Filmas, kurį žiūrėjau: Final Fantasy VII: Dirge Of Cerberus

924449_20050730_screen006

Atsimenu kažkada ėmiau ir pažiūrėjau Final Fantasy: Spirits Whitin. Ir šis filmas man visai nepatiko. Tačiau forumuose vis pastebėdavau žmones, kurie užsideda velniškai gražius parašus (signatures), kuriuose būna fotoshopinti vaizdeliai iš Final Fantasy. Vieną dieną pasidomėjau ir sužinojau, kad yra dar vienas filmas. Pažiūrėjau jį. Grafika šiame filme yra kažkas nuostabaus ir nors siužetas man kiek nelabai patiko, tačiau su mielu noru peržiūrėjau filmą gal tris kartus. Čia vienas iš tų filmų, kur gali tiesiog grožėtis ir to pakankamai užtenka.

Po Advent Children kažkur akies kampučiu užmačiau, kad yra ir dar vienas filmas, bet į tai kažkaip daug dėmesio neatkreipiau. Ir vat dabar neseniai ėmiau ir torrentuose beieškodamas sau anime užtikau šį gėrį pavadinimu: Final Fantasy VII: Dirge Of Cerberus.

Na gerai, jis iš tikro nėra tikras filmas. Tai tiesiog fanų iškirpti filmukai iš Final Fantasy VII žaidimo, kurių bendra trukmė tesudaro 34 min. Nors juose vaizduojami tik atskiri fragmentai, tačiau šie fragmentai tikrai įspūdingi.

Pilnai istorijai sužinoti reiktų žaisti žaidimą, nes iš filmukų sužinot tik dalį veiksmo (panašiai, kaip God Of War serijos filmukuose). Kadangi žaidimas manęs nelabai traukia (nesu ėjimų strategijų fanas), tai į siužetą daug nesigilinau ir tiesiog grožėjausi, kaip ir Advent Children atveju. Jei pastarajame pagrindinis veikėjas buvo Cloud (šitas kairėj), tai šiose iškarpose kiečiausias yra Vincent`as (tas viršuj), kuris bent jau vizualiai yra žymiai kietesnis, nei Cloud`as. Užsimečiau aš jį ant desktop`o ir nai, nai, nai kaip gražu.

Na gerai. papliurpiau, o dabar prie reikalo:

 

Siužetas:

Veiksmas vyksta vieneri metai po Final Fantasy VII: Advent Children siužeto. Žmonija po truputis atsigauna po pastarųjų įvykių ir štai Kalm mieste vyksta festivalis, kurio metu staiga įsiveržia Šinra korporacijos kareiviai, kurie paima į nelaisvę infekuotusius žmones, o visus kitus tiesiog užmuša. Mūsų herojus Vincent`as Valentain`as yra susijęs su šiais išpuoliais ir tik jis vienintelis gali juos sustabdyti.

 

Įvertinimas:

Na įvertinimas tikrai nėra objektyvus, nežinant tikrosios versijos. Na iš to kiek mačiau, duodu 3/5. Vien dėl grožio ir daug gražių efektų.

 

Jei nesate matę nei vieno serijos filmuko, tai čia pateikiu eiliškumo tvarka, pagal kurią tūrėtūmėt pradėti žiūrėti:

1..FFVII: Advent Children (Complete) (Complete yra ilgesnis ir supratingesnis Advent Children išleidimas)
2.FFVII: On the Way to a Smile – Episode: Denzel (Denzel istorija, pasakojama po ACC, įvykiai vyksta tuo pačiu metu, kaip kad ir per FFVII)
3.FFVII: Dirge Of Cerberus

 

Video:

Komentarų nėra

Komentuoti