Serialas, kurį žiūrėjau: The War At Home

TheWarAtHome

Prieš kelias savaites mano kompiuterio ekrane baigė suktis Karas Namuose (The War At Home) tad keletas mano pastebėjimų apie šią šeimyninio gyvenimo komediją.

THE WAR AT HOME: L-R: Kyle Sullivan as Larry, Dean Collins as Mike, Anita Barone as Vicky, Kaylee DeFer as Hillary and Michael Rapaport as Dave in THE WAR AT HOME season two, premiering Sunday, Sept. 10 (9:30-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2006 Fox Broadcasting Co. Cr: Andrew Southam/FOX

Siužetas:

Serialas apie tai kaip spalvingą paauglystę turėję tėvai kariauja su savo paties atžalom. Trumpai ir aiškiai :)

 

Pamenu, pirmuose epizoduose Michael Rapaport (aktorius atliekantis tėvo Dave`o vaidmenį) man buvo kiek neigiamas personažas. Ko gero tai Kalėjimo Bėglių įtaka, kurioje šio aktoriaus vaidinamas personažas užsitarnavo blogą vardą :) Tačiau šiame seriale Rapaport atskleidė savo neblogus komiko sugebėjimus ir mano nuomonė pasikeitė.

Bendrai kalbant, tai įprasta komedija apie šeimos gyvenimą. Tokių serialų pavyzdžių turim ne vieną: Malcolm in the middle, Vedęs ir turi vaikų, net tie patys Simpsonai. Tik lyginant su šiais serialais, čia humoras kiek kandesnis, bei juodesnis. Sakydamas juodesnis, turiu omeny, kad seriale pilna rasistinių, bei seksistinių juokelių kurie kaip ir turėtų savaime būti juokingi, tačiau pernelyg dažnai naudojami nebesugebėjo išlaikyti serialo.

LA GUERRE A LA MAISON - SAISON 1

Nors Europoje serialas laikėsi 7 reitingų vietoje, tačiau tai jam nepadėjo išsilaikyti ir po dviejų sezonų buvo nutrauktas, kaip “neatsiperkantis, bei prastas”.

Po pirmų 5 serijų pastebėjau, kad serijos ėmė pastebimai kartotis, tačiau humoro prasme jis po truputėlis vystėsi gerąja linkme. Pradžioje buvę ne itin juokingi juokeliai ėmė atsitraukti, o į jų vietą stodavo kiek juokingesni.

Per tuos 2 sezonus buvo keletas serijų, kurios neišspaudė mano juoko, tačiau jų skaičius nėra labai didelis, gal vos kelios serijos. Dažniausiai serijoje būdavo bent viena ar kelios vietos, kurios priversdavo linksmai kvatoti susiėmus už pilvo, tad ko daugiau ir norėti? Pareini iš paskaitų, susitaisai ką nors užkąsti ir bevalgydamas smagiai sau pakvatoji. Matau serialą būtent tokiam laiko užpildymui, mat visas filmo koziris taip ir išlieka tėvų ir vaikų ironija, kuri po kiek laiko ima atsibosti.

THE WAR AT HOME: Vicky (Anita Barone, R) is intrigued by Larry's new date Tiffany (Jenn Shagrin, L) in THE WAR AT HOME episode "Be Careful What You Ask For" airing Sunday, Nov. 5 (9:30-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2006 Fox Broadcasting Co. Cr: FOX

 

 

[rating:6.5/10]
6.5/10

Nėra blogas, tačiau ir ne originalus. Tiesiog paprasta ir tokia gan artima šeimyninė komedija, kartais sugebanti prajuokinti.

 

Komentarų nėra

Komentuoti