Užkalbink gi pagaliau!

36086621fbcd992df971742806566e15_h

Ne vieną kartą įsitikinau, kad gyventi reikia su daug didesniu ekspromtiškumu. Šauna į galvą mintis – reikia griebti ją ir įgyvendinti, nesileidžiant į gilius apmastymus.

Kalbu taip, dėlto, kad anądien, važiuojant iš darbo, troleibuse mačiau merginą, kuri mane sužavėjo vos per sekundės dalį. Ahh, kas čia tokio, klausit manęs, gi simpatiškų merginų viešajame transporte per dieną galima prisižiūrėti dešimtis. Bet tik ne man. Nežinau ar aš čia tiesiog pasidaręs labai kritiškas ir išrankus, ar kas, bet dažniausiai aplinkinių žmonių beveik nė nepastebiu. Vienos per baisios, kitos eina su draugėmis ir per nelyg užsidegusios pasakoja praėjusių išgertuvių įspūdžius, dar kitos – nieko nepasižyminčios, neįdomios ar išvis keistos (ne gerąją prasme). Turiu pripažinti, kad per tuos 9 mėn, kai gyvenu Vilniuje, buvo vos keli atvejai (pora iš jų per paskutiniąsias pora sav.), kai išvydau tikrai nuostabias merginas, nuo kurių akis nuleisti buvo sunku, ne vien dėl jų išvaizdos, bet dėl šilumos sklindančios iš akių. Na o ką aš? Sumautai nieko… Jei mintis, užkalbinti šauna netikėtai – turi netikėtai tai ir padaryt. Vos per pora sekundžių nuo minties atsiradimo. Priešingu atveju pradedi galvoti, kokia ta mergina, imi mastyti ką čia būtų galima jai pasakyti, ar jin iš tavęs nepasišaipys ir t.t. Atrodytų keista, bet kaip smarkiai vaikinus stabdo baimė būti pavarytiems šalin. Logiškai galvojant, tai kas čia tokio: na pabandysi, pavarys na ir nueisi. Ko gi čia bijoti po velniais? Tačiau, kai visa tai reikia įgyvendinti praktiškai – įgauna visai kitokį lygį ir tada supranti, kad viskas ne taip lengva, kaip atrodė. Galiausiai begalvojant  pasitikėjimas savimi sumažėja iki per mažo užkalbinimui lygio, na arba mergina spėja nueiti.

Atsipeikėk gi pagaliau ir suprask, kad jei pats nesiimsi veiksmų, taip ir galėsi vaikščiot su ausinuku ausyse, bei rankomis kišenėse visą gyvenimą! Žmonės, kurie sėdi ir laukia kol likimas juos suves su jų antrosiomis pusėmis – yra tikri kvailiai. Vienintelis būdas pasiekti sėkmę – bandymų, klaidų, pasimokymų, bei kartojimų metodas. Belaukdami ir galvodami, kad viskas susiklostys savaime, mes ko gero praleidžiame šimtus progų susikurti romantiškus santykius, na arba tiesiog susipažinti su šauniais žmonėmis.

Laikas, keisti požiūri, skant!

3 komentarai
 • Minska
  Parašyta: 16:59h, balandžio 04 Atsakyti

  Pavasaris, todėl ir merginos gražios =D
  P.S. kokie fainuliai smailai :)

 • crazyvoveriukas
  Parašyta: 21:17h, balandžio 04 Atsakyti

  heh, pamenu, ir man kaip merginai, dažnai būdavo tokių situacijų :) vieną kartą tokiu būdu prasidėjo mano pirmoji draugystė (pamačiau stotelėje, kadangi neskubėjau niekur, įsėdau ne į savo autobusą, o į tą, kurio laukė jis, užkalbinau, kai pasakiau kur važiuoju, tai man pasakė, kad teks išlipti, nes autobusas veža visai kitur, taip siaubingai susigėdau, o juk mano gimtamiestis ten buvo, turėjau numanyti :D na bet vis tiek apsikeitėm tel.nr. ir jis paskambino :) ) o kitą kartelį kai mane taip užkalbino, tai jau septinti metai turiu gerą draugą :) kartais tikrai verta surizikuoti ;)

 • Clara
  Parašyta: 17:08h, balandžio 05 Atsakyti

  Nuu,Tadai šaunu,kad bent supratai,kad reikia keist požiūrį čia ir pliusas :DD

Komentuoti