Serialas, kurį žiūrėjau: The IT Crowd

The IT Crowd
Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?

Pirmą kartą rašysiu apie serialą, kuris dar nėra užbaigtas. Na bet pabaigos nelauksiu, nes bala žino kiek šitas IT reikalas dar turės sezonų. Taigi pradedam:

 

37467

The IT Crowd tai nuo 2006-ųjų kuriamas britų sitcom’as, pasakojantis apie 3 didelės kompanijos rūsyje įsikūrusius IT departamento darbuotojus: du kompiuterastus, bei jų vadovę, kuri nieko nenusimano apie IT.

Atsimenu pažiūrėjęs pirmąją seriją konkrečios nuomonės nesusidariau ir negalėjau pasakyti ar patiko, tai ką mačiau. Na bet nusprendžiau žiūrėti toliau, vien dėl serialo sąsajų su IT, kuri yra gan miela man tema.

Jei manote, kad serialas tik geek’ams, kurie praleidžia valandų valandas prie kompiuterio ir paprasti mirtingieji nesupras ten rodomų bajeriukų, tai jūs smarkiai klystate, seriale orientuojamasi į paprastą žiūrovą, suprantantį ką reiškia dirbti kolektyve. Visas humoras perteikiamas kurioziškomis situacijomis, bei dialogais. Žinoma IT tematika išlieka ir pateisina šou pavadinimą, bet kaip ir tarkime The Big bang theory, jums nereikia nusimanyti tose sferose, kad suprasti situacijų juokingumą. Viskas pašiepiama švelniai ir suprantamai.

itcwowd-1

I came here to drink milk and kick ass. And I’ve just finished my milk.

 

Keletas pastebėjimų apie serialą:

Kadangi serialas britiškas, tai žinoma ir humoras britiškas. Ar tai gerai, ar blogai, tai čia spręsti jums, nes tai grynai skonio reikalas. Nors man juokingumo kartais ir pritrūkdavo, tačiau kompensuoja, kad kiekvienoje serijoje pateikiamas bent vienas perliukas, kuris priverčia garsiai nusikvatoti. Tai jau yra gerai ir kompensuoja visą kitą humoro lėkštumą.

Nors serialas neturi jokio rimtumo ir vaidyba nė nesistengta atlikti profesionaliai, tačiau turiu pastebėti, kad aktoriaus Chris O’Dowd atliekamas vaidmuo kartais sužavėdavo. Aktorius sugeba tikrai įtikinamai perteikti emocijas ir jo nuoširdumu tikrai patiki.

Taipogi jei jau prakalbom apie šį aktorių, tai labai patikdavo, kad kiekvienoje serijoje Chris’o personažas visada vilkėdavo vis naujus geek’y marškinėlius.

Taipogi lygiai taip pat, galiu pastebėti apie ofiso fone prilipintus įvairius lipdukus, plakatus, šaukinius ir pan. (kadangi esu tokių sticker’ių fanas, tai man idėja labai patiko)

Labiausiai patikusi serija: s02e01 – kurioje Roy’us improvizuoja, kai jam reikia pasiaiškinti, kodėl jis naudojo neįgaliųjų tualetą. Ši serija tiesiog nužudė mane xD Dar dabar skamba tas balsas: “I’m dissabled” xD

 

[rating:8/10]
8/10
Smagi, lengva ir gaila labai trumpa (serija 20+ min, sezone 6 serijos) pramoga vakarui.

 

Video:

 

 

Komentarų nėra

Komentuoti