Filmas, kurį žiūrėjau: Zombieland

Zombieland_by_Blackburton

Paskutiniu metu žiūrėjau du filmus zombių tematika. Jei tiksliau, tai – siaubo komedijas “Zombieland” (2009), bei “Shaun of the Dead” (2004).

Visuose filmuose zombiai yra daugmaž vienodi: kruvini, apsiseilėję, mažai protaujantys padarai, kuriems terūpi viena – sukirsti šviežios mėsytės. Smarkiai nereikia gilintis, kodėl jie puola žmonės, tiesiog imi ir žudai juos pačiais įvairiausiais būdais. “Zombieland” tai daroma puikiai.

Taigi, angliškasis “Shaun of the Dead” buvo kaip įkvėpimas “Zombieland” kūrėjams ir mano manymu, šis bandymas zombių tematikai įskiepyti linksmumo pavyko daug šauniau, nei originaliajam filmui.

 

Siužetas:

Kolumbas keliauja namo per visą plačiąją Ameriką kurioje pasklido zombių virusas ir beveik neliko gyvų žmonių. Kraštovaizdis nusėtas apleistais automobiliais ir žmonių – o gal ir ne tik žmonių – kūnais. Jaunuolio laukia išties šiurpi kelionė.
Tačiau Kolumbas sutinka dar vieną išgyvenusį amerikietį – Talahasį. Kadangi vienas lauke – ne karys, Kolumbas ir Talahasis tampa komanda. Nors vyrukai dėl daugelio dalykų visiškai nesutaria ir daug ginčijasi, tačiau keturios akys geriau nei dvi, o ypač zombių užkariautoje šalyje.
Netrukus keistasis duetas sutinka dar du ne zombius – dvi merginas: Vičitą ir jos sesę. Merginos prisijungia prie vyrukų…

 

zombieland-jesse-woody_l

Woody Harrelsonas (aktorius suvaidinęs bebaimį kaubojų) taip įsijautė į bebaimio zombių niokotojo vaidmenį, kad iš filmavimo grįžęs namo į Niujorką sumušė nuolat persekiojantį paparacą ir po to pasiaiškino, kad įkyrusis fotografas pasirodė panašus į tikrą zombį. Na o štai filmo merginoms teko pasisemti naujų įgūdžių – išmokti šaudyti ir išstudijuoti 47 zombių naikinimo technologijas prieš pradedant filmavimo darbus.

 

2342-zombielandreview

“Zombieland” gerai suvaidintas, kokybiškai nufilmuotas, komiškas ir charizmos turintis filmas savaitgaliui. Jei mėgstate komedijas, na ir bent kiek “pernešat” zombius, pažiūrėkite “Zombieland”. Tikrai nesu matęs geresnio filmo zombių tematika ir nemanau, kad greitu laiku kas nors sugebės pralenkti, nors zombių tematika ir yra nemirtinga.

 

 

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys: 2009-12-04

 

Įvertinimas:

8.1

Video:

Komentarų nėra

Komentuoti