AIMP 3

0742b4025178b0314abf42df882

Taigi, skubu pasidžiaugti žinia, kad mano pats mylimiausias, bei patogiausias muzikos grotuvas AIMP jau turi trečiąją savo versija. Taip, kol kas dar tik vyksta beta testavimas, tačiau naudodamasis šia bandomąja versija jau apie savaitę, dar nepastebėjau jokių klaidų.

Kas gi naujo naujojoje versijoje?
-Į akis iškart krenta visiškai naujas grotuvo dizainas. Dabar gaunate dvi standartines temas, kurios abi atrodo ganėtinai šauniai ir tikrai geriau, nei anksčiau. 
-Kardinaliai perrašytas nuosavas garso varikliukas.
-Integruotas LastFM scrobbler’is. Anksčiau šiam reikalui reikėjo naudoti ne tik, kad atskirą programą, bet ir įrašyti įskiepį į AIMP’ą.
-Pagreitintas žymų skaitymo greitis.
-Pagaliau pridėtas M4A tag’ų skaitymas
-Atsirado galimybė suskleisti / išplėsti kategorijas, bei pridėta kiekvienos kategorijos informacija – trukmė, dainų skaičius
-Integruota ReplayGain funkcija

O taipogi išlieka ir senasis funkcionalumas:
-Itin mažas reiklumas sistemai
-Didelis greitis dirbant net su dideliais kiekiais muzikos (106Gb veikia kaip bitutė)
-Daugybės audio formatų palaikymas, o tarp jų ir CUE sheets
-Albumo viršelių parsisiuntimas
-Įskiepių palaikymas
-Draugiškas vartotojams meniu su didelėmis nustatymų galimybėmis
-Keleto grojaraščių, bei skirtingų vartotojų palaikymas
-Klaviatūros kombinacijos
-Daugybę kalbų (tarp kurių Lt atsiras visai netrukus)

Parsisiųsti šį grotuviuką galite iš oficialios svetainės: aimp.ru

3 komentarai
 • reanimated.lt - Mano background’as #5
  Parašyta: 13:52h, balandžio 23 Atsakyti

  […] AIMP3 – neatsiejama kasdienybės dalis, nes be muzikos – nei dienos! […]

 • Maxcube
  Parašyta: 22:20h, kovo 02 Atsakyti

  AIMP2 buvo mano mėgstamiausias grotuvas, tad kai atsirado naujesnė versija nedelsdamas atsisiunčiau ir… Žiauriai nusivyliau (cry) . Valdymas, išvaizda, funkcionalumas viskas puiku. Deja garso kokybės nebeliko. O juk tai mano manymu esminis ir svarbiausias faktorius. Visaip testavau A2 ir A3, leidau tik kokybiškus įrašus, žaidžiau su EQ, deja rezultatas visad buvo tas pats. AIMP3 nė iš tolo neprilygsta savo vyresniam broliui.

 • re`animated
  Parašyta: 12:01h, kovo 07 Atsakyti

  @Maxcube. Na taip, galbūt mano integruota laptopo garso plokštė tikrai negali pasigirti tikrai aukšta garso kokybe, bet naudojant prie tikrai ne kompiuterinių skarbonkių, kokias įprasta turėt, skųstis 3 versija tikrai negaliu ir tiesą sakant kažkokio didelio skambėjimo skirtumo nuo 2 tikrai nepajutau. Bandžiau lygint naudojant įvairių žanrų kūrinius, taipogi net ir per ausines.
  Taip trečioj versijoj buvo iš naujo perrašytas visas garso varikliukas, bet iš esmės jis buvo tik patobulintas ir optimizuotas o ne pagadintas. Kažkaip didelio kiekio nusivylimų, nusiskundimų neteko girdėti, tai galbūt čia konkrečiai tik tamstos problemytės, o ne konkrečiai AIMP’o.
  By the way, ten nustatymuose galima pasirinkinėti device, tai gal reiktų ten pažiūrėti, nes realiai man kartą irgi taip buvo, kad pasirinkus ne tą, kurį reikėjo, garsas buvo ryškiai suprastėjęs.
  Na o visgi jei problema niekaip neišsprendžiama, taigi visada galima pasilikti su 2, jis gi nieku neišnyko, tik tiek, kad nebebus jokio tolesnio jo vystymo.

Komentuoti