Aukštojo mokslo diplomai

DiplomaFinal_HK_1000

!!!Sutaupyk laiko ir pinigų!!!

Įsigykite Aukštojo mokyklo diplomą (Lietuvos nėra)
Universitetai, Kolegijos, Mokyklos
Profesiją pasirenkate patys
Įsigyti galite Bakalauro, Magistro arba Daktaro diplomus ir jų priedus

 

Gamintojas teigia:

„Galite naudoti jį darydamas išdaigą draugui arba norėdamas apkvailinti šeimos narį. Taip pat pasikabinti netikrą diplomą ant sienos pasitikėjimui savimi didinti“

Viskas legalu, nesikerta niekas su jokiais įstatymais. Išrašomi čekiai

Kaip apibrėžia gamintojas – PANAŠUMAS ŠOKIRUOJANTIS

Kaina TIK 1500LT. “Atsiperka jau po pirmo semestro…“

 

Pirkusiųjų atsiliepimai:

-Stanislovas-
Nors širdyje jau sutema, perkopiau 60ies metų ribą, bet kaip sakant niekada nevėlu iūšbandyti kažką naujo. 40 metų dirbau Kaune taksistu, bet pamatęs šį skelbimą nutariau nusipirkti naują gyvenimą, kad pakelti pensiją per likusius keletą metų (paskaičiavau – atsipirks). Taigi nuo šiol esu prohabilituotas fizikos mokslų daktaras ir dėstau VGTU taikomają fiziką. Studentai daugiausia dirba savarankiškai, o aš vertinu. Netgi pravardę spėjau gauti – kirvis. Bet aš gi studentus pagal žinias vertinu..

-Grožio specas-
Sveiki, nusipirkau šį diplomą kaip Plastinių operacijų specialistas. Nieko ten sunkaus, ištepiau veidą jodu, nupjoviau kur daug odos buvo, paskui žilka susiūvau (dabar kaip tik akcija Akropolį), tai jos beveik nesimato !! Pacientė akinius nešiojo tai net nepamatė, kad ten biski žilka matosi, pasakiau, kad gerai atrodo ir paleidau. Tikrai labai džiaugiuosi, nes atsipirko per 1 operaciją. Patariu visiems griebti kol akcija !!!!

-Sadistas-
Patiko kokybė, dabar esu dantistas. Čia beveik tas pats kaip mašinas špakliuot, tik bižki pacientas kartais spurda labiau, tai senukuose virvių po 12,99Lt pasiimiau. Galėtų jas iškart duoti su diplomu, papraščiau būtų. Ai dar patarimas busimiesies daktarams: Pachmielingam dirbti bižki sunku, čia aną savaite ranka drebėjo labai ir gražtas nuslydo ir žande skyle padarė, bet sakiau, kad taip turi būti ir pacientas yra debilas ir nieko neišmano, nes gi aš baigęs mokslus, o ne jis.. Pyzdiec kartais naglų pasitaiko.

Nuoroda

1 komentaras
  • Laurynas
    Parašyta: 15:03h, vasario 03 Atsakyti

    „Taigi nuo šiol esu prohabilituotas fizikos mokslų daktaras ir dėstau VGTU taikomają fiziką.“

Komentuoti