Serialas, kurį žiūrėjau: The Boondocks

Anime-Review-The-Boondocks

Vision? What do you know about my vision? My vision would turn your world upside down, tear asunder your illusions, and send the sanctuary of your own ignorance crashing down around you. Now ask yourself, Are you ready to see that vision? – Huey Freeman.

Savo tinklaraštyje pateikiu iš esmės viską, kuom domiuosi. Žinoma kartais kažkam pritrūksta laiko, kartais tiesiog patingiu, bet jei tai tikrai verta dėmesio – anksčiau ar vėliau atsiduria mano tinklaraščio archyve. Taigi šiandien serialo aprašymo diena. Jau buvau jums pasakojęs apie Stargate, apie The War at Home, o šį kartą – The Boondocks.

 

Siužetas:

Pagrindiniai veikėjai – į Čikagos priemiestį, apgyvendintą pasiturinčių baltųjų, ką tik atsikraustę trys juodaodžiai iš geto: ne pats pavyzdingiausias senelis Robert’as, bei du jo anūkai – 10-metis gudročius Huey, bei jaunesnis padauža Riley. Šou metu vaizduojama jų kasdienybė, bei įvairios kurioziškos situacijos, bei nuotykiai, kuriuose jie atsiduria.

 

Trumpai apie:

The Boondocks – tai trumputis (viena serija 22 min.) Adult Swim serialas, kuriamas režisieriaus Aaron McGruder pagal jo paties pieštus komiksus. Tai socialinė Amerikos kultūros, rasių tarpusavio santykių, diskriminacijos, politikos, bei popkultūros satyra, pateikiama Freeman’ų šeimos gyvenimo ištraukomis. Principas tikrai ne naujas, nes panašaus formato yra Family Guy ar net tie patys Simpsonai, tik pašaipos čia daugiau orientuotos būtent rasine tematika, bei yra gerokai atviresnės ir be jokios cenzūros. Išgirsite tikrai ne vieną keiksmažodį, visą galybę rasistinių juokelių, bei pamatysite gan atvirų scenų (tai suprasite pažiūrėję vien pirmąją seriją).

Multikas patiko dėl savo sąsaju su hip-hop kultūra, kuri, kaip žinot man patinka ^^ Seriale groja daug rap’o muzikos, veikėjai piešiami plačiais, rap’o rūbais, ne vienoje serijoje siužetas rutuliojasi apie rap’o atlikėjus. Ką jau bekalbėti apie kviestinių žvaigždžių sąrašą, kurie epizodiškai įgarsindavo serialo veikėjus: Samuel L. Jackson, Snoop Dogg, Katt Williams, Mos Def, Busta Rhymes, bei Xzibit.

Pačiose pirmose serijose serialas sukėlė ne itin didelį susidomėjimą, žiūrėjau tik dėl stilistikos, tačiau greitai, tai išsivystė į pomėgį ir laukdavau pasirodančios kiekvienos naujos serijos. Asmeniškai toks humoro serialas man kiek priimtinesnis, už tarkim Family Guy (no offence, šitas filmukas irgi geras, tačiau daug bajeriukų atrodo tikrai lėkšti, ar net nejuokingi).

Apibendrinant – tai televizijos šou, kuris yra daug gilesnis, nei kad gali pasirodyti iš pat pradžių. Humoro forma subtiliai paliečiamos gan rimtos temos, tačiau serialo juokeliai bus priimtini toli gražu ne visiems.

Šiuo metu sukurti 3 sezonai ir neskaitant šou pasisekimo, nėra oficialaus patvirtinimo, kad bus ketvirtas sezonas. Bet manau, kad tai visai tikėtina.

 

watch-The-Boondocks-Season-3-Episode-7-The-Fundraiser-Tonight-on-Adul-Swim

Riley Freeman: Gangstalicious got shot!
Robert ‘Granddad’ Freeman: Again?
Riley Freeman: We got to do something!
Huey Freeman: I’ve got an idea! Why don’t we go to college so we don’t end up like Gangstalicious?

 

[rating:7/10]
(7/10)

Yra tikrai žudančių juokelių, kurių nepamiršti dar ilgokai, bet nemažai ir tokių serijų, kurios neprajuokina nė kiek. Serialą būtina žiūrėti originalo kalba, nes kitu atveju dings pusė jo žavesio.

Niiiigggggaaaaaa!

 

Media:

Komentarų nėra

Komentuoti