Filmai, kuriuos žiūrėjau: Freedom Writers ir Wackness

17_wackness_lg

Tęsiu rekomenduotinų forumuose filmų peržiūrą ir šiandien į akiratį pakliuvo būtent šitie du kūriniai.

Net keista, kai du visiškai skirtingi ir nė kiek nepanašūs filmai turi tokį gerą sountrack`ą. Abiejuose galima išgirsti hip-hop`o klasika tapusiais Mobb Deep, Notorious B.I.G, KRS-One hitus. Keista todėl, kad filmai su hop`u beveik neturi nieko bendro.

wackness-review-01

Taigi, pirmasis į akiratį pakliuvo “Wackness”. Filmas apie jauną, katik baigusį vidurinę, kiek pasimetusį gyvenime vaikinuką, kuris užsidirba stumdydamas žolę. Vaikinas susidraugauja su vidurinio amžiaus krizę išgyvenančiu dieduku, bei smagiai leidžia laiką. Prie to dar prisideda šiokia tokia meilės istorija. Na siužeto atžvilgiu filmas tikrai nykokas, bet verta pažiūrėti vien dėl tikrai geros muzikos (toks jausmas lyg grotų mano playlist`as), dėl trumpai pasirodančio Method Man, kurio akcentas šiame filme tiesiog nuostabus, bei dėl juokingo pirmojo karto, kai vaikinukas begėdiškai jaudinasi ir net dreba.

Filmas labiau skirtas hip-hop`o mėgėjams, nes kitiem gali atrodyti begalo nuobodus ir nelabai suprantamas.

 

Įvertinimas:

3/5 (3 už šiokius tokius vaikino panašumus į mane, o daugiau skirti tiesiog nekyla ranka)

 

freedomwriters

Na o tada, važiuojant traukiniu teko aptūrėti ir “Freedom Writers”. Vos pradėjus žiūrėti filmą, jau tapo aišku apie ką bus filmas, nes tokį teko matyti ne vieną ir ne du. Trumpai siužetas būtų toks: į mokyklą atėjo nauja, jauna mokytoja, kuri gavo vieną iš bjauriausių klasių. Na ir žinoma ji, savais metodais juos visus perauklėja ir visi tampa tolerantiški ir geri.

Filmas nėra blogas, bet jam ryškiai pritrūko originalumo, o į pabaigą žiūrėti tapo tiesiog nuobodu. Kitą vertus buvo visai smagu pasižiūrėti į klasę, kuri labai ryškiai susiskirsčiusi: juodukai, latino, baltieji, asian. Ir jie vieni kitus kone išskrest nori. O dar plius kiekvieno paauglio šiurpi gyvenimo istorija, kurioje butinai kažkas miršta ir supranti, kad gyvenimas gete yra baisus dalykas.

 

Įvertinimas:

2/5 (Filmas iš vidutinių, labai smarkiai kažkuom neišsiskiriantis, tiesiog turintis gerą soundtrack`ą, kaip ir “Wackness” atveju.)

 

Video:

 

Komentarų nėra

Komentuoti