Gmail išvaizdos personalizavimas

gmail

Ar žinote, kad elektroninio pašto dėžutės Gmail išvaizdą galima personalizuoti, t.y. pasidaryti jos dizainą mielesnę savo akiai? Nesakau, kad standartinė, prie Google socialinio tinklapio G+ priderinta Gmail išvaizda kažkuom bloga. Ji išties minimalistinė, paprasta, tačiau puikiai atskiria puslapio elementus, bei neblaško dėmesio. Ko gero daugumai net nekiltų mintis joje kažką baisiai ir keisti. Bet iš tikrųjų, jei visgi ir sumanytumėte šios pašto dėžutės išvaizdą pasidaryti smagesnę ir ją susiasmeninti – tai padaryti labai paprasta. Tereikia pakeisti standartinį baltą foną į tokį koks jums labiausiai patinka. Gerai priderinus išvaizdą, ji ne tik, kad netrukdys, bet ir padarys tarnybą mielesnę naudojimui.

Kad tai padaryti, spaustelėkite dešinėje ekrano pusėje viršuje esantį nustatymų mygtuką (krumpliaračio ikonėlė) ir pasirinkite meniu punktą „Temos“.

nust

Čia galėsite pasirinkti vienos spalvinės gamos temą, vietoj standartinės baltos, išsirinkti vieną iš Google sukurtų temų arba tiesiog įkelti savo paveikslėlį. Jeigu nei vienas iš jau pateiktų variantų jums netinka, tai ir siūlau įsikelti saviškį fono paveikslėlį. Tiesiog spustelėkite mygtuką „Keisti fono vaizdą“ (mygtukas po pažymėtąja dalimi paveikslėlyje). Jums bus pateikti kitų vartotojų įkelti fono vaizdai, taipogi galima rinktis iš į Google nuotraukų tarnybos Picasa įkeltų asmeninių jūsų fotonuotraukų ir galiausiai pasirinkus punktą „Įkelti nuotraukas“ pasirinkite savo fono paveikslėlį. Geriausiai tam tinka kompiuterio darbalaukio paveikslėliai, kurie yra pakankamai dideli ir kokybiški. Paveikslėlis bus įkeltas ir po poros sekundžių uždėtas ant jūsų Gmail pašto dėžutės. Rezultatas priklausys tik nuo jūsų įkelto paveikslėlio kokybiškumo. Ko gero patartina rinktis paveikslėlį, kuris būtų pakankamai paprastas, per nelyg neblaškantis dėmesio, neturintis labai daug detalių. Kaip gali atrodyti galutinis rezultatas matosi mano pašto dėžutės nuotraukoje, kuri pateikta įrašo viršuje.

Gi išties paprasta ^^

 

 

Komentarų nėra

Komentuoti