Android: iris

android-iris

Keista žymėti straipsnį tiek Android, tiek Humoro kategorijose, tačiau situacija privertė ;j

Taigi, paskutiniu metu per žalio robotuko bendruomenę vilnija naujiena, jog kompanijai Dexetra pavyko sukurti visai puikią balso asistento Siri alternatyvą vos per 8 valandas!

Kompanijos Apple visai nesenai pristatyta Siri tapo viena iš didžiausių iPhone 4S ypatybių, leidžiančių išmaniajam telefonui atpažinti balso komandas, ištartas natūralia kalba, bei į jas reaguojant įvykdyti nurodytus veiksmus arba duoti patarimą, ar atsakymą į rūpimą klausimą. Tokia programinė įranga ištikrųjų atrodo egzotiškai ir žaviai, dėlto greitai atkreipė Android programų kūrėjus, kurie matomai liko kiek nepatenkinti tokiu dideliu Siri pasisekimu. Taigi vos per vieną darbo dieną buvo sukurta alternatyva su padoria grafine aplinka, balso įvestimi, teksto konvertavimo į balsą funkcija, na ir žinoma užklausų analize. Naujoji versija pavadinta iris ir ją galima rasti Android Market parduotuvėje.

Ir nors Android’inė balso atpažinimo sistema dar turi daugybę trūkumų, yra dar nebaigta kurti, bei gan smarkiai atsilieka nuo Apple versijos išbaigtumo, tačiau jau spėjo tapti puikiu įrodymu, jog Android išmanieji telefonai niekuo nenusileidžia taip garbinamiems iPhone telefonams.

Tiek duoklės šiai naujienai, o štai dabar atėjo humoro metas:

-You’re a fucking idiot.
-No, I’m male.

Tiesiog nužudė XD

Tags:
, ,
15 komentarai
 • Tomas
  Parašyta: 17:13h, spalio 23 Atsakyti

  Labai man aktuali tema. Deja labai buka iris programa :)

  • re`animated
   Parašyta: 19:36h, spalio 23 Atsakyti

   Ant mano tel kažkodėl išvis neveikė. Neranda input device’o :/

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 11:57h, spalio 31 Atsakyti

  Šiokia tokia logikos skylė:
  „nors Android’inė balso atpažinimo sistema dar turi daugybę trūkumų, yra dar nebaigta kurti, bei gan smarkiai atsilieka nuo Apple versijos išbaigtumo….“
  daug trūkumų, smarkiai atsilieka, bet:
  „Android išmanieji telefonai niekuo nenusileidžia taip garbinamiems iPhone telefonams“

  Tai kaip čia išeina? Smarkiai atsilieka, bet niekuo nenusileidžia? :D

  • re`animated
   Parašyta: 12:49h, spalio 31 Atsakyti

   Viskas labai paprasta. Vienu atveju kalbu apie pačią programą, kuri sukurta labai paskubomis, dėlto turi nemažai spragų, o kitu atveju kalbu apie bendrai visa Android OS, kuri gali buti tokia pat daili, kaip iOS ir buti funkcionalesne už ją. Nėra čia logikos skylių ;j

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 13:02h, spalio 31 Atsakyti

  A, supratau.
  Na, pačios OS abi turi savo minusų ir privalumų.
  Kad pačią Android galima išdailinti nė kiek neabejoju, bet tame ir skirtumas – iOS jau nusipirkus telefoną būna daili ir gerai veikianti. O Android;ą neretai tenka „taisyti“ pačiam. Tokį įspūdį susidariau iš Android naudotojų kalbų. Susidarė vaizdas, kad visų problemų sprendimas – root ir custom ROM :)
  Šiaip būtų labai įdomu kurį laiką pagyvenant su Androidu kišenėje. Kol kas mano akyse ši platforma turi labai nekokį vardą.

 • re`animated
  Parašyta: 13:18h, spalio 31 Atsakyti

  Kaip bebūtų, išmaniojo telefono pagrindinis varikliukas yra programėlės. Šiuo atveju tiek iOS, tiek Android yra lyderiai ir juos skiria vos keli procentai (android naudai). Šios dvi platformos pasiglemžia beveik 90% visų mobilųjų programėlių rinkos. Tad funkcionalumas abiejų telefonų yra pakankamai didelis.
  Taip, tikrai sutinku, kad iOS yra labiau išdailinta ir malonesnė akiai, tačiau čia ateina ir vienas trūkumas, gauni gatavą produktą ir turi juo naudotis būtent tokiu koks jis yra. Taisyti android’o dažniausiai nereikia. Tuom užsiiminėja geek’ai, kuriems mat nepatinka standartinis lock screen’as ar nori kad prie baterijos procentus rodytų mėlynai, o ne žaliai. Tai paprastam vartotojui nėra visiškai aktualu. Ir vat jei android’e, tai jei kažkas imtų erzinti – galima pakeisti, tai su iOS jau niekur nedingsi, turi naudotis tuom, kaip padaryta ir taškas.
  Čia maždaug tas pats, kas lyginti Mac OS su Win ar linux’ais. Pramogoms, bendram naudojimui – taip, išdailinta ir suprastinta iki negalėjimo, kad net pirmą kartą besinaudojantis žmogus labai greit viską perpranta. Tačiau kas liečia funkcionalumą, čia ir prasideda kabliukai. Daug ant Mac’ų yra darbo su duombazėm, su serveriais, ar tinklu įrankių?
  Mielai pats pasėdėčiau su iOS, tačiau čia ir pasimato visos šaknų šaknys. Jei aš galiu turėti pilnai besisukantį, bei idealiai veikiantį android’ą, be jokio kibimo ar lūžinėjimų ant 400 Lt kainuojančio ragelio, tai iOS be iPhone’o neturėsiu, o mokėti pora tūkstančių (kalbant apie naujausią modelį) už ragelį – man yra prabanga.

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 13:46h, spalio 31 Atsakyti

  Jeigu tu perki naują telefoną ir moki pinigus, tai jis ir turi būti gatavas :)
  Juk pats nenorėtum mokėti didžiulių pinigų už naują automobilį, kurį po to dar reikėtų ir remontuoti.
  Kalbant apie norą modifikuoti, abi platformos iš esmės gali tą patį.
  Android turi root, iOS turi jailbreak. Tiek vienu atveju, tiek kitu, tu gali modifikuoti sistemą kaip tik patinka. Tik iOS atveju, visi modifikavimai, išvaizdos temos (ir t.t.) guli po vienu stogu (Cydia). Jei kažkas telefone nepatinka ar kažko trūksta, tiesiog pasileidi Cydia ir instaliuoji kokį nors šūduką. Android atveju viskas slepiasi gigantiškame XDA forume :D
  Na, Android turi custom ROM’us, tačiau čia man viskas labai primena Linux istoriją – variacijų šimtai, bet dorai veikiančių… Kiek?

  Taip pat reikėtų atskirti, kas yra pačios operacinės funkcionalumas ir kas yra papildomos taikomosios programos. Kalbant apie Mac OS, pati operacinė integruotų įrankių turi daugiau nei Windows :) Papildomos programos? Priklauso ko ieškai, bet jų tikrai netrūksta.

  O kalbant apie kainas. Manau ir pats supranti kuo skiriasi pigiausios klasės aparatas nuo aukštos klasės telefonų :) Jeigu nori išgauti kuo didesnį funkcionalumą išleidžiant kuo mažiau pinigų, tuomet taip – Android, Symbian geras pasirinkimas, bet ne visi renkasi pagal tokį kriterijų. Man pvz svarbu ir korpuso kokybė, dizainas :)

  • re`animated
   Parašyta: 21:31h, spalio 31 Atsakyti

   Na o tai kuris android’inis telefonas nėra gatavas? Jie irgi yra gatavi, tiesiog sakau, kad yra toks žmonių tipas, kurie mėgsta viską redaguoti keitalioti pagal save ir pan. Tokiems ir iOS nesuliptų tokia, kokia yra. Iškart prireiktų redaguojamų lockscreen’ų, widgetų ir panašių dalykėlių. Daugumai užtenka, kad telefonas skambina, žinutes rašo ir facebook’ą pačekina patogiai ir greitai ir viskas.

   Na su jailbreak’u nesu susipažinęs, tad dėlto nieko nežinau, lygint negaliu, tiesiog girdėjau, kad jailbreak’ina žmonės, kad galėtų nelegalias, t.y nepirktas iš app store programėles įsirašinėt. O dėl customizinimo tai kažkaip nelabai tie iPhoninkai linkę tai daryt :j

   Na tai kaip ten bebūtų Android gi ir sukasi Unix pagrindu, tai visgi šį bei tą ir paaiškina :) Galbūt, jei Android’as suktusi 2-3 aparatuose, tai irgi viskas būtų kitaip, dabar visgi suderinamumas palaikomas dešimtims įvairių gamintojų rageliams ir dažniausiai pats pagrindas būna paimtas standartinis plikas android, o kaip jį aprengia, tai jau priklauso nuo konkretaus gamintojo. Elementariai paemi SE ir HTC ragelį ir jie skirasi tikria nemažai, nors abiejuose sukasi ta pati android versija.

   Korpuso kokybę ir dizainą galima tikrai gauti ir nemokant tūkstančių, juolab primokant nemažą sumą vien už prekės ženklą. Niekada nestūmiau ant Apple, jų marketingas tikrai labai geras, o produktai išbaigti ir tikrai kokybiški, bet iš esmės, dėl viso to overhype’o kaina yra užkelta ganėtinai per daug. Už mažesnius pinigus išeina telefonai su tokiom pat kokybiškom detalėm, tačiau didesne galia, full hd, flash, widget’ais, radijom, gorillaglas ir kitais pribumbasais.
   Iš esmės čia lyg lygint kas geriau Lamborgini ar Ferrari. Abu geri, tačiau kiekvienas renkasi pagal tai ko jam labiau reikia.
   Ką norėjau pasakyti dėl 400Lt kainuojančio tel. Tai jei už 6x mažesnę kainą tu gauni telefoną, kuris lygiai taip pat gali naršyti internete, groti muziką, rodyti gps rodmenis ar filmus, ir tik nusileidžia kažkiek galia, bet tai nesvarbu, nes programose to niekada nesijaučia, jaučiasi nebent žaidimuose, kurių aš visvien nežaidžiu, tai tada susimastai ar verta mokėti vien tik už dizainą ir už kažkiek kokybiškesnes medžiagas, nes iš esmės man maniškio telefono nei dizainas, nei medžiagos tikrai neatrodo tokie jau biudžetiniai ir nekokybiškai.

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 23:58h, spalio 31 Atsakyti

  Man atrodo tas perdėtas noras viską konfigūruoti ir „prisitaikyti pagal save“ realiai yra tiesiog elementarus neturėjimas ką veikti :) Kaip ir tas custom ROM keitimas kiekvieną savaitę. Man tas tavo paminėtas žmonių tipas tikrai juokingas.
  Sutinku, kad kartais tikrai norisi kažkokią smulkmenėlę pakeisti, bet nesuprantu tokių, kurie nusiperka Z, o paskui bando paversti A….

  Kalbant apie korpuso kokybę ir dizainą… Čia jau sakyk tu ką nori, bet tikrai gerai atrodančių Android telefonų yra labai mažai. Vienintelis modelis, kur gamintojai stengėsi gražiai padaryti, yra SE Xperia Arc. Tikrai dailus, tačiau dėl jo kokybės nežinau. Barškutis ar ne, nečiupinėjau dar.
  O tie visi biudžetiniai (400-900) nei kokybe nei dizainu pasigirti tikrai negali :) Taip jau yra. Jeigu gamintojas nori sukišti daug visokių mandrybių, bet išlaikyti mažą kainą, tai reikia ant kažko pataupyt. Kaip taisyklė tai būna korpusas ir ekranas :) Tas pats visų šlovinamas Samsung Galaxy S2 yra į pigų plastmasės kevalą sukištų technologijų krūva. O kaina jo – namaža.
  Beje tavąjį modelį (Xperia X10 Mini/Pro) turi mano draugas (kaip jau kažada minėjau) ir ko ko, bet kokybės ten tikrai nėra. Korpusas traška braška, slide mechanizmas kliba… :) Welcome to reality :)

 • re`animated
  Parašyta: 22:58h, lapkričio 01 Atsakyti

  Na kažkam tai yra hobis. Jie gali valandų valandas krapštytis prie elementarių smulkmenų. Kaip, kad pvz kai kurie žmonės gali valandų valandas knaisiotis prie savo automobilio, vis persukinėt varžtukus, vis blizgit, kad atrodo dažus greit nutrins. Bet visgi tokių nėra dauguma. Asmeniškai aš pats, pradžioj pasidomėjau ką galima padaryti, pasidariau taip, kaip man patogu ir tuom viskas ir baigėsi. Paėmęs į rankas kitą telefoną, viską susikonfiguruoju taip pat, nes man taip patogu ir tiesiog nebesinori pratintis prie kažko naujo, nebent pamatyčiau, kad tai tikrai naudinga/patogu. Kiekvienas susiranda sau mėgiamas programas ir naudoja praktiškai jas.
  Dizainas yra grynai skonio reikalas skant. Kažkam negražus S2, kažkam negražus iPhone’as, o kažkams tas pats Arc ne prie širdies. Man asmeniškai jis yra per didelis ir nepatogus, kad ir gražus. Dėl skonio nesiginčijama.
  Na žinai, neįsivaizduoju, kaip reikia minkyti tą touchscreen’inį telefoną, kad jis girgždėtų :D Čia jau taip iš širdies tikriausiai :j Gi jie jautrūs, vos piršto galiuku palieti ir palietimas užregistruojamas. O jei telefonas yra patvarus, netraška, kaip kad sakai, ir nesusibraižo nuo pirmo kritimo ant žemės, tai man ištiesų vienodai iš kokios rūšies plastmasės jis ten pagamintas. Visi girdėjom apie iPhono nesibraižantį ekraną ir apie tai, kad kietumas turi ir atvirkščią savybę – trapumą ir kad jis gan gali suskilti vos iškritęs iš kišenės. Kaip, kad juokiamės, kad jei iPhone’o ekranas suskilo, tai jį numetei ne taip, kaip reikėjo Jobs’ui :D
  Tą telefono rinkausi ne be reikalo, na ir tikrai nesigailiu, kaip jis veikia. Taip tikrai yra gerų, gražių telefonų, bet man šitas tiek ir patogus, tiek ir našus, tiek ir rankoj malonus, tad neturiu dėlko skųstis. Kad fizinius mygtukus spaudinėjant yra mygtukų klaksėjimas, tai čia normalu, bet kuriame telefone su fiziniais mygtukais tai yra, nes tai paprasčiausiai elementaru, o vat korpusas berašant tai kas kas, bet tikrai, kad netraška. Slide mechanizmą naudoju pagal paskirtį aukštyn žemyn, į šonus nė nebuvo kilus mintys slankiot, tad apie jo klibėjimą irgi negaliu nieko pasakyt :D Kaip, kad kažkada rašiau esminis to telefono trūkumas daugeliui, tai ekranas, bet man jo pilnai užtenka ir toks telefono dydis man kaip tik tampa privalumu. Ieškojau kompaktiško, funkcionalaus, bei nebrangaus telefono. Galbūt kadanors išbandyčiau ir Desire Z, tačiau jis jau gerokai didesnis. Na arba žinoma, tiesiog atnaujintą Mini Pro, kuris aplamai yra mažiausas HD kokybe filmuojantis telefonas.

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 19:40h, lapkričio 04 Atsakyti

  Dizainas nėra skonio reikalas.
  Būna prastas dizainas, būna geras dizainas, būna geras skonis ir būna prastas skonis. Lygiai kaip ir muzikoje dažnai mėgstama mėtytis fraze „skonio reikalas“, bet….

  O dėl girgždėjimo… Na… tą telefoną užtenka tik paimt už klaviatūros ir pabandyk ką nors rašyt… Va kai spaudai mygtukus ir girgžda :D Tai bent kokybė… O ir patį telefoną švelniai delne suspaudęs irgi gali garsų paklausyt :)

  Vat gal tau vienodai iš ko telefonas padarytas, todėl tu ir nusipirkai vieną iš pigiausių modelių. Yra žmonių, kurie jau „išlepinti“ gerų telefonų ir yra reiklesni :)
  Jei aš irgi būčiau studenčiokas, taip pat taupyčiau litus.

 • re`animated
  Parašyta: 18:48h, lapkričio 05 Atsakyti

  Na čia jau nelabai sutinku. Tipo jei vienas žmogus mėgsta pomidorus, o kitas agurkus, tai nereiškia, kad tas kur agurkų mylėtojas, tai jau turi prastą skonį.
  Tas pats ir su muzika. Tai, kad klausai ne „intelektualiojo jazz’o“, o tarkim kokį deep house’ą, tai nereiškia, kad tavo skonis prastas ir jo leisti išvis neturėtum. Galima surasti tiek prastų pavyzdžių, tiek kokybiškų tiek viename, tiek kitame. Tad gal nereiktų pradėt žaist: mano muzika geresnė, nei tavo, mano žiūrimi filmai geresni nei tavo, mano skonis geresnis, nei tavo. Geresnis kuom? Kad mėgsti kitus dalykus? Tai nereiškia, kad visumoj jie yra geresni. Kiekvienas išsirenka kas jam labiausiai tinka/patinka. Kažkam patinka suapvalinimai, juoda spalva, blizgesys, nes tai atrodo subtilu ir gražu, kitam tas blizgėjimas kaip tik asocijuojasi su banalumu, pigumu. Ir tai nereiškia, kad kažkuris iš jų yra neteisus.
  Pvz tas minėtasis Arc yra tikrai dailus, tačiau man esminis jo trūkumas yra dydis, kuris man nepriimtinas. O tai yra dizaino elementas. Reiškia Arc’o dizainas man nėra priimtinas. Na ir nesureikšminu to ir tiesiog neperku jo ir nesiginčiju su kitais, kad tai prastas dizainas. Kažkam prastas, kažkam ne.
  Na sorry, Pasišiaušęs, bet mano telefonas tikrai netraška spaudinėjant mygtukus :) Visa apatinė dalis yra tikrai tvirtai pritvirtinta ir ten nėra kam traškėt. Spaudžiant taip jau nuo širdies, suėmus dviem rankom, tai gali patraškint grynai bet kurį telefoną, bet kas gi taip elgiasi su telefonais? Šokinėt ant jo gi nesiruošiam, čia gi lietiminis ekranas!
  Yra skirtumas tarp negalėti nusipirkti, tačiau patyliukais geisti, bei galėti, tačiau nenorėti. Galiu aš nusipirkti, kad ir tą 4S, tai nesudarytų įpatingų problemų man, bet man jis tikrai elementariai nereikalingas. Kam leisti tuos 2200Lt, jei man telefonas yra daiktas paskambinti ir parašyti žinutėms, na ir retkarčiais žvilgtelt į žemėlapį ar paštą pasitikrint. Daugiau niekam aš ragelio nenaudoju. Ir tai, kad turėčiau 6x brangesnį telefoną, man žinutės nuo to įpatingai kitaip nepradėtų siuntinėtis, o pokalbiai nepasidarytų spalvingesni ar labiau intriguojantys.
  Čia man labai primena diskusiją vienam forume. Situacija buvo identiška, lyg bučiau prašęs parekomenduoti dviratį ramiam savaitgalio pasivažinėjimui iš taško A iki taško B vos keletą kilometrų, o man aiškintų, kad be Ferrario iš namų net neapsimoka pradėt judėt, sėdėk, taupyk ir vieną dieną nusipirkęs va galėsi tada pasivažinėt gamtoj. Komiški, ar ne? Tai panašiai ir čia. Reikėjo komunikacinio įrenginio, bei išmaniųjų programėlių, tai ir turiu. Kai reikės prabangaus žaisliuko su pačios aukščiausiosios kokybės medžiagom, paauksavimais ir dar kokiais velniais, tai tada ir jį nusipirksiu. Dabar man visokie Armani telefonai, kur susijungia aukščiausias stilius ir kokybė – tikrai nedomina. Jei telefonas veikia taip kaip iš jo tikiesi, sparčiai atlieka visas jam paskirtas užduotis, nesibraižo ar neįskyla vos nuo nukritimo ant žemės – aš jį laikau kokybišku telefonu.

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 17:48h, lapkričio 06 Atsakyti

  Aš tau labai paprastą pavyzdį pateiksiu :)
  Paimkim kokią nors grupę kaip Pink Floyd ir šalia pastatykim kokį Dardžį… Vienu atveju muziką kuria labai kūrybiški ir žinantys ką daro menininkai, o kitu atveju – kažkoks mužikėlis, kuris nieko nesugeba ir nieko nekuria. Skonio reikalas? Tikrai NE.
  O jei pvz lyginsim panašaus lygio grupes, bet iš skirtingų žanrų, tuomet taip – skonio reikalas, nes abiem atvejais lygis būtų aukštas. Tą patį galima pritaikyti kalbant apie filmus, maistą, stilių ir dizainą :) Taigi suprask, kad tikrai tikrai ne visada galima sakyti „skonio reikalas“.

  Na, šiaip mano telefonas nebraška (net spaudžiant), draugės (samsung) irgi nebraška, o tas SE Xperia X10 mini vienintelis, kuris traška :D Nu bet jau tas jo savininkas lyg ir nusprendė, kad sekantis bus obuolys.
  Aš kažkada irgi vengdavau pirkti aukštos klasės daikčiukus, bet ilgainiui supratau, kad nepagailėjus pinigų geram daiktui, jis ir tarnauja atitinkamai :)
  Nebandau aš tavęs įtikinti, kad tau reikia bėgti parduoti savo telefoną, nes jis per prastas :D Jei tau gerai, tai ir naudok.

 • re`animated
  Parašyta: 10:56h, lapkričio 13 Atsakyti

  Na tai taip, bet jei jau lyginam, tai reikia imti bent to pačio segmento pavyzdžius. Mes gi ir nelyginam oficialių gamintojų telefonų su „dual sim video phone“ iš kinijos.

  Kai renkiesi modelį, tai tada belieka įvertinti kokios telefono savybės tau reikalingiausios ir tada jau belieka tik dizaino išsirinkimas iš visų tas savybes teikiančių telefonų. Nemažai daliai žmonių visai nereikia nei kamerų, nei didelių ekranų, nei galimybės chekintis facebook, jie telefoną naudoja tik skambinimui ir tokiu atveju jiems turėsi smartphone’ą išvis nėra prasmės – pasiėmus paprastą vienablokį dumbphone’ą, jis lygiai taip pat skambins, bus patvarus ir nebijos jokių kritimų, laužymų ir pan, o baterija laikys savaitę/dvi.

  Patikėk, pakankamai smarkiai spaudžiant patraškintum ką tik nori :D Tik čia jau būtų telefono laužymas, o ne naudojimas. Kaip jau minėjau, tiek naudojantis vien liečiamu ekranu, tiek minkant qwerty garsų nėra. Gerai, garsų galima išgirst jei tu jį gniuždysi, lenksi per pus, stipriai spausi ir pan, bet kaip jau minėjau – čia telefono laužymas, o ne naudojimas. Neįsivaizduoju, kaip reikia liečiamą ekraną minkyti, kad jis traškėtų xD

  Taip, sutinku, geriau išleidi vieną kartą daugiau ir nusiperki tikrai gerą daiktą ilgam, nei kas kurį laiką vis pirkinėtis naują šūduką. Bet kokybiškumas čia jau slidus dalykas. Gali nusipirkti aukštos klasės ausines, o jos vis vien gali pradėti pliurpti, kad ir švelniai ir tinkamai jas naudoji. Tas pats ir su telefonu. Va, tas pats iPhone’as gi ką tik kentėjo dėl softo klaidos. Tikrai nenorėčiau išleidęs tokias sumas pinigų ir tikėdamasis kokybiško telefono, gauti ragelį, kuris per 4h išsikrauna 70%. Žinoma, klaida jau ištaisyta, tačiau kaip turėjo jaustis tie žmonės, kurie buvo ką tik nusipirkę ir savaičiukę gyveno galima sakyti be telefono? Vos nusipirkus nešti iškart atgal gražinimui?

  Na ir dar: ar gi labai smagu turėti daiktą, kurį turi tiek daug žmonių? Pvz mano 23 asmenų grupėj, 5 grupiokai turi juos. Čia vos ne tas pats, kai prasineši pro stilingų drabužių parduotuves, susipirkti drabužius, kurie tikrai tinka ir atrodo žaviai, o vat atėjus į darbą, mokymo įstaigą ar šiaip kokį renginį ir pastebėti žmogų tais pačiais rūbais. Tokiu atveju, kad ir geras stilius, bet jis praranda nemažą dalį vertės. Just food for thoughts…

 • Pasišiaušęs
  Parašyta: 11:46h, lapkričio 13 Atsakyti

  O kas išvis sakė, kad traškėjo būtent liečiamas ekranas? Ir kas sakė, kad spausti reikėjo stipriai?
  Ir tas išskirtinumas man visiškai neaktualus.
  Jeigu geras daiktas, tai koks skirtumas, kiek žmonių jį taip pat turi? Nuo to mano telefonas mano akyse nepasidaro nė kiek prastesnis, o dizainas mažiau gražus.

Komentuoti