Įvykių grandinės

rube_goldberg

Ko gero esate girdėję, galbūt matę kino filmuose, o gal kada net ir patys išbandę sukurti įvykių grandinę t.y duodate pradžią vienam įvykiui ir to pasėkoje įvyksta begalės kitų. Na tarkim: netyčia skubėdami išeiti paspiriate kamuolį, šis atsitrenkia į kėdę, ant kurios buvo stiklinė pieno, stiklinė krenta, pienas išsilieja, atbėga katinas ir ima lakti jūsų pieną. Išmetat katiną laukan, išvalot pieno balą, surenkate stiklo šukes ir galų gale išeinate į susitikimą į kurį taip skubate. Dėl viso to reikalo namuose nespėjate į traukinį, neatvykstate į posėdį ir jus atleidžia.
Tai visiškai atsitiktinės nepalankių įvykių grandinės pavyzdys. O štai pasaulyje yra pilną entuziastų, kurie pasitelkdami fizikos dėsnius, bei išmanumą, patys konstruoja neįtikėtinas įvykių grandines, kurios gali trukti net ne vieną minutę, naudodami pačius netikėčiausius namų apyvokos daiktus.

Taigi dalinuosi vienu nerealiausiu įvykių grandinės video, kurį yra tekę matyti. Čia nėra jokių gudrybių, jokios žmogaus pagalbos ar video montažo. Grynų gryniausia sunkio, darbo, mechanikos bei judėjimo fizika.

Nufilmuoti tokiam gėriui prireikė dviejų dienų, teko padaryti daugiau, nei 60 mėginimų. Po kiekvieno nepavykusio mėginimo konstrukciją per valandą atstatydavo 30 pagalbininkų.

Žmonės būna genialūs.

Komentarų nėra

Komentuoti