Filmas kurį žiūrėjau: The Kingdom

the-kingdom

Taigi tęsiasi mano filmų kolekcijos peržiūra. Šiandien pakliuvo 2007 metų trileris “The Kingdom”.

Pradžioje tikėjausi eilinio filmo apie terorizmą, bet toks netikėtas filmo posūkis dar pradžioje filmo pradžioje privertė pakeisti mano filmo žiūrėjimo poziciją iš gulėjimo į sėdėjimą. Nors bendrai paėmus filmas sukurtas gana šabloniškai: mergina bailiukė, rūpestingasis vadas, plevėsa vaikinas ir profas senis, kurie sugeba nesužeisti išgalabyti nemažą būrelį arabų, kurie tiesiog įviliojo juos į pasalą. Na bet į tai nekreipus labai jau didelio dėmesio, praleidžiant Amerikos iškėlimą ir visągališkumą supranti, kad filmas ne toks ir blogas.

Filmas turi tikrai sukrečiančių vietų, neblogai parodo arabų įsitikinimus, tradicijas. Na ir žinoma manjakiškumą, kai dėl savo dievo daro net ir siaubingiausius dalykus. Specialieji efektai filme labai tikroviški, itin patiko drebanti kamera pačiame įvykių epicentre, tai suteikia daug realistiškumo, dokumentiškumo. Nors kritikai šį filmą vertino neigiamai, bet manau atsiras mažai žmonių, kurie liktų abejingi šiam filmui. Džiaukimės, kad gyvename tokiose ramiose vietovėse.

 

Siužetas:

FTB agentas Ronaldas Fluery kartu su grupe atkeliavo į Saudo Arabiją. Jie turi suimti profesionalų teroristą, kuris įvygdė teroristinį išpuolį prieš nekaltus žmones. Tačiau atvykėliams valstybės pareigūnai yra abejingi. Ir tik vietinės policijos kapitonas sutinka ateiti į pagalbą…

 

Video:

Komentarų nėra

Komentuoti