Šiandienos atradimas : Blu – nauja Twitter programa

blu_header

Buvo daugybę puikių bandymų sukurti Twitter`iui skirtą darbastalio klientą, bet dauguma kiek nuvildavo naudotoją, dėl nepasiekiamų tam tikrų Twitter`io funkcijų. Viena iš geresnių tokio tipo programų buvo “Twhirl”, kurią tikrai galėčiau rekomenduoti visiem “čiulbesių” mėgėjam.

Bet jei šis nuostabus klientas nebūtų sugedęs – nebūčiau atradęs dar nuostabesnio dalykėlio: būtent šios “BLU” programėlės. Taigi plačiau apie ją:

blu

Ankstesnis šios programos pavadinimas – “Chirp”. Tai programėlė, kurios pagalba jūs tiesiai į savo kompiuterio ekraną gaunate visus “čiulbesius”, kuriuos rašo jūsų draugai. Šių “tweets”`ų kiekis yra neribojamas, tiesiog sukate pelės ratuką ir matote vis senesnius ir senesnius pranešimus. Kadangi pabaigos kaip ir nėra, tai nėra jokių slinkties juostų. Aplamai išvaizda padaryta paprastai, bet tikrai labai, labai dailiai. Už šitą grožį, prie kurio tiesiog neina prikibti reikia sumokėti šiek tiek resursų, mano kompiuteryje programa sunaudoja 90 MB operatyviosios atminties. Atrodytų ne daug, bet kaip tokiai nedidelei programai, tai tikrai kiek per daug. Tad žaidžiant žaidimus ar pasinėrus į grafikus apdorojimo darbus, aš ją paprasčiausiai išjungiu.

Programoje rasite visas pagrindines Twitter`iuko funkcijas: replies, direct messages, retweet, taip pat programa suderinta su tinyurl ir jums tiesiog įpastinus nuoroda ji pasikeičia į tinyurl sutrumpinimą. O ką jau bekalbėti apie pamėgtą “Faves” funkciją, kur pasižymit savo mėgstamiausius “čiulbėtojus” ir kai tik jie ką parašo, jums pranešama atskirai. Pranešama gražiu, skambiu garsiuku, kuris galėtų būti šiek tiek garsesnis, nes dažnai jo tiesiog neišgirstu. Taip pat prie konkrečios sekcijos atsiranda skaičiukas, nurodantis pranešimų skaičių. Pvz, jei gavote 3 asmenines žinutes, tai prie “Direct” paveiksliuko ir pamatysite skaičiuką 3.

Jei norite patys atnaujinti savo statusą, tai spaudžiate mygtuką “Update” ir išlenda gražus burbulas į kurį jum berašant fone esantis simbolių skaičiuoklis, rodo jums likusių simbolių skaičių.

Nors nieko naujo ji kaip ir nepasiūlo, bet viską pateikia labai profesionaliai, šviežiai ir su šiokia tokia profesionalumo, kokybes kartele, kitom šio tipo programoms.

 

Taigi, programėlę, tikrai pamėgau dėl funkcionalumo, grožio ir lengvumo naudotis. Tačiau peikiu už labai kuklias nustatymų galimybes, bei nemažą resursų suvartojimą.

 

Įvertinimas: 4/5

 

Siūstis

Tags:
, , ,
Komentarų nėra

Komentuoti