Please Give Me One Million Dollars

Craig_Rowin_Headshot2

Naujas interneto fenomenas tiesiog vilnija po interneto platybes. Įsivaizduokit tokią situaciją – paprašote milijono dolerių (žinoma tai darote įtaigiai, bei linksmai) ir štai vieną dieną jum paskambina multimilijonierius ir gaunat savo nuosavą milijoną dolerių!

Nes čia Amerika, šalis kur pildosi svajonės ^^

Taigi, Craigas Rownas, 27 metų vaikinukas prieš kelis mėnesius į Youtubą įkėlė klipą, kuriame viešai kreipiasi į turtuolius ir smagiai paprašė skirti jam milijoną dolerių. Na gi jei turi daugybę milijonų, tai argi gailą vieną iš jų skirti kažkam kitam? Mainais jis nieko nesiūlė, kur leis pinigus taipogi dar nesugalvojo. Labiausiai prajuokino pasakymas: nežinau, galbūt nusipirksiu naują DVD grotuvą ^^

Ir štai, šis klipukas paplito internete, Craig’as susuko dar porą klipų, padarydamas šiokį tokį feedback’ą visiem žmonėm, kurie jam rašo į el paštą ir štai vos prieš porą savaičių šių klipukų kūrėjui paskambino milijonierius, pasivadinęs Benjaminu ir pažadėjo šią sumą. Tai nėra tuščias pažadas, linksmasis vaikinukas gavo advokato patvirtinimą apie tai, kad Craig’as gauna milijoną be jokių įsipareigojimų, skant dovana nuo dosniojo nepažįstamojo :) Šis milijonas bus įteiktas tiesiogiai Niujorko teatre, vasario 2 dieną, na o visi bilietai jau yra išparduoti.

Dar viena neįtikėtina sėkmės istorija, prie kurios prisidėjo Youtube.

1 komentaras
  • AS IRGI NORIU
    Parašyta: 16:21h, vasario 14 Atsakyti

    Dbr jis turi 1000000$ tai reikes jo paprasys 100.000$ vistiek turi milijona :D pazesim ar jis bus dosnus ;D =D =D

Komentuoti