Tech apžvalgininkas Ash Tailor

Aš esu tikras technologijų entuziastas. Man patinka sekti naujausias technologijų naujienas, tad nenuostabu, kad skaitau ir Youtubėje prenumeruoju krūvas šaltinių, stebiu gyvai naujausių produktų pristatymus bei parašau ir savo paties apžvalgas. Tai tikriausiai susiurbia gan per daug mano laiko, bet oh well, laikas praleistas darant tai, kas patinka, nėra išvaistytas laikas, right? O taipogi man patinka dalintis, kai atrandu kažką įdomaus ar žavinčio.

Taigi, šiandien ir noriu padaryti būtent tai: pristatau jums naują tech apžvalgininką, kuris paliko didelį įspūdį – Ash Tailor.

Kas bent kiek domisi technologijomis, o ypač mobiliaisiais telefonais, tikrai žino Marques Brownlee bei jo kanalą MKBHD. Tai vienas populiariausių individualių apžvalgininkų Youtube platformoje, kurio video garsėja ypač gera vaizdo kokybe. Kam patinka tokio lygio gražūs, cinematiški video, taipogi seka ir The Verge kanalą, kuris taipogi pasižymi labai aukšta produkcijos kokybe. Tačiau abu šie kanalai susilaukia nemažai kritikos ir dėlto, kad apžvalgos būna gan paviršutiniškos, labai apibendrintos ir pradeda panašėti viena į kitą. Tačiau skaitydamas Android Authority atradau Ash’ą, kuris šiame portale rašo telefonų apžvalgas. Pasirodo jis turi savo asmeninį Youtube kanalą, kuriame ne itin aktyviai, tačiau pastaruosius porą metų kelia savo video apžvalgas, kurias drąsiai galima būtų pripažinti labiausiai kinamatografiškomis ir kūrybingomis tech apžvalgomis šiame video portale. Pažiūrėkite kelis jo darbus ir iškarto suprasite, kad šis žmogus tikrai išmano video meną ir netruksite ilgai, kol paspausite mygtuką „subscribe“. O prenumeratoriai šiam vaikinui tikrai nepamaišytų, nes tokio lygio medžiaga kol kas jam pritraukė tik nepilnus 50 000 sekėjų! Jis būtų vertas net ne 10 kartų, tačiau net ir visus 100 kartų tiek. Manau, kad jei jis ir toliau dirbs tokiu lygiu, tai tokia situacija labai ilgai neužsitęs. Prisidėkite prie to ir jūs!

Komentarų nėra

Komentuoti