Ghost in the Shell

Ghost In The Shell pic3

Šiom dienom, kai mano internetas labai nestabilus ir pastoviai dinginėja, man nieko nebelieka, kaip žiūrėti ką turiu kompe. Taip po truputis žiūrinėju housą, lost`us, bei kartas nuo karto kokį anime. Taip peržiūrėjau ir pirmąjį Ghost in the Shell filmą, kuris užėmė geriausiojo anime titulą, atėmęs jį iš Wonderful Days.

Ghost_in_the_Shell_-_Major_Kusanagi

Susidomėjimas šiuo metu kilo, jau seniai, kai pirmą kartą pamačiau King of My Castle klipą, kuriame ir buvo panaudoti vaizdai iš šio anime šedevro. Ir tikrai ne be reikalo. Pažiūrėjau ir tikrai susižavėjau, nuostabus stilius, gera istorija, tiesiog žiūri ir nei kadro nesinori praleisti. O nupieštas, tai 1995 metais!

ghost-in-the-shell-2-innocence-8

Ghost in the Shell – tai policijos organizacija, kovojanti su kibernetiniais nusikaltėliais, kurie sugeba nuskaityti, įsilaužti, pakeisti informaciją esančią žmonių smegenyse, kurios dabar tapusios skaitmenine informacija, tapo įsilaužėlių taikiniu.

Ghost_in_the_Shell_cs

Kaip jau minėjau, labiausiai domiuosi sci-fi anime, kuriuose dažniausiai vaizduojama ateities vizija. Būdamas mažesnis skaitydavau mokslinės fantastikos knygas, dabar žiūriu mokslinės fantastikos anime filmus. Niekas taip gerai nesukuria ateities modelio, kaip japonai. Vat ir šiame filme vaizduojama, kaip skaitmeninis ir realus žmogaus gyvenimas susilieja, nebelieka jokios skiriančios ribos, mašinos ir žmonės liejasi į vieną visumą. Tokia vizija sukurta prieš 13 metų tikrai po truputis vystosi mūsų laikais. Tai net stebina. Ghost in the Shell Amsterdamo sociologai naudojo savo paskaitų cikle, kaip galimą ateities visuomenės prognostinį modelį! Tad žiūrėkite į šį kūrinį ne kaip į eilinę animaciją, o kaip į rimtą filmą.

ghost_wallpaper_4_1280

Puiki istorija, gražus piešimas, įtraukiantis siužetas ir tikrai geras garso takelis, tiesiog prikausto prie kompiuterio ekrano ir nepaleidžia iki pabaigos, o geriausia, kad tai nėra vienas filmas. Yra net 3 filmai, bei 52 serijos!!! Kolkas mačiau tik pirmąjį filmą, bet vargu ar kas sugebės ištraukti geriausiojo titulą iš šio filmo.

Rekomenduoju, rekomenduoju ir dar kartą rekomenduoju.

Video:

1 komentaras
  • mp3+100g_sviesto
    Parašyta: 01:18h, rugpjūčio 31 Atsakyti

    Būtinai rekomenduoju pažiūrėti ir Ghost In The Shell II: Innocence. Įspūdingas filmas – tiek grafika, tiek siužetu. Beje, nepraleisk ir filmo Akira. Pastarasis – anime klasika :)
    Lauksiu naujų apžvalgų :)

Komentuoti