Red Bull BC-One 2008

rbbcone-6-m

Taip jau nutiko, kad paskutiniu metu domiesi begale visiškai nesusijusių dalykų. Galima sakyti plečiu savo žinių ratą. Labiausiai domiančios sritys – muzika, kompiuterija, bei šokis. Taigi šį kartą rašysiu iš pastarojo sferos. Rašysiu apie vieną svarbiausių, bei profesionaliausių pasaulyje kovų – BC-One.

Red Bull BC one 2

Lapkritį 16 geriausiųjų bboys iš viso pasaulio suvažiavo į Paryžių, kur vyko visiems bboy viena iš svarbiausių ir prestižiškiausių breiko kovų – Red Bull BC-One 2008. Penkiolika varžovų, kurie stengėsi sustabdyti praeitų metų geriausiąjį Ronnie (USA) – „Full Force & Super Crew“ narį. Ronnie vienintelis dalyvavęs visose iki šiol „Red Bull BC One“ renginiuose ir yra sėkmingiausias bboy BC One istorijoje. Šis buvo antras 2004 ir 2006 m., trečias 2005 m. ir laimėjo varžybas praeitais metais.

Kas yra geriausias bboy pasaulyje? „Aš“, – sako visi 16 breikerių iš 11 šalių, kurie dalyvavo praeitame „Red Bull BC One“ finale. Lapkričio 5-ąją šokdami jie turėjo sužavėti penkių žmonių komisiją trijų raundų dvikovose vienas prieš vieną. Daugeliui jų – tai įprasta procedūra, nes visi dalyviai yra patyrę tokių turnyrų dalyviai.

Red Bull BC One

Kad yra vienas iš geriausių scenoje, kiekvienas dalyvis įrodė daugybėje įvairių varžybų. Tačiau tik vienas galėjo išsivežti „Red Bull BC One“ čempiono titulą iš Paryžiaus kartu su savim. Tas vienintelis turėjo pademonstruoti sudėtingiausią techniką, išradingiausius judesius ir charizmatišką pasirodymą scenoje. Ir tas vienintelis tapo Wing iš Korėjos, susikovęs finalinėje kovoje su Taisuke iš Japonijos.

Tikriausiai visi su manimi sutiksite, kad tai aukščiausio profesionalumo kovos, su tikrai meistriškais triukais, greitais judesiais, kuriuos vien sekti yra sudėtinga. Tokios kovos tik įrodo neaprėpiamas žmogaus kūno galimybes :)

 

Dalyvavusiųjų sąrašas:

BAEK, Pietų Korėja
BENNY, Pietų Afrika
CICO, Italija
JUST DO IT, Olandija
KID DAVID, JAV
KOLOBOK, Ukraina
LIL CENG, Vokietija
LIL G, Venesuela
LIL KEV, Prancūzija
MENNO, Olandija
MOUNIR, Prancūzija
NASA, Australija
RONNIE, JAV
TAISUKE, Japonija
WING, Korėja
PELEZINHO, Brazilija

 

Oficiali svetainė:

http://www.redbullbcone.com

 

Video:

 

Renginio treileris:

 

Finalinė kova pasirodė kiek ramoka todėl įdedu kur kas aršesnę 2005 metų finalinę kovą:

Lilou vs. Hong 10:

 

Interviu su dalyviais:

 

RedBull BC-One 2007:

Komentarų nėra

Komentuoti