Filmas, kurį žiūrėjau: KiDULTHOOD

1218039087_kidulthood

Nežinau, gal čia dabartinės mano nuotaikos dalykas, bet paskutiniu metu užknisa filmai su laimingom pabaigom, noris tikrų, nuo realybės tiek daug nenutolančių filmų, nes dievaži Holivude, gyvenime nėra viskas taip gražu!!

Tokiu būdu atsisukau į UK režisierius, kurie mėgsta darytis būtent tokius labiau gyvenimiškus filmus. Ir iškart aptikau 2006 metų šedevrą pavadinimu KiDULTHOOD.

Filmas geras. Išties. Galima gretinti su tokiais filmais, kaip “Green Streen Hooligans” ar “Requiem For A Dream”. Ta pati gatvė, kaip Hooligans, tas pats gan sumautas gyvenimas, tik čia viskas vyksta 15mečių lygmeniu. Taip, tų pačių, kurie dar sėdi mokyklos suoluose. Galvojat jie tik linksminasi, mokosi ir neturi jokių rūpesčių??? Klystat… Oj, kaip klystat.

O jei po Requiem nebesinori niekad gyvenime bandyt narkotikų, tai po šio filmo nebesinori nusileist nė vienam šikniuj, net jei jis stipresnis už tave…

 

Siužetas:

CA7M8371

Siužetą šiuo atveju gana sudėtingoka apibūdinti. Filmo pradžioje parodoma mergina, kuri neiškentusi užgauliojimų mokykloje – pasikaria. Visiem kitiem mokiniam ta proga nereikia eiti į mokyklą. Rodomi po miestą besitrainiojantys ir prikolinantys vaikai (na šiuo atveju juos vaikais vadint gana sunku, nes vaikai daro vaikus :)), turintys savo statusą kitų akyse, turintys savo draugus, bei priešus, kurie pasirengę atkeršyt… O kur dar narkotikai, vagystės, sexas, meilės problemos, daugybė smurto, vietinis gangsteris ir dvi mirtys. Visa tai susideda į tokį kratinį, kad susižavėti tiesiog negalima.

Filmas pasakoja istoriją Britanijos jaunimui tokia kalba, kokia jie supranta.

 

Tiesiog pažiūrėkit ir suprasit apie ką kalbu.

Patarčiau mažiau suprantantiems anglų – žiūrėti dubliuotą arba su titrais, nes britiškas slangas yra kietas ir jį įkasti gan sudėtinga.

 

Įvertinimas:

Garantuotas 5/5. Siužetas, kameros darbas, garso takelis buvo toks, kokių ir norėjos. Neturiu priekaištų. Pagarba filmui už realistiškumą, už holivudinio bullshit`o nebuvimą. Geriausias filmas kurį mačiau paskutiniu metu.

 

Video:

 

 

Pora vietų iš filmo:

 

 

Bei keletas nuostabių dainų iš filmo:

 

 

 

3 komentarai
 • KEnion
  Parašyta: 18:23h, balandžio 30 Atsakyti

  Sveikas maciaui sita filma ir tikrai labai geras gal gali pasakyti is kur gauti dubliuota r nors su titrasi :yes: :yes:

  • re`animated
   Parašyta: 19:39h, balandžio 30 Atsakyti

   Lietuviško dubliavimo, ar net titrų paprasčiausiai nėra, nes Lietuvoje filmas labai mažai žinomas. Nebent jei moki rusiškai, tada galima paieškoti rusų trackeriuose. Na o angliškus titrus, jei tarkim britų akcentas neįkandamas, galima parsipūsti iš: http://subscene.com/kidulthood/subtitles-64635.aspx

 • hapk0tuk
  Parašyta: 00:28h, rugpjūčio 17 Atsakyti

  siame puslapyje yra virsui kaip Siuzetas , ten nuotrauka, joje yra pats filmo rezisierius, patariu pasiziureti kitas dalis, kaip adulthood ir anuvahood (anuvahood labiau primena komedija)

Komentuoti