Maža išpažintis

tumblr_lqki6e9T161qgwopco1_500_large

Visada norėjau papasakoti kažką tokio, ką vienais ar kitas sumetimais nepasakodavau. Kadangi dabar patapau daug mažiau besisaugantis žodžio, na ir kitą vertus, prieš nieką neriekia teisintis – griebiu šią galimybę už ragų ir papiktinsiu vieną, kitą skaitytoją.

Kaip jau minėjau prieš tai buvusiame įraše: anksčiau visada buvau idealizuojantis santykius. Mano gadinimasis prasidėjo, kai draugavau su mergina, su kuria buvau jau pakankamai ilgą laiką ir elementariai negaudavau iš jos visko ko noriu (na ir žinoma visi pagalvojot apie tą patį, nors prasmių čia yra ir daugiau). Jei moteris negali suteikti vyrui visko, ko jis trokšta: ar tai būtų dėmesys, pagarba, rūpinimasis, išklausymas ar liestų tuos pačius fizinius dalykus, kaip kad tie patys papai ar oralinis, tai jis trūkumą bandys kompensuoti kažkur kitur. Taip nutiko ir man.

Tikrai buvau ne iš tokių vaikinų, kuris galvotų apie cheatinimą. Jei turiu panelę – ji man yra viskas. Tačiau karstelėjęs gyvenimas privertė, tskant. Atsibodo laipiot sienom, ir rautis plaukus po kiekvieno susitikimo. Privalėjau išlieti susikaupusią jaunatvišką energiją, tiesiogine šių žodžių prasme. Įsivaizduokit, kad būnat su rodos jau subrendusia mergina ištisus mėnesius, o elementariai net nugaros palietimas jau skaitomas, kaip tabu, jau nekalbant apie kažko daugiau darymą. Ar gi tai normalu? Mums ką, 13-lika?  Tokioje situacijoje vyriškiui į galvą automatiškai šauna logiškas kompromisas. Tik esmė ta, kad buvo galima drąsiai nutraukti tokius santykius su trūkumais ir ieškotis kitos panelės, ar gi mažą jų aplink? Na bet žinoma aš niekur nebėgau, nes ko gero labai bijojau likti vienišas. Ir tai buvo didelė klaida, nuo kurios visada viskas ir prasideda…

Kol su savąją motera mes šnekučiuodavomės, vaikštinėdavom susikibę po miestą, eidavom į koncertus, aptarinėdavom gyvenimo aktualijas, beigi žiūrėdavom filmus, klausydavomės daug geros muzikos, ar tiesiog gulėdavom ir neveikdavom nieko, tai tuo tarpu su kita, praktiškai nepažįstama panele, su kuria pora dienų skype’inausi, išbandinėjom mano barako stalo tvirtumą, su dar kita gilinome savo anatomijos žinias, išminkydami kiekvieną kūno centimetrą.  Trečioji panelė buvo žavingos, bei įvardinčiau, labai saldžios krūtinės savininkė ir nešiojo liemenėlę, kurios “aš tikrai neatseksiu” sėdint kavinėje, na o ketvirtoji yra nurijusi manęs daugiau, nei bet kas kitas.
Prisiminimų su tom keturiom tikrai būta spalvingų. Ar tai aš keliaudavau į jų barako kambarius, ar tai jas parsivesdavau pas savęs, kai plotas būdavo laisvas nuo kambariokų (nors manęs tai niekada nestabdė), tačiau faktas, kad toks dvilypis gyvenimas tiesiog turėjo sulipdyti vienus pilnaverčius santykius. Su viena išsipasakodavau ir gulėdavau apsikabinęs, o su kitomis tenkinau kūniškus malonumus, kurių pirmoji atsisakė teikti. Gosh, aš net buvau užšokęs ant gražesnės, bei labiau subrendusios jos draugės! Visu tuom itin nesididžiuoju, nes visgi tai ne aš ir vien iš pagarbos moteriai taip neturėčiau elgtis.

Galima būtų dabar mane tremti tiesiai pragarant ir teisti, kad tai buvo labai neteisinga ir taip gali elgtis tik niekšas, bet niekada nieko nesigailiu. Be to, patikėkit, ji tikrai nebuvo šventoji ir cheatinimų buvo tiek ir iš jos pusės, bet atleisdavau (kas į mane visiškai nepanašu) vien dėlto, kad žinojau, ką pats esu pridaręs, kol žavingosios rudosios akytės nematydavo. O kaip gi vyrukui galima gailėtis, kai į ragelį paskambinęs draugas klausinėja kaip tau sekasi, nori pašnekėti, o tu koši atsakymus sukandęs dantis ir stengiesi kuo greičiau užbaigti pokalbį, nes žinai, kad netyčia gali išleisti garsų, kurių jam nederėtų išgirsti (pošla šypsena). Arba pvz gauni sms’ą: “Ar šiandien susitiksim?” “–Ne, turiu daug…” (mintyse pagalvoji: pussy eating), jai parašai: “namų darbų”. O ir reikia pripažinti, jei mane, tokį skaistų šventuolį ir santykių idealistą, privertė šitaip atitrūkti nuo grandinės, tai mūsų santykiai buvo mažų mažiausiai nenormalūs :D Taaaip, buvom itin tipinė, visiškai skirtingų, nesuderinamų žmonių pora, kuri kiekvieną dieną riedavosi ir ko ne akis vienas kitam drąskydavo, tačiau nesiskiriantys nors tu ką. Lyg surišti viena virve. Aš buvau tikras pragaras jai, ji tiesiog siutindavo mane dėl savo nesibaigiančių priekaištų. Taip ir tampėm tą pastipusį, bei smarkiai pasmirdusį kačiuką, kurį vadinom mūsų santykiais.

Ir, nors kartais mano liežuvis tą pačią dieną sugebėdavo patikrinti vienos panelės drėgmę, o vakare įlysdavo į “legaliosios” burną (ech, kaip jin nepakartojamai būčiuodavosi…), tačiau skirtingai, nei kažkas tikriausiai jau spėjo pagalvoti, man nebuvo nusispjaut ant jos. Nuoširdžiai stengdavausi pakeisti tas savybes, kurios jai nepatinka (deja jų buvo per daug), stengdavausi nustebinti, sugalvoti kažką mielo ir būdavo tikrai be galo skaudu, kai kalbėdavom tarsi visiškai skirtingom kalbom, susiginčydavom ar susipykdavom. Grįždavau po tokių susitikimų su ja ir daužydavau kumščiais sienas. Porą kartų, mano kraujas virė, kai atsidūrėm toje pačioje patalpoje, kaip ir jos buvusi (esama?) simpatija, prie kurios mano merginos elgesys kardinaliai pasikeisdavo, ji tarsi atsigaudavo ir akys imdavo blizgėti. Velnioniškai pavydėjau, o pavydas dar dvigubėdavo, kai tik prigaudavau jos žvilgsnį į jį ir tikrai nežinau, kas tada sugebėjo mane sulaikyti nuo to bičo užsipuolimo. Buvau daugiau, nei tikras, kad taip ir įvyks, tačiau ko gero pro visą tą gaivališką jėgą bent akimirkai prasiskverbė protas, kuris žinojo, jog tas bičas čia mažai kuom kaltas, nebent tik tuom, kad yra perdėtai charizmatiškas ir net nesistengdamas traukia paneles prie savęs.

O visa ta patirtis suveikė man kaip raktas, kurio dėka pasikeitė mano požiūris į santykius, laimę, bendravimą, artumą, bei seksą. Tapau daug įžūlesnis, naglesnis, savanaudiškesnis, o daugiau, nei kad derėtų, siekimas, ėmė duoti apčiuopiamus rezultatus, kurie anksčiau rodėsi nepasiekiami.

I complimented her, I said you have very nice lips
With my imagination, I could see her suckin’ my dick – 50 kapeikų

Simboliška – šiandien rugsėjo 1-a. Lygiai prieš du metus mes su jąja susipažinom. Du metai ir aš absoliučiai kitas žmogus, nei buvau tada. Ji buvo naivuolė. Aš lygiai toks pat. Kokia ji dabar – nežinau, man neįdomu, bet žinau, kad aš tikrai ne tas, kas buvau. Karkasas lyg ir tas, įpakavimas irgi, bet viskas apsukta 360 laipsnių kampu. Ir tuom niekada taip nesidžiaugiau, kaip dabar. Dabar kiekvieną dieną galiu išbandyti naują amplua, pamatyti, kuris man tinka labiausiai ir rinktis. Vieną dieną džentelmenas, kitą kuklutis drovuolis, o trečią – imantis tai ko nori ir neklausiantis. Geriausia tai, kad dabar nebereikia plėšytis į kelias dalis ir būti dviveidžiu, dabar visko ko reikia galiu tikėtis tik iš vienos vienintelės panelės. Artimiausiu laiku nežadu kartot ankstesnio savo elgesio, tačiau neslepiu, kad jei bėda prispaustų, tai visko gali pasitaikyti. Tikriausiai viskas labiausiai priklausytų nuo to, kiek man tas žmogus brangus ir kaip smarkiai aš noriu jį išsaugoti prie savęs. Pasakotu atveju, mano pasąmonė varė kuo toliau nuo tos merginos, tad net nesuabejojau savo atliekamų veiksmų moraline puse. Dabar turiu keletą friends with benefits ir man kol kas to pilnai pakanka. Be jokių etikečių, bei su komis atkeliaujančiomis viltimis, įsipareigojimais, bei nusivylimais. Kaip bus toliau – pagyvensim, pamatysim.

P.s. o kalbėti 100% atvirai yra taip pasiuteliškai gera :j Ok, laukiu audringų reakcijų žinučių ir laiškų pavidalu (smirk).

14 komentarai
 • crazyvoveriukas
  Parašyta: 18:51h, rugsėjo 01 Atsakyti

  Tai, suprantu, neblogas sapnas buvo? ;D

 • re`animated
  Parašyta: 18:57h, rugsėjo 01 Atsakyti

  Viso šio reikalo smagumas ir yra, kad niekas nežino kiek pagrįstai jį galima priimti =D

 • crazyvoveriukas
  Parašyta: 19:14h, rugsėjo 01 Atsakyti

  Būni žmogus atviras, o niekas ir netiki : ))

 • re`animated
  Parašyta: 19:16h, rugsėjo 01 Atsakyti

  Tai iš tiesų man nesvarbu ar jie tiki ar ne, svarbu aš žinau, kas tikra (xexe)

 • ramvis
  Parašyta: 21:24h, rugsėjo 01 Atsakyti

  kajp pažįstama.. :)

 • pasišiaušęs
  Parašyta: 17:29h, rugsėjo 02 Atsakyti

  Na, nors ir neaišku, kiek čia tiesos šitoj istorijoj, vistiek parašysiu savo nuomonę ir tuo pačiu patarimą, nes tavo istorija kažkuo panaši į maniškę.
  Pirmiausiai, man žinok irgi teko seniai seniai turėti tokią p___ą (blogąją prasme), kuriai niekad neįtiksi. Nuoširdžiai stengdavausi dėl tų santykių, bet nuolat gaudavau tik priekaištų. Kaip turbūt gali įsivaizduoti, jausmas tikrai nekoks. Ir mano atveju situacija dar panaši buvo tuo, kad ta P negalėjo man visko suteikti. Čia vėl gi – ne tik sekso atžvilgiu. Galima sakyti ji buvo davatka, nes seksas dienos metu – „nuodėmė“ :D Kuo labiau stengdavausi, tuo daugiau priekaištų gaudavau. Galiausiai tie priekaištai pavirto įžeidinėjimais, žeminimu. Ir lygiai kaip tau, santykiai kažkodėl niekaip nenutrūkdavo. Susipykdavom, o tada vėl susitaikydavom. O pas kitas tuo metu eiti minties net nekildavo. Tikrai rūpėjo man ji. Dabar labai gailiuosi, kad nenutraukiau visko daug anksčiau. Būčiau sutaupęs labai daug nervų ir sveikatos.
  Taigi mano patarimas tau – jei kada nors ateityje atsidursi tokioj situacijoj, kai tau santykiuose kažko trūks, netylėk. Iš karto pasakyk, kas tau nepatinka. Pasikalbėk, išsiaiškink. Ir jeigu mergina nerodo iš savo pusės supratingumo, noro stengtis, daryti kompromiso arba ji tiesiog negali persilaužti per save, negaišk savo laiko ir nesikankink. Just walk away. Nebijok būti apkaltintas visokiais bullshit. Pirmiausiai žiūrėk, kad pats būtum visapusiškai patenkintas, nes tik tada tą patį galėsi suteikti kitai pusei. Alkanas virėjas skanaus patiekalo nepagamins. Taip pat, necheatink. Jeigu matai, kad tave jau smarkiai traukia „svetimi“ papukai, elkis vyriškai ir pirmiausiai užbaik santykius su „savais“ papukais :D
  Ir dar, niekada nesistenk keisti savęs dėl kito žmogaus. Jeigu keisi save, tai tik dėl savęs.
  Žinoma, matau, tu jau daug svarbių dalykų ir pats išmokai. Pvz, kad nėra nieko blogo kartais būti savanaudžiu ir naglu. Deja taip jau yra, kad merginom išties labiau patinka „blogi vyrukai“ ir labai stengtis tiesiog neverta :) Geriausia būti džentelmenišku šiknium.
  Tikiuosi pravers :)

 • Diamond
  Parašyta: 19:57h, rugsėjo 02 Atsakyti

  Oi kokie nuskriausti, net sugraudino…pirma paklauskit ar ir mergina su jumis laiminga? Ar jūs pateisinat jos lūkesčius? ,nes reikia ne tik imti,bet ir duoti kitam žmogui (čia kalbu apie visus gyvenimo aspektus).Lengviausia yra apkaltinti „davatka“,“skaistuole“,bet nemanot,kad gal tiesiog ne ten ieškot merginos? Eikit į stotį rasit ne vieną k… ,kuri neabejoju 100% jums fiziškai duos ko reikia,bet abejoju ar su tokia ilgai būsit,kai užeis noras pabendraut ne tik lovoj…Tipiški, egoistiški,nesubrendusių studenčiokų marazmai.Tikiuosiu susirasit kokias olialia pupytės su kuriom pasieksit visišką euforiją.

 • pasišiaušęs
  Parašyta: 20:14h, rugsėjo 02 Atsakyti

  Tokį komentarą jau tik moteriškos lyties atstovė galėtų parašyt.
  Viską išduoda į akis labai krentantis įsitikinimas, kad merginos negali būt bjaurios. Visada tik vyrukas kaltas, ar ne? :) Toks požiūris parodo, kad tamsta pati dar visiškai nesubrendusi ir, matyt, dar moksleivė, per daug žiūrinti holivudinių nesąmonių apie meilę…
  PS. aš jau senokai mokslus baigiau graužti, taip kad… ;)

 • re`animated
  Parašyta: 20:28h, rugsėjo 02 Atsakyti

  @pasišiaušęs: tai yra pamokos, kurias reikia pergyventi pačiam. „Pirmiausia baigti su savais „papukais“ +1 =D
  Žinoma, iš šalies klausantis atrodo viskas paprasta – imi ir nueini, tačiau, kai būni kartu ir žmogus tau tikrai šį bei tą reiškia – viskas ne taip paprasta. Aš tikrai nesu iš tų, kurie graužatį nešiotųsi širdį, kalbėta su jau labai daug, net per daug, tačiau jokių rezultatų be kalbų nebuvo. Žinoma, stengsiuosi, kad tokia situacija daugiau nepasikartotų ir jei žmogus, nebandys ieškoti kompromiso, tai tuom viskas ir užsibaigs.
  Kaip, kad House’as sako: žmonės nesikeičia. Bent jau ne tiek, kiek iš jų tikisi kiti. Kad ir kiek mane bandė perauklėti, likau toks pat. Keičiuosi su patirtimi ir laiku tai yra natūralus tobulėjimas.
  Toks maždaug ir patampu – džentelmeniškas šiknius. Tikrai visada bendrauju maloniai, praleidžiu merginas į priekį, atidarau joms duris, nesikeikiu, pasiūlau džemperį, kai būna šalta. Tačiau, kaip bebūtų, daugiau ar mažiau pasižiūriu ir savų poreikių, nes niekas daugiau jais nepasirūpins.

  @Diamond: Va, reakcijos, kokių ir laukiau :j Matai, merginoms labai būdinga iš viso teksto užsikabinti už keletos smulkmenų ir praignoruoti visą teksto kontekstą. Užtenka kartelį paminėti apie seksą ir iškart prasideda kaltinimai dėl jo, kaip kad ir yra tavo atveju. Rašiau aš gi apie tai, kaip dėl jos stengdavausi. Stengdavausi pakeisti ją nervinančias savybes, stengdavausi nustebinti, pradžiuginti. Žinoma kai kurios pastangos pasiteisino, kai kurios taip ir liko pastangomis, bet iš esmės, tai ir buvo merginos lūkesčių tenkinimas. Deja lūkesčiai visada tik auga. Ir sugebėjęs save atpratinti no vieno ar kito dalyko, susilauki priekaištų dar dėl dviejų. Ir taip be galo. Žinoma, kiekvienas turime savybių, kurios gali nervinti kitus žmonės ir labai stengiantis galima nuslopinti, nparodyti jų, tačiau, kai pamatai, kad toks, koks esi, tu nepatinki ir iš tavęs bando nulipdyti visiškai kito charakterio žmogų – tai jau tampa absurdiška. Kai žmonės vienas kitam tikrai patinka, tai patinka su visais savo trūkumais ir pliusais. Ir nors tie trūkumai visvien išlieka trūkumais, tačiau su jais galima susitaikyti ir tiesiog nekreipti tiek į juos dėmesio, o ne kad zysti mėnesiais ir skūstis, kaip tau neduoda jie ramybės.
  Seksas yra neatsiejama normalių, pilnaverčių santykių dalis. Suprantu, kad jo negali būti santykių pradžioje, arba dėl tam tikrų psichologinių problemų, tačiau ką pasakyti apie santykius, kuriuose net po kokių 8mėn nėra nieko intymaus? Kad kažkas yra tikrai negerai. Ir vat, užteko man apie tai pradėti kalbėti ir iškarto daraisi išvadas, kad mum to tik ir reikia. Kai kalbama apie lūkesčių nepatenkinimą, tai buvo užsiminta, kad kalbama ne vien apie seksą. Mergina gali elementariai tavęs neklausyti, nerodyti tau pakankamai dėmesio, ar nepasitikėti. Aišku, čia tau šaus mintis – na reiškia neužsitarnavai to pasitikėjimo. Bet žinok, kad būna tokių situacijų, kai nesuteikei nė vienos progos, kad tas pasitikėjimas galėtų sušlubuoti, visada stengiesi įrodyti, kaip jin tau brangi ir pan, tačiau mergina tiesiog įsikalus į galvą kitaip ir jai vienodai, ką tu jais sakysi. Ar tai yra jos šeimos trūkumai, kurie palikę randą jos pasamonėje, ar tai kitos problemos, bet jos egzistuoja tik toje merginoje ir tokiu atveju vaikinas, negali absoliučiai nieko padaryti, kad įgautų tokios merginos pasitikėjimo.
  Kitus kaltinti lengviausia, bet atmink, kad už kiekvieno nuėjimo į kairę, slypi dalelė ir antrosios pusės kaltės. Kai viskas yra taip, kaip trokštama – niekas pakaitalų neieško.

 • ramvis
  Parašyta: 21:22h, rugsėjo 02 Atsakyti

  visiškai su Tadu sutinku, kad būna atveju, kai “ mergina tiesiog įsikalus į galvą kitaip ir jai vienodai, ką tu jais sakysi“ (ar darysi). Kitas galbūt galės, o tu ne. nes tu esi tu :)

 • Diamond
  Parašyta: 11:33h, rugsėjo 03 Atsakyti

  pasišiaušęs – smagu tau,kad jau esi baigęs, aš nors irgi po mokyklos jau,bet dar deja baigimu pasigirt negaliu :) bet kitos tavo prielaidos,kurios liečia mane deja nėra teisingos ;)
  Tadai,labai jau daug prirašei,bet esmės tai nekeičia – tu buvai neištikimas.Išvardinai kokia ji „netinkama“ buvo,kaip tau su ja negerai,kad kadangi negavai iš merginos to ko norėjai,todėl pradėjai leisti laiką su kitom.Tai jei jau tau su ja buvo taip blogai,negavai iš jos to ko tikėjaisi,santykiai nepilnaverčiai buvo,tai gal tiesiog reikėjo į akis pasakyt,kad nori skirtis ir jau paskui varyt pas kitas? Na gerai tu vienas iš tų bailių,kur nedrįsta viską rėžti į akis.Ir dar,minėjai,kad „nenorėjai likti vienišas“ – bet čia yra žiauriai savanaudiška ir bjauru.Nesvarbu kokia ji bebuvo,bet jei tu su ja draugavai ir daveisi tuo metu su kitom tai buvo neištikimybė ir šiaip didelė nepagarba kitam žmogui.Suprantu,kad visi viską vertina pagal savo sugedimo laipsnį,bet jeigu neištikimybė yra normalus,įprastas dalykas,tai nežinau ar sugebėsi kada sukurt normalius santykius.

 • re`animated
  Parašyta: 16:07h, rugsėjo 03 Atsakyti

  Žmogaus amžių ne skaičiai reiktų matuoti. Tas skaičiukas pase labai dažnai neatspindi tikrosios situacijos.

  Ech, tas mergaitiškas užsiciklinimas ignoruojant kitų argumentus :j Toks ginčas gali tęstis be pabaigos ir nei vienas nieko neįrodysim, bei abu būsim vienodai teisūs. Taigi, nežadu jo rutulioti daugiau.

  Buvau bailys ne dėlto, kad bijojau pasakyt (mėgstu žmonėms rėžti tiesą į akis ir tas pomėgis labai baido žmones, nes jie nemoka tos tiesos priimti, pripratę gyventi netiesos ir apsimetinėjimų pasaulėlyje), o tiesiog nenorėjau prarasti sau brangaus žmogaus. Kaip ir rašiau, kad ir turėjom problemų, tačiau mergina buvo brangi, stengdavausi dėl jos. Dabar tau atrodo nesuprantama, kaip galima tiesiog nenutraukti tokių santykių, tai atrodo nepadoru, nepriimtina, kadanors, jei patirsi panašią situaciją – suprasi, kad tokiu atveju norisi persiplėšti nori palikti, bet negali, nes nori būti su tuom žmogum ir toliau.

  Kalbi taip, tai būtų kažkoks labai baisus nusikaltimas, tačiau labai, labai mažai žmonių pragyvena gyvenimus nė karto nesucheatindami. Kaip suprasi kas yra teisinga, o kas ne, pats to nepatyręs? Vadovautis vien visuomenės nustatytomis normomis? Ne… Aš ne toks. Apie viską turiu susidaryti savo savarankišką nuomonę. Na ir žinomą paskui tai seka ir klaidos iš kurių ir mokausi, tokia gyvenimo esmė.

  Žinai, merginos aš nelaikiau pririšęs, ji bet kada galėjo mane pamesti. Taipogi buvo cheatinimų ir iš jos pusės. Tačiau taip neįvyko, žinai kodėl? Nes ji nebėgo dėl lygiai tokių pačių priežasčių. Taigi čia buvo abipusis bailumas likti vieniems :)

  Na ir galiausiai, pora citatų iš to paties teksto, kuriame tu matai tik neištikymėbės faktą ir įžvelgti daugiau ir nenori:
  „Visu tuom itin nesididžiuoju, nes visgi tai ne aš ir vien iš pagarbos moteriai taip neturėčiau elgtis.“
  „Artimiausiu laiku nežadu kartot ankstesnio savo elgesio, tačiau neslepiu, kad jei bėda prispaustų, tai visko gali pasitaikyti.“

 • crazyvoveriukas
  Parašyta: 16:14h, rugsėjo 03 Atsakyti

  Diamond, ne viskas gyvenime yra tik juoda-balta, kartais reikia žiūrėti į platesnį kontekstą :) o tokius netenkinančius santykius yra labai sunku nutraukti, sakau remdamasi ir savo, ir kitų patirtimi.
  [o aš jei ką, ir mokslus pabaigusi, ir ištekėjusi]

 • Ieva
  Parašyta: 16:54h, rugsėjo 03 Atsakyti

  Turėjau ir aš netobulus santykius, tik manieji buvo atvirkštiniai – abu ėjome vienas dėl kito iš proto (tikrai, apie tokią meilę ir statomi filmai), buvome nežmoniškai panašūs, ir vis dėl to periodiškai siaubingai susipykdavom… Po tokių kivirčų abu baisiai išgyvendavom, ir vėl susitaikydavom, kad po mėnesio nuostabios idilės vėl staugtumėm vienas ant kito, skaudintumėm ir verktumėm ištisas dienas, o paskui apsikabinę drebėtumėm, ir sakytumėm, kad vienas be kito negalim… Galiausiai teko nutraukti santykius meilei neišblėsus – supratau, kad vis tiek vienas kitą tik kankinsime, ir kad tiesiog negalim būti kartu. Tuo momentu konfliktas buvo klaikus, susitaikėm tik po metų, kai jis priėjo, pamatęs mane mieste, ir atsiprašė. Kai meilė tokia didelė, ir skausmas nepakeliamas – tai baisu, bet man nesinorėjo pražilti nesulaukus nė 25, o grėsė tikriausiai būtent tai – abiems…

  Įdomu būtų išgirsti jo nuomonę apie visa tai, žinau, kad ir jam buvo labai nelengva. Girdėjau, kad vėliau savo naujai merginai jis priekaištaudavo: „O Ieva tai taip ir anaip, o tu tai ne“ – ar kas gali būti žiauriau? Ir nors praėjo jau kokie 5 metai – kaskart susitikus tas keistas jausmas – toks savas tas žmogus, ir toks gilus jo žvilgsnis… Nebendraujame, tik keliais žodžiais persimetam susitikę, nes mano dabartinis draugas įsitikinęs, kad jis tebemyli mane, ir norėtų susigrąžinti, o versti savo žmogų pavyduliauti yra labai negerai – tai bereikalingi santykių išbandymai, abejonių, prielaidų ir nerimo kūrimas.

  O šiaip – laikausi principo niekada netęsti santykių, jei nesu laiminga. Susipykti pasitaiko, reikia daug kalbėtis, abiems stengtis dėl vienas kito, bet be meilės niekad nieko neišeis. O kai myli – myli vienas kitą su visais pliusais ir minusais, kitaip negali būti, mylėti įsivaizduojamo personažo negalima – taip būtų neteisinga. Vadinasi, arba aš myliu vaikiną tokį, koks jis yra, o jis taip pat – mane, jau turim gerą pradžią. Jei ne – santykiai baigsis po kelių dienų – vėliausiai po kelių mėnesių, kai išblės aklas įsimylėjimas. Ir aš niekada nelauksiu vegetuodama, su nemylimu žmogumi: „gal jis pasikeis“ – pirmiausia gyvenu per trumpai, antra – tas žmogus taip pat nusipelno būti mylimas, todėl gaišti vienas kito laiko negalim.

  Neištikimybę vertinu taip pat – jei tau reikia į kairę, vadinasi laikas pabaigti senus santykius, kitaip net minties tokios nebūtų – norėtum bučiuoti ir glamonėti tik savo mylimąjį (-ąją). :) Na argi ne taip?

Komentuoti