Strateginis žaidimas – R.U.S.E.

ruse

Atsimenate, jau dėjau kažkada naujo Ubisoft kuriamo žaidimo R.U.S.E pristatomąjį filmuką? Ir rašiau kad tokie žaidimai su touch table visai įmanomi. Tai pasirodo šis žaidimas netik skirtas visom populiariosiom konsolėm, PC, bet net ir turi tą išsvajotąjį touch table palaikymą:

Atrodo kol kas gana gremėzdiškai ir gan nepatogiai, ir įsivaizduoju, kad pažaidus gerą pusvalandį nualintum rankas ir valdymas pasidarytų varginantis. Tačiau kaip bebūtų – tai visai naujas strateginių žaidimų pojūtis.

Kaip mano draugas pasakytų: “Valdai armijas, kaip koks Dievas.”

That`s holy true. :pala:

Na o dabar plačiau apie žaidimą:

Taigi, žaidėjai eilinį kartą tūrės stoti į kovą, kad atvesti savo pasirinktą naciją į pergalę. Viskas rodos taip pat, kaip ir kitur, bet čia kova, palyginti su kitais strateginiais žaidimais, bus kitokia, nes didžiausias dėmesys skirtas žvalgybai ir apgaulėms. Žaidėjas galės naudotis įvairiais žvalgybos daliniais, sukurti šnipų tinklą, rinkti svarbią informaciją apie priešą ir pulti jo silpniausias vietas. O naudojant įvairius apgavystės metodus bus galima nukreipti priešo dėmesį. Kamufliažas, masalai, radijo tyla, kodavimas, užnuodijimas — šios ir kitos negarbingos, bet labai efektyvios priemonės padės sukelti paniką priešo gretose. Gynyboje taip pat neapsieisi be apgaulės, turėsi vengti šnipinėjimo, apsimetinėti, meluoti, slėpti turimą informaciją. Tik pats nuspręsi, kada ir kaip atskleisti tikrąsias savo pajėgas ir tikslus.

Dalyvaudamas karinėje kampanijoje, turėsi užsitarnauti vis aukštesnį laipsnį, suteikiantį daugiau galimybių. Skinantis kelią karjerai teks ir pačiam pasinaudoti įvairia manipuliacija bei išdavystėmis, tad laukia ne viena dramatiška akimirka. Tavo valiai paklus vis daugiau karinių dalinių: pėstininkai, transporto priemonės ir skraidantys aparatai, kurių visi turės ypatingų savybių.

e3-2009-ruse-screens-20090601071057232

Be karinių veiksmų, reikės imtis ir karo verslo. Juk neretai kovą laimi ne tas, kuris turi daugiau galios, bet tas, kuris sugeba tinkamai suplanuoti ir paskirstyti išteklius. Taigi turėsi rūpintis pajamomis, planuoti karinių dalinių gamybą ir skatinti pažangias tyrimų programas. Taip pat reikės visais įmanomais būdais trukdyti priešui padaryti tą patį —nukirsti jo tiekimo linijas ir susilpninti jo logistiką.

Karinė žaidimo kampanija vyks Antrojo pasaulinio karo metu. Žaidėjai dalyvaus garsiuose susirėmimuose, tokiuose kaip Monte Kazino mūšyje ar operacijoje „Viešpats“. Bet ši kampanija nebus įprasta. Visus įvykius stebėsi ir vertinsi svarbiausių strategų, kurie savo sprendimais nulėmė karo eigą, akimis. Atrasi, kokie nuotykiai ir pavojai slypi šiame manipuliacijų ir iliuzijų pasaulyje.

Be vieno žaidėjo režimo, laukia ir iki 8 žaidėjų kovos internete. Bus galima ne tik kautis tarpusavyje, bet ir atlikti bendras užduotis,  pasirinkus vieną iš šešių Sąjungininkų ar Ašies tautų, kurių kiekviena turi specifinių karinių dalinių ir savybių. Na ,o įvairūs apgaulės metodai turėtų būti dar įdomesni ir galima sulaukti netikėtos atomazgos žaidžiant su tikrais žmonėmis.

PCG_logas_NEW

 

Internetiniai namai:

Oficialus žaidimo tinklapis

 

Video:

 

Komentarų nėra

Komentuoti