Filmas, kurį žiūrėjau: Gran Torino

gran-torino-movie

Kadangi dabar kaip ir atostogauju namie, o ten nėra interneto, tai nelabai išeina parašyti blogan, bet vat sumasčiau šiandien paruošti vieną apžvalgėlę, nes manau, kitaip įspūdžiai išblės ir nebeišeis visko taip perteikti.

Taigi šiandien apie filmą “Gran Torino”.

Filmą žiūrėjau kartu su mama. Kadangi filmo nebuvau dar matęs ir nenutuokiau apie ką jis, tik žinojau, kad su Clint Eastwood`u, tai su mama spėliojom, kas galėtų būti tas Gran Torino. Buvo spėjimu, kad miestas, kad kalnas ar vietovė, bet kad tai automobilis, nė nepagalvojom. Kadangi šis automobiliukas senukui buvo toks brangus, tai visą filmą kiek tikėjomės, kad piktoji gauja ims ir pavogs ar padarys ką bjauraus tam automobiliui. Bet šie lūkesčiai nepasitvirtino ir tai yra šaunu – reiškias filmas nėra toks nuspėjamas.

Dar kartą galėjome įsitikinti, kad Clint`as nevaidina bloguose filmuose. Nors filme veiksmo, kaip ir nedaug (visgi senukui Clint`ui jau 78-eri), bet pagrindinio veikėjo charakteris sudarytas tiesiog nepriekaištingas. Piktas, užsidaręs dėdulė, kuris nemėgsta jokio kišimosi į jo gyvenimą ir kuris sau neatleidžia praeities klaidų. Tiesiog žiūri į tą niurzgantį dėdulę ir nenorom nusišypsai.

Filmas, kaip jau minėjau nėra labai nuspėjamas, nors keliose vietose nujaučiau kas gali būti. Tačiau filmo pabaiga buvo visai ne tokia, kokios tikėjausi. Tikrai nustebino, kad ir baigėsi gana liūdnokai.

Garso takelį įvertinti sunku, nes jo arba nebuvo, arba jis buvo toks, kad taip tiko scenaj, kad jo net nepastebėjau. Tai reiškias garso takelis parinktas subtiliai ir tinkamai, kad neužgošti ekrane rodomo vaizdo.

Kamerai priekaištų irgi neturiu, viskas nufilmuota iš ten kur reikia, niekas nieko neužstoja, parodoma tiek kiek reikia.

Taigi, filmas ne iš linksmųjų, bet keliose vietose šyptelėti leidžia. Nepaisant to, dar vienas Eastwood`iškas šedevras. Jei nemėgstat šio aktoriaus, tai matyt ir filmas ne per labiausiai patiks. O jei nieko prieš šį senuką neturit, tai tikrai patariu pažiūrėti. Aš savo dviejų valandų praleistų prie filmo visai nesigailiu.

Tai tiek.

 

Siužetas:

Voltas Kovalskis – atsiskyrėlis, buvęs Korėjos karo veteranas. Jis didžiuojasi gerai išlaikytu kolekciniu 1972 m. automobiliu "Gran Torino", prie kurio niekam neleidžiama nė prisiartinti.
Ilgapirštis kaimynų sūnus Tao, vietinės paauglių gaujos spaudžiamas, išdrįsta pasikėsinti į veterano legendinį automobilį. Irzlus seniokas ryžtasi peraukėti jaunimą ir lyg netyčia išsitraukia seną šautuvą…

Pagal: obuolys.lt

 

Įvertinimas:

5/5 (Gal kiek monotoniškas, bet neatsibostantis)

 

Video:

1 komentaras

Komentuoti