Android: ROU Launcher

ROU-540x324

Viena iš pagrindinių android sistemos savybių, kuri daro šią sistemą tokia universalia, tai visa ta programų gausa, kurios leidžia labai plačias redagavimo galimybes, praktiškai bet kuriame lygyje, tuo smarkiai aplenkiant pagrindinį konkurentą iOS.

Viena iš tokių programėlių, kuri smarkiai pakeičia visos android sistemos išvaizdą, bei patogumą naudotis – tai launcher’is. Vieniems visiškai užtenka standartinio, stock’inio varianto, kiti išsirenka savo favoritus iš daugybės, kaip kad GO, ADW ir kiti variantai. Matėme ir keletas originalesnių, kaip, kad šis.

Tačiau developerių komanda Team ROU žada visiškai kardinaliai pakeisti požiūrį, su kuriuo žiūrime į launcherius, pristatydami naujos kartos interfeisą, kuris atrodo veeeelniškai žaviai. Tik pažiūrėkit:

Deja kol kas šiuo mažu stebuklu pasinaudoti dar negalima, nes programėlė dar tik pre-alpha stadijoje ir viešajam naudojimui dar nepateikta. Tačiau komanda tikisi kartu su xda bendruomenės pagalba paleisti beta versiją jau kitą mėnesį ir galbūt jau gruodį talpinti programą pardavimui Android Market internetinėje programėlių parduotuvėje.

Nė neabejoju, kad šį launcher’į išbandysiu vos tik jis pasirodys, na ir žinoma savo įspūdžiais pasidalinsiu ir su jumis. Ar jis sugebės pakeisti mano pamėgtąjį ADW? Ar visgi taip ir liks tik gražiu, tačiau ne funkcionaliu žaisliuku? Išvysim jau visai netrukus. Tačiau, kaip ten bebūtų, tiesiog gera stebėti kelią, kuriuo juda ši operacinė sistema.

Daugiau informacijos apie ROU Launcher’io vystymą oficialioje XDA forumo temoje.

Komentarų nėra

Komentuoti