DSC00296

Koks tas Re’Animated?

Aktyvus, tačiau reikalaujantis laiko pasikrovimui; komunikabilus, tačiau nemokantis susipažinti; įsitraukiantis, draugiškas, bet tuo pat metu greitai pavargstantis nuo žmonių. Ne kompanijos siela, tačiau su artimais žmonėmis tikras pliurpalas ir neužsibūnantis ilgai prie vienos minties. Kiek mizantropiškas. Besilaikantis pažadų, tačiau drėbiantis viską tiesiai šviesiai, todėl kai kas palaikytų stačiokišku. Pastabus, bet tai atneša manymą, kad esu egoistiškas: retai klausinėju, nes išskaitau daug ką iš detalių. Tačiau kur Jin ten ir Jang. Atviras, dažniausiai linksmas (nors juodas humoras man nevengtinas), tikrai padedantis, jei tik kas paprašo. Išklausantis ir padarantis išvadas, tačiau tikrai nemokantis paguosti. Tęsiantis pažadus, tačiau negyvenantis po rožiniais akiniais. Gal turintis polinkį į savikritiką, bet tik dėl to, kad siekiu iš savęs geriausio, o iš kitų nesitikiu nieko. Lūkesčiai yra linkę būti nuvilti.

 

Kodėl būtent Re’Animated?

Linkin Park – tai pavadinimas grupės, kurios klausydavau „n“ metų. Paauglystės „dievukai“. Tad nenuostabu, kad prireikus duoti vardą identitetui internete, susiejau būtent su jais. Re’Animated šifruojam, kaip reanimuotas (ala atgaivintas) arba re’animated (pakartotinai animuotas). Jau ir tada mėgau dviprasmybes… :j

 

Kas yra reanimated.lt?

Re’Animated.lt – asmeninės nuomonės, įžvalgų, patirties, bei įspūdžių tinklaraštis (blog’as). Domiuosi viskuom ir kartais nesuprantu ar labiau domina patys tie dalykai, ar labiau esmės perkandimo reiškinys. Galbūt visada labiau praktikas, nei teorikas, nes mano tipažo žmogui teorija ir monotonija greitai nusibosta ir ima varginti. Žinoma yra kelios pagrindinės sritys. Geek’inės temos: IT, android, sci-fi, anime, bei visoks briedas rastas internetuose, na ir antroji, labiau asmeninė: dienoraščio tipo samprotavimai apie įvykius, santykius, požiūrį, gyvenimą ir visą kitą. Tinklaraštis veikia, kaip šių mano domėjimosi temų santrauka, archyvas. Pasakoju kitiems apie tai, ką pats sužinojau, išmokau, taip, kad net nelabai išmanantiems būtų pakankamai aišku.

Do things with passion or not at all. Be involved!