Paveiksliukai prie komentaro

gravatarai

Būdamas šiandien gan sunkiai aprašomos būsenos, sugalvojau, kad kai kurie žmonės, kurie nevaidina iš savęs talento, sugebančio rašyti 110 skirtingų temų vienu metu ir priedo bandančių tikėti, kad daro tai pakankamai gerai, visgi nežino, kaip reikia pasidaryti tuos paveikslėlius prie komentarų. Taip, tuos pačius, kuriuos matot keturiom eilutėm aukščiau. Taigi, pasistengsiu trumpai paaiškinti, kaip juos užsidėti ir nuorodą į šią instrukciją įtrauksiu kur nors prie komentavimo skilties.

Šitie paveikslėliai vadinasi “Gravatars”. Jie yra gan puiki priemonė įgyti šiek tiek individualumo komentarų lygmenyje.

Viskas labai paprasta: vieną kartą užsiregistruoji svetainėje gravatar.com (būtinai nurodyk savo tikrą el.pašto adresą), užsimeti kažkokį tai paveikslėlį ir viskas!!! Nuo šiol jis susietas su tavo el.pašto adresu! Jei nesi kokia susidvejinusi, susitrejinusi ar dar kažkokia-ejinusi asmenybė ir rašydamas komentarus įvairiuose bloguose naudoji tą patį el.pašto adresą (kurį nurodei gravatar.com svetainėje), IR tas blogas palaiko gravatarų rodymą – tu matysi savo paveiksliuką komentaruose.

Kam tai reikalinga? Nežinau :) Ko gero, taip gražiau. Pažiūri į paveiksliuką ir žinai kas rašė, nebereik žvilgčioti į tas mažas raidytes sakančias nicko pavadinimą. Kaip kiekvienas turim užsidėję avatarus forumuose, skypėj, įvairiuose chatuose, taip ir komentuodami bloguose galime turėti vieną paveiksliuką, iš kurio, mus pažins mūsų draugai, bei kiti žmonės. I like it!

10 komentarai
 • saunuole
  Parašyta: 13:23h, lapkričio 20 Atsakyti

  gal galit padeti man :cry: noriu savo skipeje tureti daugiau paveiksliuku :smagu: gal galit pasakyti kur gauti kodu tu paveiksliuku kad tureciau? :myliutavepuki: is anksto aciu :mua:

 • re`animated
  Parašyta: 13:33h, lapkričio 20 Atsakyti

  @saunuole: Pirmiausia, tai kiek ne į tą temą pateikei.
  Antra, paaiškink kiek detaliau. Ar nori daugiau šypsenėlių (smiles), kokių yra čia komentarų apačioje, ar tiesiog nori pasikeisti profilio paveiksliuką, vadinamąjį avatar?

 • saunuole
  Parašyta: 13:53h, lapkričio 20 Atsakyti

  noriu daugiau sypseneliu kur yra komentaru apacioje

 • re`animated
  Parašyta: 13:57h, lapkričio 20 Atsakyti

  @saunuole: Tokių šypsenėlių, kaip čia nerasi, nes čia asmeninis puslapis, o ne programa. Visus skype veidukus gali rasti čia: http://www.skype-emoticons.com/

 • saunuole
  Parašyta: 14:02h, lapkričio 20 Atsakyti

  aciu labai :klik:

 • paukstis xD
  Parašyta: 12:54h, liepos 09 Atsakyti

  :klik: oho aciu

 • melzejas
  Parašyta: 15:08h, rugpjūčio 04 Atsakyti

  :asarupakalne: ir kodel visa valanda galvojau kokie galetu buti paveiksliukai…

 • meskiukas
  Parašyta: 13:37h, rugpjūčio 27 Atsakyti

  o… dabar tai supratau! anksciau apie tai net mintis nekildavo :smagu:

 • re`animated
  Parašyta: 15:45h, rugpjūčio 27 Atsakyti

  @meskiukas: Toks ir buvo šio įrašo tikslas :manpatinka:

 • pupuliuke
  Parašyta: 09:22h, rugsėjo 05 Atsakyti

  re animated, :labuka: o kokio iraso :susigedes:

Komentuoti