Filmas, kurį žiūrėjau: Hellsing Ultimate

series_hellsing_ultimate

Tikriausiai nemaža dalis skaitytojų atsimena, kad per LNK savaitgalio vakarais būdavo galima žiūrėti 13 dalių serialą “Hellsing”. Tiesa jį rodydavo išties vėlai, nes pasak televizijos, tai buvo filmukas suaugusiems. Na iš tiesų taip ir būtų galima teigti, nes filmuke išties begalės smurto, bei kiek ištvirkėliškų juokelių.

Tik pradėjęs labiau domėtis anime iškart susilaukiau nemažai rekomendacijų pradėti nuo šio serialo palikuonio “Hellsing Ultimate”. Ir galiu drąsiai teigti – vertėjo. Šis darbas pralenkė originalą.

The bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Siužetas:

hell (2)

Hellsing – slapta karinė organizacija naikinanti vampyrus. Organizacijai vadovauja kilmingos Hellsing šeimos narė Integra Hellsing (Sir Integra Fairbrook Wingates Hellsing). Nepaprastai suaktyvėjus vampyrų veiklai Integra imasi atsakomųjų veiksmų. Jos koziris – kadaise Drakulos vardą turėjęs ir Hellsing`ų giminės sukurtas vampyras Alucard`as. Pastarasis yra senas ir labai galingas vampyras, charizmatiška ir begalo paslaptinga asmenybė. Jo gyvenimo principai ir motyvacija tarnauti žmogui labai neaiškūs… Kiek panašus personažas į Vincent`ą Valentine`ą iš Final Fantasy.

Nuomonė:

hellsing4_1024

Hellsing Ultimate OVA filmai (apie 50 min) yra tiesiog nuostabūs ir visa galva pranašesni už originalųjį serialą. Šis anime sukurtas remiantis pagal populiarią Koutos Hirano to paties pavadinimo manga ir mažai nukrypsta nuo jos siužeto (ne taip, kaip originalus serialas).

Man asmeniškai šis anime net labai patiko. Taip atsitiko ko gero dėl išskirtinės anime stilistikos ir atmosferos, kurios nesumaišysi su niekuo kitu: kryžiai, pentagramos, „kilometriniai“ pistoletai, maldos, daugybe kraujo, fašizmas, bei ypač išaukštintos vampyrų galios. Apipavidalinimas išties geras ir labai originalus.

Hellsing

Animacija savotiška, tačiau išties puiki (trimačiai pistoleto šaudymo vaizdeliai tiesiog negali nepatikti, visą tai žiūrint kyla tik viena mintis: awesome…). Įgarsinimas ir garso takelis taip pat ilgam išliekantis atmintyje. Visgi Warsaw Philharmonic Orchestra, atliekantys šio anime garso takelį, labai prisiderina prie rodomo vaizdo ir begalo atitinka filmuko nuotaikas. Galbūt tik vienintelis šio naujo Hellsing projekto minusas, nepaprastai ilgi intervalai nuo vienos OVA serijos iki kitos… Nuo 2006 metų buvo sukurtos vos 5 OVA serijos iš planuojamų 8. Liepos 23 sulauksime ir šeštosios. Na o kada pasirodys paskutiniosios dvi, dar tikrai neaišku. Ko gero dar negreit….

Įvertinimas:

8.9 – vertinu bendrai visas OVA`s.

Jei patiko per teliką rodomas Hellsing, tai šis pamatyti būtinas. Jei nesat matę – rekomenduoju, išvysit tikrai originalumu žibantį kūrinį.

Video:

5 komentarai
 • Dratas
  Parašyta: 17:27h, liepos 09 Atsakyti

  Aš ir žiūrėjau šitą prieš 3-4 mėnesius,aišku prieš tai buvo žiūrėta ir tv serijos,bet ovos labiau patiko :yes:

 • re`animated
  Parašyta: 17:56h, liepos 10 Atsakyti

  OVA`s negali nepatikti labiau. Jos visokeriopai geresnės :)
  Laukiu nesulaukiu 6-tosios :perdaugjuoko:

 • IronSoldier
  Parašyta: 21:27h, liepos 18 Atsakyti

  Iš tikrųjų Hellsing OVA arčiau originalo nei pats Hellsing. Paprasto Hellsing nežiūrėjau, nes ten tik pradžia pagal originalią istoriją,o vėliau vien filleriai. Dėl to atsirado Hellsing OVA, kuri seka originalią mangos istoriją. :)

 • re`animated
  Parašyta: 21:36h, liepos 18 Atsakyti

  Na tai aš lygiai tą patį ir parašiau:

  Šis anime sukurtas remiantis pagal populiarią Koutos Hirano to paties pavadinimo manga ir mažai nukrypsta nuo jos siužeto (ne taip, kaip originalus serialas).

 • IronSoldier
  Parašyta: 11:46h, liepos 19 Atsakyti

  A tada suklydau :D Man tik keistai pasirodė „Šis darbas pralenkė originalą“.

Komentuoti