Filmas, kurį žiūrėjau: Notorious

10929_081125131856_0

Apie filmą žinojau jau senokai, bet torrentų svetainėse rasdavau tik TS kokybės įrašus, kurie manęs tikrai netenkino. Tiesiog būčiau susigadinęs sau filmą ir tiek. Dėlto šiek tiek palaukiau ir galiausiai pavyko gauti DvdRip. Labiausiai toks filmas būdų susižiūrėjęs kino teatre, bet deja mūsų Lietuvėlėje jo nerodė.

Apie:

big_post

Apie 2Pac`ą teko žiūrėti ne vieną ir ne du filmus ir štai pagaliau teko aptūrėti filmą, kuris netik parodo dviejų reperių konfliktą iš Biggie`o pusės, bet ir daug daugiau. Rodomas visas reperio gyvenimas. Pasakojama apie tai, kaip dar būdamas vaikis, Notorious įrodė aplinkiniams, kad nėra iš kelmo spirtas ir gali daug pasiekti gyvenime, tačiau tai nebuvo lengva, nes jis gimė ir išaugo Brukline. Čia prasimušti ir tapti pilnaverčiu žmogumi neįsiveliant į kriminalinį biznį yra beveik neįmanoma.

Garso takelis tiesiog nuostabus. Beklausydamas pakraipiau ausim, nes išgirdau kelias Biggie`o dainų versijas, kurių niekada nebuvau girdėjęs. Nieko nuostabaus, juk juostos prodiuseris Wayne’as Barrow "EW" pasistengė ir į garso takelį įdėjo ne tik pačias žinomiausias B.I.G dainas, jų remiksus, bet ir retus bandomuosius įrašus.

 

 

Įvertinimas:

4 žvaigždutės iš 5. (Gal, kaip filmas, nežinantiem nieko apie Biggie ir nebus įdomus, bet mėgstantiems hip-hop`ą, tūrėtų sueiti tikrai neblogai.)

 

Video:

Komentarų nėra

Komentuoti