Laukiamiausieji 2009

Taigi sėkmingai turint ir žaidžiant GTA IV, kuris buvo vienas iš labiausiai lauktinų žaidimų, nusprendžiau pristatyti ir kitus kūrinėlius, kuriuos tikrai nekantrauju išbandyti.

Apie GTA IV jums dar butinai papasakosiu plačiau, o dabar bent trumpai apie kitus laukiamiausiuosius:

Diablo III

ss28

Kad šio žaidimo laukiu, tikriausiai galite suprasti iš įrašu, paskelbiu kiekvieną naujieną dar net iš kūrimo proceso. Šis kūrinukas turi pasirodyti jau neužilgo (išleidimo data dar nežinoma) ir atrodo nepriekaištingai. Senas, geras diablo įvilktas į geros grafikos, bei daygybės naujų galimbynių kostiumą. Apie žaidimą rašiau čia ir čia. Ten rasite ir video. Deja naujų video nėra tad tenka tenkintis tuo ką turim. Žinoma tik tiek, kad žaidimas išeis prieš Starcraft II, o Blizzard`as šeria mus pažadais: “When it’s ready".

 

Starcraft 2

wall4-800x600

Antrasis Blizzard kompanijos darbas. Ši kompanija pasižymi tuom, kad žaidimus ar jų papildymus leidžia gana retokai, užtat kai išleidžia – jie būna geriausi savo sferoje dar ilgą laiką. Jau kiek metų praėjo po Warcraft III pasirodymo, o jis dar dabar superinis žaidimas, jei tik nežiūrėti į jo, jau kiek pasenusią grafiką. Aš tikiu, kad Blizzard paslapčia ruošia mum ketvirtąją dalį ir tai ko gero būtų vienas iš laukiamiausių mano žaidimų, bet kolkas jokių oficialių žinių apie tai nėra, tad tenka tik laikyti nykščius, kad tai tiesa. Logiškai pagalvojus, juk Blizzardas dabar užsiima visų savo produktų atgaivinimu. Pirmaiusia WOW, tada Diablo ir galiausiai Starcraft…

Turiu prisipažinti, nežaidžiau pirmosios dalies, bet tikriausiai turiu gailėtis, nes kiek teko domėtis, tai kietas riešutėlis net ir dabar. Pažiūrėjau aš pirmuosius vaizdus iš Starcraft II ir likau sužavėtas, šis žaidimas tikrai prikaustys mane ne vienai valandai žaidimo.

Žaidimas tūrėtų pasirodyti kažkada 2009.

Cinematic:

Gameplay:

 

Mirror`s edge

wallpaper_mirrors_edge_03_1920x1200

Paskutiniu metu EA leidžia vis prastesnius žaidimus, tačiau Mirror`s edge tikrai atrodo labai unikaliai. Na galbūt žaidimas ir nebus labai jau populiarus, ar geras, bet visgi už inovacijas ir už kažką naują, šitoj vietoj EA galima uždėti pliusą. Kita vertus populiariausi žaidimų kritikai žaidimą vertina 8-9, o tai n4ra blogas rezultatas.

Žaidimas galima sakyti apie le parkour užsiiminėjančią merginą, kovojančia prieš blogiukus. Vienintelis man nepatinkantis dalykas: per daug šviesus, baltas miestas. Būtų kur kas įdomiau jai būtų paprastas, purvinas, betoninis miestas, tada šis žaidimas taptų tracerių garbinamu :)

Žaidimą taip pat labai pagyvina naujoji nvidia PhysX technologija.

Žaidimu jau gali džiaugtis PS3 ir Xbox 360 tūrėtojai, o PC savininkai šį saldainiuką galės pabandyti 2009 Sausio 13 (visai ne už kalnų).

Video:

 

 

Mafia 2

img_18741_mafia2

Heh ką galiu pasakyti: GTA žudikas.

“Mafia 2″ veiksmas mus nukels į vėlyvus 1940-ius ir ankstyvus 1950-ius, kuomet gangsteriai išgyveno tikrą pakilimą. Žadama, jog kaip ir anksčiau, mes tapsime tikro žaidimo-Holivudinio stiliaus filmo dalyviai, su stipriais veikėjais, gyvybe nuolat alsuojančiame mieste.

Išleidimo data dar nežinoma, tačiau tai tikrai tūrėtų būti 2009.

wall_2_1600x1200

Video:

 

Tai toks mane dabar dominančių žaidimų sąrašiukas. Pažiūrėsime ar be šių kelių šedevrų rinka sugebės pasiūlyti ką nors gero.

Komentarų nėra

Komentuoti