Filmas kurį žiūrėjau: Seven Pounds

SNF16MOVSP_682_709106a

Kaip jau minėjau, užsiiminėju savo videotekos peržiūra, nes ji išsiplėtė ir palieka mane visai be kompiuterio atminties. Taigi naktį teko pažiūrėti naują Will Smith vaidmenį filme Seven Pounds (Septynios Sielos).

Nebereikalo Will`as yra vienas iš mėgstamiausių mano aktorių. Jis puikiai pasirodo tiek lengvesniuose, veiksmo filmuose, kur parodomas puikus jo humoras ir žavūs samojai (“Laukiniai, laukiniai vakarai”, “Man In Black”, “I`m robot” ir pan), tiek ir rimtuose vaidmenyse tokiose filmuose, kaip šis, “I`m legend”, “Ali”.

Taigi, daugiau apie filmą: filmas nepatiks ieškantiems veiksmo, sąmoju ar didelio prikaustymo prie ekrano. tai filmas verčiantis susimąstyti. Ypač sukrėtė paskutiniai filmo vaizdai ir mano video grotuvui jau ir baigus rodyti filmą, dar kurį laiką spoksojau į ekraną ir galvojau…

Filmas tūrėtų patikti geros dramos mėgėjams, Will`o Smith`o gerbėjams, nepaisant kad kritikai jo gerai ir neįvertino. Na taip, asmeniškai aš, neiškart viską supratau, bet visgi filmui priekaištų neturiu. Tai ne tas filmas, kurį įrašyčiau į savo geriausiųjų sąrašą, bet manau tai tikrai nėra toks greit užmirštamas filmas. Sieloje, mintyse palieką kažko tokio…. Visai kaip ir “Requiem For A Dream”.

Siužetas (ketinantiems žiūrėti – neskaityti):

Prieš du metus Tim`as Thomas (Will`as Smith`as) turėjo viską – svajonių darbą, nuostabius namus ir mylinčią žmoną, tačiau nelaimingo atsitikimo metu, kurio kaltininku tampa pats Tim`as, žūsta jo mylimoji ir dar šeši atsitiktiniai žmonės, važiavę kita mašina. Metai po katastofos, metęs savo darbą, jis ima dėmesingiau stebėti aplink jį verdantį gyvenimą ir pastebi, jog visai šalia gyvena daugybė žmonių, kurių dienas kartina kur kas didesni rūpesčiai nei sielvartas. Septyni žmonės – tai žmonės, kuriems turi padėti Tim`as. Viena iš jų – Emilė, mergina su širdies nepakankumu, kuriai liko gyventi du mėnesiai, na ir žinoma Tim`as įsimyli… Gaila, bet pabaiga tikrai liūdna.

 

Jei reikėtų parašyti įvertinimą šiaim filmui? Rašyčiau 7,4. Jei nebūčiau žiūrėjęs filmo vėlai naktį, įvertinimas galbūt būtų kitoks.

 

Video:

2 komentarai
  • vzx
    Parašyta: 21:52h, kovo 05 Atsakyti

    geras filmas

  • re`animated
    Parašyta: 21:54h, kovo 05 Atsakyti

    Bet reiktų paminėti, kad pirmoji filmo pusė gana nuobodoka ir pradžioje nalabai suprantama. Visas įdomumas prasideda nuo antrosios filmo pusės

Komentuoti