Pasitikrinkite naršyklių spartą – Atnaujinta

16257

Kiekvienas interneto vartotojas turi savo mėgiamą interneto naršyklę. Vieniems pilnai užtenka ir IE, kiti – reiklesni labai gerai gyvenasi su Opera, o kiti nori prasiplėsti naršyklę bagale naujų galimybių ir dėlto renkasi Firefox. Skaitant forumuose, galima matyti, kaip vieni vartotojai įrodinėja, kad jų naršyklė yra greičiausia, o kiti teigia, kad ta naršyklė pas juos veikia tikrai lėtai. Ir nereikėtų įtarinėti, kad jie meluoja, greičiausiai jie sako tiesą, tiesiog kiekviename kompiuteryje naršyklių sparta skiriasi.

Čia „Peacekeeper“ ir turėtų padėti – galėsite palyginti ir sužinoti, kuri naršyklė greičiausiai dirba būtent jūsų kompiuteryje. „Peacekeeper“ – dar vienas, kompiuterių spartos testus gaminančios kompanijos “Futuremark”, testukas, kuris testuoja jūsų naršykles JavaSript pagalba.

Kadangi savo kompiuteryje turiu penkias naršykles – Firefox, IE, Opera, Chrome, bei Safari, tad nusprendžiau pasižaisti ir sužinoti, kuri greičiausia. Štai mano rezultatai:

testas

Kaip matot, garantuota pirmoji vieta atitinka Safari, kurią naudodavau tikrai retokai. Po tokių pribloškiančių rezultatų, tikriausiai bandysiu priprasti prie šios naršyklės ir bandyti naudotis tik ja. Visgi drąsus kūrėjų skelbimasis, kad tai greičiausia interneto naršyklė, pasitvirtino. Ji išties, tikrai labai greita.

Matom, kad mano numylėtinė Firefox, atsidūrė tik 4 vietoje ir nuo pirmosios vietos atsilieka beveik net tris kartus.Tai labai nuvilia, bet reikia tikėtis, kad naujoji naršyklės versija, kuri jau tūrėtų pasirodyti neužilgo, padidins savo spartą ir sugebės užkopt bent į trečiąją vietą. Kaip bebūtų, kad ji ir nėra sparčiausia, užtat neabejotinai labiausiai individualizuojama naršyklė, dėl ko aš ją taip ir pamėgau.

O tik pažvelkite į IE. Tiesiog juokingi rezultatai. Va čia tūrėtų atkreipti dėmesį visi tie internautai, kurie mano, kad IE yra tikrai gera naršyklė. Palyginus su Safari, matome, kad ji yra net 4 kartus lėtesnė. Gėda :kikenu:

Tiesa, buvau pabandęs ir naująją Opera 10 alpha su Turbo spartinimu. Nors tai dar tik bandomoji versija, bet naršyklė sugebėjo savo sesutę Opera 9.64 aplenkti dviem šimtais taškų – 662. Bet tai Operai neleidžia pakilti į aukštesnę poziciją ir taip ir lieka garbinga trečioji vieta.

Taigi, saugokitės Apple daro savo revoliucija, net ir naršyklių srityje :oho:

P.s. Būtų visai įdomu sužinoti ir jūsų rezultatus.

1 komentaras
  • Re'Animated.lt - Dvigubai greitesnė Chrome?
    Parašyta: 01:16h, sausio 13 Atsakyti

    […] jei jau pradėjom apie naujienas iš Google stovyklos, bei atlikęs naršyklių testą negaliu papasakoti apie Google pagirias, kad jie katik sugebėjo padvigubinti naršyklės […]

Komentuoti