Filmas kurį žiūrėjau: Evos metas / Eve no Jikan

eve-no-jikan-01-large-17

Neslėpsiu – paskutiniu metu labai pamėgau anime. Na mėgau jau seniai, bet tik dabar sumąsčiau, kad galiu siųstis serijas ir filmus į kompiuterį ir žiūrėti, žiūrėti, žiūrėti. Didžiausią spyrį į užpakalį ko gero padarė Dirge Of Cerberus. Nuo tada į kompą buvo parpumpuotą keliolika GB anime ir dabar beliko tik susipažinti su ja.

Vienas iš nuostabiausių dalykų, kurį žiūrėjau paskutiniu metu – Evos Metas (Eve no Jikan).

 1

Nors kol kas tėra 5 epizodai, o išviso suplanuoti vos 6, bet mano dėmesį jau spėjo sukaustyti pamačius pirmuosius 3. Vienas epizodas trunkantis 15 min sugeba pateikti ne vieną vietą pasvarstymui. O piešimas ir kameros judėjimas išvis yra kažkas nerealaus. Toks gražutis, trumputis meno kūrinys, kurio kiekvieną epizodą pažiūriu bent du kart.

 

Siužetas:

Act2Things

Visai netolima ateitis. Japonija. Robotai imti taikyti įvairiose srityse. Androidai tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Šio anime pasakojimas prasideda, kai moksleivis vardu Riko savo namų roboto vaikščiojimo ataskaitoje aptinka keistą pranešimą. Jis ryžtasi tai ištirti ir atranda dar daugiau klausimų, nei atsakymų.

 

Piešimas:

Nepriekaištinga. Futuristinės, paprastos, bet kiek nuobodžios aplinkos. Nebus čia nei gamtos vaizdų, nei kažkokių ypatingų efektų (kalbu apie sprogimus ar pan dalykus). Tiesiog miestas gyvenantis savo ritmu. Ganėtinai patiko kameros judėjimas, kuris ne tik užbėga už netikėtų kampų, bet ir pritaikyta drebančios kameros judėjimo technologija, kas sukuria tokį laisvumo pojūtį. Galima ištikro pajusti, kad tai tavo paties akys šokinėja iš vienos vietos į kitą.

 

Įvertinimas:

Na, kaip minėjau, kol kas matyti tik 3 epizodai. Po vieną maždaug kas mėnesį. Iš jau matytų susidariau gerą nuomonę ir duodu 5/5. Gaila, tik kad toks trumpas.

 

Plačiau:

Daugiau informacijos apie šį anime rasite čia:

http://en.wikipedia.org/wiki/Time_of_Eve

http://myanimelist.net/anime.php?id=3167

 

Media:

Komentarų nėra

Komentuoti