Epinis vasaros nuotykis su Reddit

Ko gero visi esam daugiau mažiau apturėję tokių vasarų, kai dienos lėkte bėga, o vat nieko naudingo per jas taip ir nenuveiki. Tiesiog vienas ilgas laiko švaistymas. Taigi, vienas amerikietis koledžo studentas nusprendė, kad šią vasarą taip nebus ir leidžiasi į kelionę ne vien po Ameriką, bet ir po visą pasaulį į pagalbą pasitelkdamas interneto bendruomenę. Gi viskas vyksta visiškai kitaip, kai tau padeda, bei pataria šimtai žmonių iš viso pasaulio.

Tūlam lietuviui dar net nepradėjus gilintis, atsakau į klausimą – kiek gi visa tai kainuos? Šiuo atveju vaikinukui tiesiog neregėtai nuskilo. Vienas iš jo giminaičių įsidarbino vienoje pagrindinių JAV oro linijų bendrovių, kurioje vykdoma politika, jog pilotų giminaičiai gali skraidyti nemokamai. Bilieto pirkti nereikia ir viskas už ką susimoki – bagažas. Jei nebūna išpirkti visi bilietai gali skristi bet kada ir bet kur, kur tik yra šios kompanijos reisai. Kadangi kompanija didelė, tai tokiu būdu galima pasiekti visus esminius Amerikos miestus, bei nuskristi praktiškai į bet kurį didesnį pasaulio miestą! Jep, belieka pavydėti… Viena mergina pasakojo, kad ji tokiu pat būdu skraido aplankyti savo vaikino, kuris mokosi Italijoje, bei netgi parskrenda pas tėvų į Virginia vien tik tam, kad išsiskalbti drabužius, nes taip išeina pigiau, nei tai daryti New York’e, kuriame gyvena. O.o Fucking Amerika…

Ir štai jis sumastė, ne tik šiaip, egocentriškai pakeliauti, o leidžiasi į kelionę, kurios metu savanoriškai padės visiškai nepažįstamiems žmonėms! Galbūt jums reikia papildomų darbo rankų vienai dienai? Galbūt susižalojot ir negalit kažko atlikti, o galbūt žinot puikią vietelę, kur būtų galima numinti dviračiu, bet neturit su kuo? Vaikinukas visiškai atviras pasiūlymams ir pažiūrės kuom gali pagelbėti. Jep, karma liejasi per kraštus.
Svetainės Reddit pagalba, vaikinukas prieš savaitę paklausė svetainės lankytojų, kokios pagalbos jiems reikėtų ir nusprendė atsirinkti originaliausius, įdomiausius, bei daugiausiai įvertintus pasiūlymus ir visą tai įvykdyti artimiausiu laiku. Taigi, pradedant šiandien (gegužės 7 d) vaikinas keliaus į San Franciską, kur padės vienišai mamai perdažyti kambarį, pabus mokytoju vienoje Harlem’o mokyklų, plaus automobilį, kops į Atlaso kalną Maroke, padės studentui atlikti jo baigiamojo darbo tyrimus, įteiks kažkieno merginai, gyvenančiai užsienyje, gėlių, bėgs labdaros bėgimą London’e, skydive’ins, ar net sudalyvaus Starcraft 2 pasaulinės lygos finalo renginyje Seule. Štai pilnas, potencialių užduočių sąrašas: Mission List.
Žinoma, būtų labai šaunu pasikviesti vaikiną ir į Lietuvą, bet deja tiesioginio skrydžio pas mus – nėra :/

Visa ši nepaprasta kelionė tęsis iki maždaug liepos 20-tos ir bus dokumentuojama. Visi update’ais bus talpinami /r/ReVenture, filmuota medžiaga į specialų youtube kanalą, bei postinami status update’ai twitter‘yje. Tad visiem kam įdomu – galite stebėti šį smagų ir nuoširdžiai kilnų nuotykį!

Originalioji šios istorijos gija Reddit’e, kurioje galite rasti visus pasiūlymus ir autoriaus komentarus: spausti čia.

 

Ech, patinka man Reddit’as, nes kaip ir šiuo, ar kartoninių žaidimų automatų atveju – atsiranda nuoširdžių, geranoriškų žmonių. Patinka nes būtent šios svetainės pagalba sužinai įdomių, niekur negirdėtų faktų, kaip kad mano pasakota istorija, apie neskęstanti laivą Baychimo. O taipogi ši svetainė priartina bet kurį žmogų ir taip galima užduoti klausimą neįprastą darbą dirbantiems žmonėms ar įžymybėms (IAMA skiltis). O ką jau kalbėti apie kartu siekiamus tikslus, kaip kad kova prieš ACTA ar CISPA. Ne be reikalo Reddit’o pradinis puslapis laikomas tarsi viso interneto pradiniu puslapiu :j

Komentarų nėra

Komentuoti