Filmas, kurį žiūrėjau: The Hurt Locker

the-hurt-locker-pic

Kadangi vakar teko praleisti vakarą be interneto, tai nieko kito neliko, kaip tik pažiūrėti kokį užsilikusį filmą. Ir štai atradau, kad mano kompe gerus pora mėnesiu guli toks vienas– The Hurt Locker (“Išminuotųjų būrys”).

Kiek keistoka, kad šio, 2008 metais susukto filmo premjera Lietuvoje bus tik spalio 9 dieną. Tad gausit laukti iki pat rudens, arba žinoma siųstis per torrent sistemas ir mėgautis jau dabar.

 the_hurt_locker23

Siužetas:

Filmas apie Iraką. Jei konkrečiau, tai apie išminuotųjų būrį. Tad visas pagrindinis veiksmas sukasi apie tą žmogų, kuris krapšto laidukus. Sprogs, ar nea? Na neskaitant to vieno vienintelio žmogaus/eksperto išaukštinimo (kas gan būdinga amerikoniškuose filmuose).

Filmas turiu pripažinti yra geras. Kažkaip paskutiniu metu neužtinku tokių tikrai dėmesio vertų filmų. Tačiau šį galėčiau pavadinti būtent tokiu. Kodėl? Todėl, kad išties įdomus, nepopsovas, parodantis amerikiečių armijos darbo specifiką ir turi ganėtinai sunkiai nuspėjamą siužetą. Na taip porai vietų buvo gana aišku kas nutiks, bet buvo ir tokių siužeto vingių, kurių tikrai nesitikėjau.

Keletoje vietų radau panašumų su The Kingdom, bet manau šis filmas yra gerokai geresnis. Manau, jei žiūrėjote vieną iš šių filmų, tai tūrėtumėt pažiūrėti ir antrą.

 

Video:

1 komentaras
  • gvidas333
    Parašyta: 08:26h, birželio 03 Atsakyti

    geras man patiko :evil: buvo ir tokiu visai nieko ziauriu kadru :velniass:

Komentuoti