. Galite dokumentus, nuotraukas laikyti ten ir prireikus, tiesiog greitai juos parsisiųsti į savo įrenginį. Šio sprendimo minusas – tai jums kainuos mobiliųjų duomenų srauto, jei būsite neprisijungęs prie wifi, o ir greičiai bus tikrai ne stebuklingi. Tačiau apie filmų žiūrėjimą nė nekalbu, nes kaip ten bebūtų Netflix’as mūsuose dar neveikia, o Dropboxe filmų taipogi nepalaikysi.

Kitas variantas keliaujant – vežtis nešiojamąjį HDD diską su savimi ir prireikus tam tikrų failų – kur nors susirasti kompiuterį ir jo pagalba susikelti reikiamus failus į planšetą. Nepatogu ir nepraktiška, juo labiau negelbėja pačios kelionės metu.

Ir čia mes randame gan naują ir įdomų Verbatim MediaShare sprendimą. Tai nedidelis, maždaug tokio pat dydžio, kaip 2,5 colių nešiojamas HDD diskas, prietaisėlis, kuris leidžia prie jo prijungti iki 64GB SD kortelę, USB flashiuką ar tai nešiojamąjį HDD ir streaminti juose esantį turinį wifi ryšiu. Tai reiškia, kad savo mobiliąjame įrenginyje galite pasiekti nors ir porą terabaitų duomenų, kaip kad kino filmai ar muzika ir mėgautis šiuo turiniu akimirksniu, be jokių siuntimų ar duomenų perkėlimų. Streaminatės HD kokybės MKV filmą tiesiai ant android ar iPad įrenginio ir nesukat sau galvos, kiek vidinės atminties jie ištikrųjų turi. MediaShare turi integruotą bateriją, kurios užteks maždaug 7-9h, praktiškai tiek pat, kiek jūsų planšetiniam kompiuteriui. Vienu metu prie prietaiso gali prisijungti 5 skirtingi įrenginiai, o turinys iš laikmenų pasiekiamas specialios programėlės pagalba.

Iš esmės šio ir išorinio HDD tandemas man asmenškai išvis panaikina nešiojamojo kompiuterio reikalingumą: medijoms ir internetui kelionėse planšeto pilnai užtenka, juo labiau jį vežiotis tikrai patogiau, nei didelį ir sunkų nešiojamąjį, visą savo masyvią media biblioteką galima turėti kartu su savimi, o rimtu darbu kelionėse visvien nelabai užsiiminėju ir tai darau tam skirtomis dedikuotomis programomis namų kompiuteryje. Tad įsimeti dvi 2,5 colių dėžutes į krepšį, savo planšetinį kompiuterį ir gali keliauti kur tik akys veda.

Verbatim MediaShare turi ir malonų bunus funkcionalumą: bėdai prispyrus šį įrenginį galima panaudoti mobiliojo telefono pakrovimui! Dar vienas didelis pliusas prie jau ir taip šaunaus device’o. O geriausia dalis, kad šis streaminantis hub’as nėra ir brangus – kaina apie 140Lt. Tikrai pigiau ir patogiau, nei tai pačiai paskirčiai pirktis nešiojamąjį kompiuterį.

Prekė amazon parduotuvėje

Komentarų nėra

Komentuoti