First night

Pagaliau! I did it! I did it! (*šoka pergalės šokį*). Pagaliau aš ją apturėjau. Taip! Dabar jau galiu savimi didžiuotis. Po šitiek bandymų, po tiek nusivylimų dar šią vasarą ar net ir rudenį, po šiokios tokios savigraužos ir panašių dalykų, galų gale turėjau pirmąją naktį. Taip, galbūt ji praėjo nevisai sklandžiai ir vienoj vietoj tikrai labai stipriai apsikvailinau, bet tikiu, kad jokių pasėkmių tai neturės ir galėsiu tokiomis naktimis mėgautis dar ir dar :j
O gi viskas prasidėjo, nuo pirmų dviejų pamėginimų, kai viskas buvo atliekama ypač atsargiai, tyrinėjant ir besimokant iš ekspertės. Na o po šių dviejų mokomųjų naktų – atėjo ir mano egzaminas. Po ilgai trukusių įžangų, galų gale buvau labai greit pratestuotas ir mano sugebėjimais buvo įsitikinta, skant leidimas duotas. Tada beliko sulaukti sekančios nakties ir wuolia!
Dabar kai visos emocijos jau nuslydusios žemyn, nebeesu apimtas tokios didelės euforijos ir galiu pasverti visus už ir prieš – galiu drąsiai sakyti: man tai patiko. Tai suteikia prasmingumo jausmą,  pasirodo daug spalvingesnės emocijos ir dėlto gyvenimas pasidaro žymiai žymiai įdomesnis, nei iki tol. Aišku, nukankintas po tokios sekinančios nakties taip žvaliai ir pozityviai negalvoji, būni lyg apsinešęs, bei daug greičiau susinervinantis, nei įprastai. Tam yra vienas vienintelis vaistas – susiraitymas į kaldrą ir gera dozė miego.

Oki, baigsiu aš tampyt kokius tris žmones už nosių, nes puikiai žinau apie ką jie pagalvojo. Taigi, mielieji, aš tiesiog reiškiau emocijas, po pirmos oficialios savarankiško darbo nakties. Taip, taip, Tadas visgi susirado darbą ir iš jo nebepabėgo iškart po pirmos dienos, kaip praeitą kartą. Viskas čia gerai ir man tikrai patinka ^^ Va, taip vat.

O apie ką jūs pagalvojot? A?
P.s. o miegoti troleibuse važiuojančiam iš ryto – tikrai savotiškai žavinga :j

7 komentarai
 • Valentinas
  Parašyta: 11:39h, kovo 20 Atsakyti

  Sveikinu praradus nekaltybę ;) Kas per darbas, kad naktimis dirbti reikia? :)

 • re`animated
  Parašyta: 21:25h, kovo 20 Atsakyti

  Na dirbu tiesą sakant tai ne pirmą kartą, tik pirmą kartą oficialiai.
  Kaip, kad Mamontovas dainuoja: esi jaunas pakol vis dar būna pirmi kartai.
  Na konkrečiai neįvardinsiu, bet tai susiję su apsauga, bei skambučiais.

 • Alco
  Parašyta: 03:49h, kovo 22 Atsakyti

  Taigi as teisingai supratau, cia apie nakltybes praradima ? :D pasimeciau kazkaip kai straipsnio gale “O apie ką jūs pagalvojot? “ :D

 • re`animated
  Parašyta: 04:36h, kovo 22 Atsakyti

  @Alco: xD Tiesiog įsiskaityk paskutinę pastraipą :j

 • Elfut
  Parašyta: 09:19h, kovo 26 Atsakyti

  Ėė, nenusimuilink, išduok profesiją. Ne kur dirbi, bet kaip profesija vadinas, ką?

 • re`animated
  Parašyta: 19:04h, kovo 28 Atsakyti

  @Elfut: Realiai, tai aš operatorius, bet tai tikrai šaunesnis darbas, nei gali nuskambėti (xexe)

 • LilyMaster
  Parašyta: 17:30h, kovo 29 Atsakyti

  Sveikinu, sveikinu! Operatorius gali sėdėti ir valdyt karuseles atrakcionuose, o taip pat ir prie kosminio laivo pulto. Taip, kad, pliusas.

Komentuoti