Dar daugiau debesų su box.com

box-android-655

Taigi, pratesiam praeitame įraše paminėtas debesų technologijas. Šioje rinkoje aiškūs pagrindiniai žaidėjai: Dropbox, Microsoft’o Skydrive, kuris bus integruotas į Windows 8, Apple’o smarkiai reklamuojamas iCloud, bei kaip visada šurmulį pasistengsiantis sukelti Google su dar kuriamu Drive service. Technologija vystosi sparčiai ir kaip bebūtų – ten kur yra aštri konkurencija, visada išlošia vartotojas. Paslaugų kūrėjai puikiai suvokia, kad jei nuolatos netobulins savo paslaugų ir nepateikinės vartotojams naujų egzotiškų ir naudingų galimybių – bus paprasčiausiai išstumti iš šios rinkos. Tad lipdami vienas per kito galvas siūlo vis daugiau, vis geriau, vis patogiau.

Taigi, apie Dropbox’ą pasakojau, nes tai tikrai paprastas, stabilus, patogus servisas, kuris, kaip, kad Apple’as mėgsta sakyti: just simply works. Šiandien palieskim ir vieną iš jo konkurentų Box.com, kuris visgi labiau nusitaikęs į verslo sektorių.

Dar ne taip senai ši, 7 milijonus vartotojų turinti kompanija buvo pateikusi viliojantį pasiūlymą HTC, bei LG gamintojų įrenginius turintiems vartotojams, suteikdama papildomos vietos savo servise.

O šį kartą Box.com bendradarbiaudama su Google smarkiai atnaujino savo android programėlę, kuri ne tik, kad tapo suderinama su 4.0 Ice Cream Sandwich, bet ir pasipildė begalę naujų funkcijų. Ta proga visi esami ir nauji klientai kurie įsidiegs Box.com programėlę savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje per ateinančias 30 dienų – iškart gaus po 50 nemokamų GB iki gyvenimo pabaigos =]

 

Svarbesni programėlės atnaujinimai:

Draugų priskyrimas katalogams. Tiesiai iš įrenginio bus galima priskirti draugus su kuriais norite dalintis katalogais. Draugai galės matyti jūsų katalogus, keisti juose esančius failus, bei įtraukti naujus.

Komentarų rašymas ir peržiūra. Galėsite rašyti komentarus prie failų, bei peržvelgti savo draugų ar kolegų jau parašytus komentarus.

Galimybė vienu metu įkelti keletą failų. Atnaujintas failų įkėlimas į įrenginį. Bylos įkeliamos netrukdant toliau naudotis programėle, o jas įkelti galėsite ir iš SD kortelės.

Siūstis Box savo android įrenginiui.

Komentarų nėra

Komentuoti