4 komentarai
 • Mažvydas
  Parašyta: 17:28h, gegužės 29 Atsakyti

  Ah, prisimenu šį tinklapį. :) Buvau kažkada seniau jį atradęs.

  Man labiau patiktų, jei būtų sukonkretinta mintis. Juk Dievas nėra vien krikščioniškasis, islamiškasis ar dar kitoks. Juk yra daugybė variacijų – priklauso nuo to, ką laikai Dievu. :) Tad nesutikčiau su tuo užrašu.

  O tu? :)

 • re`animated
  Parašyta: 17:35h, gegužės 29 Atsakyti

  Įdomią diskusiją rezgi. Šiaip aš, kaip ir netikintis, bet sunkiom gyvenimo akimirkom būna lyg ir prašai kažkieno aukštesnio pagalbos.
  Aš labiau gyvenu su ta teorija, kad yra vienas biblijos tomas, kuris vadinamas „tikrąja biblija“ ir kurią Vatikanas slepia ir teigia, kad tai tik išmislas. O toji biblija teigia, kad nereikia jokių tarpininkų tarp Dievo ir žmogaus. Perskelk medžio pliauską ir rasi mane, pakelk akmenį – ir aš būsiu ten.
  Kadangi parodo, kad visas tas kultas: bažnyčių statymas, vaikščiojimas į jas, kažkokių apeigų darymas yra visia nereikalingas dalykas, tai dėlto bažnyčia ir slepia.
  Netikiu, kad Dievas yra, bet jei ir yra – į bažnyčią nevaikščiosiu ir tai yra gana tvirtas mano požiūris kuriuo gyvenu ne vieneri metai. Bažnyčioje buvau vos kelis kart ir tai tokio amžiaus, kai pasirinkti nelabai galėjai, tiesiog vesdavo ir tiek. That`s my opinion 8-|

 • Mažvydas
  Parašyta: 18:04h, gegužės 29 Atsakyti

  Aš irgi buvau vedamas bažnyčion. Irgi tokio amžiaus, kai rinktis negalėjau. :) Tada man tai buvo be proto kvaila. Dabar tai mane traukia nė kiek ne labiau, nei tada… :) Tačiau vertinu tai kitaip. Jei žmonėms ten gera, jei jie ten jaučiasi bendraują su Dievu, tai juo geriau jiems. Ir nieko prieš tai neturiu.

  Pačiam nebuvo peršamos tikėjimo tiesos, tad turėjau pakankamai laisvą vaikystę, kurioje galėjau susidaryti įvairiapusiškesnį įspūdį apie šiek tiek platesnį tikėjimo tiesų diapazoną. Ir dabar galiu pasakyti, kad nė viena iš tų tiesų nėra man priimtina. :)

  Savo tikėjimą apibendrinčiau taip: Dievas yra priklausomai nuo to, ką tu vadini Dievu. Man Dievas yra visa gamta, visa tai, kas gyva ir egzistuoja pagal galiojančius fizikos dėsnius. Žinoma, ne viską galima jais paaiškinti (kuo ir remiasi, sakykime, krikščionys, oponuodami mokslininkams), tačiau aš gyvenu tokiame pasaulyje, kuriame nesusiduriu su dėsniais nepaaiškinamais dalykais. :)

 • re`animated
  Parašyta: 18:14h, gegužės 29 Atsakyti

  Mano situacija buvo tokia pati, kadangi mama stačiatikė, tai kažkaip gyvendama Lietuvoje nevertė nei į stačiatikybę, nei į krikščionybę. Vienintelis spaudimas buvo iš močiutės ir tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl nenorėdavau pas jos važiuoti :)
  O sutavo požiūriu pilnai sutinku, mano irgi ko gero yra lygiai toks pat

Komentuoti