Atsinaujinau: Nod32 4 serija

EAVbox

Taigi, esu išbandęs jau ne vieną ir ne dvi operacines sistemas, bet mano absoliučias simpatijas gavo Nod32.

Kodėl?

Valdymo paprastumas, neįkyrimumas ir svarbiausia efektyvumas. Antivirusas, kuris iššnipinėja slapčiausias jūsų kompiuterio vieteles ir tai daro taip tyliai, ramiai, kad jūs tuo metu galite žaisti žaidimus ar užsiiminėti kita veikla ir net pamiršite, kad vykdomas sistemos skanavimas.

Kas ieško tinkamos antivirusinės savo kompiuteriui – rekomenduoju būtent šį, pripažinimo spėjusios susilaukti kompanijos, gaminį.

nod32v4

Visai neseniai pasirodė naujas antivirusinės programos paketas. Suskubau aš jį išbandyti ir likau patenkintas.

Naujajame Nod`e jūs rasite:

 

SysInspector integracija

sysinstpector

SYsInspector yra galingas sistemos diagnostikos įrankis. Galite patikrinti jūsų operacinę sistemą, vykdomus procesus, registrą, paleidimo programas, tinklą.
Anti-Stealth Technology atranda užslėptus objektus registre (pvz rootkit tipo virusus), driveriuose ir kitur, kur kitos antivirusinės nė nesižvalgo. Galima lyginti sistemą prieš kažkokius pakeitimus ir po.

 

Savisauga

Self-Defence yra sistema, kuri neleidžia pašalinėms programoms išjungti antiviruso ar keisti jo registrų failus (čia viena pagrindinių nemokamų antivirusų spragų, kuria naudojasi virusų kūrėjai).

 

Sistemos atstatymas

image

ESET pasirūpino net ir sistemos atstatymo galimybe po virusų atakos. Įsirašote CD ar USB, užkraunate kompiuterį iš laikmemos ir galite praskanuoti failus, ištrinti virusus ar atstatyti ankstesnius. Tikrai šaunus dalykėlis.

 

Suderinamumas su nešiojamaisiais kompiuteriais

4 versija atpažysta kada nešiojamas kompiuteris dirba baterijos režimu ir atideda numatytuosius skanavimus ar didelių update`ų atsisiuntimą kol pasijungsite prie elektros tinklo. tai reiškia, kad su 4 versija jūsų nešiojamas kompiuteris veiks dar ilgiau.

 

Nešiojamų laikmenų tikrinimas

Nešiojamos laikmenos ypatingai mėgiamos virusų. Dažnai nutinka, kad vos pajungus USB raktą, kompiuteris tuoj pat įsirašo paslėptą virusą, tokiu būdu virusai patenka, net ir į tuos kompiuterius, kurie neturi prieigos prie interneto.
Naujasis Nod32 pradeda skanuoti visą jūsų nešiojamą laikmeną, dar prieš pasileidžiant Autorun programai.

 

Informatyvi statistika

nod32rc-thumb

Naujoje versijoje galime išvysti realaus laiko grafikus, kuriuose pamatysime tinklo, bei kietojo disko sunaudojimą, užkrečiamumo statistiką.

 

Įsiskverbimų rūšiavimas

ESET pristatė trijų kategorijų įsiskverbimo rūšiavimą – kenkėjai, nepageidautinos programos (toolbar`ai, introduces three categories of infiltrations – malware, potentially unwanted applications (including adware, toolbars ir pan.), bei nesaugios aplikacijos (įtarimą sukeliančios programos). Dabar nepageidautinų ar nesaugių programų sukeliami pranešimai spalvinami geltona spalva, o rimtesni virusai – raudona. Tokiu būdu vartotojas gali atskirti pavojingumo lygmenį ir spresti ar palikti failą kompiuteryje.

 

Protinga optimizacija

image

Smart Optimalization yra skanavimo priedas, kuris padeda nustayti skanavimo greitį. Skanuojant greitai, antivirusas suvartos daugiau kompiuterio resursų ir žaidimus žaisti nepatartina. Skanuojant lėtai, programa vatoja ypatingai mažai resursų ir visai netrugdo darbo kompiuteriu (žinoma toks skanavimas trunka žymiai ilgiau, bet profilaktiniam skanavimui, tai yra vienas iš optimaliausių variantų).

 

HIPS

Host Intrusion Prevention System (HIPS) saugo jūsų darbą internete. Praneša apie galimas kenkėjiškas svetaines internete, už reklaminių skydelių slypinčius virusus ir pan. Šauniausia, kad jokių priedų naršyklėms diegti neprireikia.

 

Kiti patobulinimai

4.0 versija turi daugiau, nei 50 įvairių patobulinimų, lyginant su senesniąją versija. Tarp jų rasite slaptažodžiu apsaugotų programų šalinimo įrankį, pagražintą programos išvaizdą, praplėstą skanavimo nustatymų langą ir pan.

 

Mano manymu programa nė kiek nenusileidžia visų liaupsinamui Kaspersky, o savo resursų sunaudojimų ir paprastumu, net lenkia jį. Išbandyti tikrai verta, jei nepatiks, visada galėsite grįžti prie savo senojo antiviruso.

 

Video:

 

3 komentarai
 • toms
  Parašyta: 15:14h, balandžio 16 Atsakyti

  Teisingas pasirinkimas :) :yes:

 • Darius
  Parašyta: 15:17h, balandžio 16 Atsakyti

  Geriau ir aš nebūčiau parašęs. Džiugu girdėti gerus atsiliepimus.

  Beje, ar bandei Smart Security 4.0? Jei ne, rašyk man, parūpinsim ilgesnio galiojimo raktą :)

 • re`animated
  Parašyta: 15:19h, balandžio 16 Atsakyti

  Dabar kaip tik suinstaliavau Smart Security paketą ir tikrai reikėtų rakto :)

Komentuoti