Garso takelis darbui

Kai reikalingas dėmesio sutelkimas triukšmingoje aplinkoje dažnas iš mūsų griebiasi ausinių ir pasileidžia muziką, tačiau tai gali ne visada padėti, ypač jei muzika nėra tik instrumentinė. Net nepajauti, kaip nejučiomis pradedi klausytis dainos žodžių ar imi niūniuoti ir nebeskiri dėmesį ten kur jis turėtų būti – knygos, sąsiuvinio lapuose ar kompiuterio ekrane. O kartais ausinės traukiamos ir tada, kai norisi nusiraminti, sumažinti stresą. Tokioms situacijoms yra skirtos specialios svetainės – foninių garsų generatoriai.

Viena iš žinomesnių tokio pobūdžio svetainių yra RainyMood.com. Manau, kad nemažai iš jūsų galbūt net ir esate girdėję apie šį stebuklą, kuriame galima klausytis žaviai užburiančio lietaus garso. Ypač man patinka, kad šis 15 minučių įrašas kartojasi visiškai nepastebimai ir galima jausti ne tik lietaus suintensyvėjimą, bet ir kai lietus aprimsta ir pasirodo saulė. Magiška. Pasinaudojant Rainymood esu netgi daręs specialų smooth hip-hop mix’ą, kuriame pagrindinis motyvas ir yra nuolat girdimas lietus.

Šį kartą noriu pateikti ir daugiau alternatyvų, jei norisi klausyti ne vien tik lietaus:

Jazz And Rain – tarsi RainyMood praplėtimas, kuriame girdėsite ne tik lietų, bet ir švelnią instrumentinę jazz’o muziką. Pasisėdėjimo kavinėje lietingą dieną simuliatorius.

Jazz And Rain: Vocal Jazz – kai vien tik jazz’o instrumentalų nebeužtenka.

Relaxing Beats – šiek tiek ritmingesnė, bet ne ką mažiau atpalaiduojanti instrumentinė muzika. Patiks DJ Okawari, Nujabes ir kitos panašios švelnios muzikos fanams.

A Soft Mur Mur – visa kombinacija foninių garsų, tokių, kaip laužo ugnis, vėjas, paukščiai ar svirpliai. Galima susikonstruoti šių garsų kombinacijas.

Coffitivity – yra moksliškai įrodyta, kad nedrastiškas šurmulys, kaip kad fone skambantis kavinės šurmuliavimas didina produktyvumą. Galbūt dėlto freelanceriai ir mėgsta su savo nešiojamaisiais kompiuteriais darbuotis tokiose vietose. Ši svetainė padeda imituoti būtent tai.

MyNoise.net – ko gero vienas universaliausių foninių garsų archyvas, kuriame rasite per 100 labai specifinių garsų, kaip kad katės murkimas, akvariumas, serverinės ūžimas, lietus ant palapinės ar jų kombinacijų, kaip kad mano labai mėgiamas pavasarinis pasivaikščiojimas (kurį sudaro upelio, paukščių, bičių ir vėjo garsai).

Komentarų nėra

Komentuoti