Mintys apie Apple Watch

Taigi, Apple antradienį vykusiame renginyje pristatė naujausius savo gaminius: iPhone 6, kiek didesnį jo brolį iPhone 6 Plus, bei pirmą kartą nuo 2010-tųjų metų - visiškai naują produktų kategoriją. Šį kartą tai išmanusis laikrodis.

Paskutiniu metu atrodo, kad visi labai trokšta, kad kompanijai Apple nesisektų. Nežinau, iš kur išsivysto tokia neapykanta, nes nemėgti kompanijos, kuri orientuojasi į vartotojo patirtį, bei gaminių kokybę, iš pirmos pažiūros atrodytų nelogiška. Visada laikydavau, kad vienintelė priežastis, dėlko žmonės gali nekęsti šios kompanijos, tai overpriced produktai. Žinoma, jūs galite žymiai pigiau nusipirkti kitą telefoną ir taip, milžiniškas marketingas, kuris skiriamas iPhone'ams ar Macbook'ams reklamuoti yra įskaičiuotas į šio įrenginio kainą. Ir visgi, jei palyginti to paties segmento gaminius iš kitų kompanijų, pvz HTC One, Sony Z2 ar Samsung S5, kurie reklamuojami taipogi nemažais mastais, galima greitai pamatyti, kad jie parduodami už 2200 Lt, kai tuo tarpu iPhone 5s kaina siekia 2400Lt . Išaiškėja, kad Apple telefonas ne toks jau ir baisiai brangesnis lyginant su konkurentais, kaip kad atrodė pradžioje. Nemėgti kompanijos už tai, kad ne taip, kaip konkurentai šie negamina biudžetinių, paprastam žmogui įperkamų telefonų, manau neteisinga, o tai, kad iPhone'as turi dviejų branduolių 1,3Ghz procesorių, kai kiti Android telefonai jau pradėjo diegti 4 branduolių 2,5Ghz procesorius yra labai realityvu, kai telefonas nepaisant to veikia nė dalelyte prasčiau ar lėčiau.

Kas šiuo metu liečia konkrečiai šį Apple laikrodį, kuris pavadintas ne iWatch, kaip buvo tikėtasi, o Apple Watch - tai vadinamasis hate bandwagon, kai nemėgti, šaipytis iš kažkokio konkretaus produkto pasidaro tiesiog populiaru ir nors stumiantieji ne tik, kad nematė, nepaminkė galutinio produkto rankose ir jo nesupranta, bet šio produkto dar apskritai net nėra ir žmonės net nežino ar jiems šis produktas iš tikrųjų nepatiks. Galvojate Apple nežino, kad gaminys susilaukė mixed nuomonių? Ir nejau pamirštate, kad šioje kompanijoje dirba geriausi marketingo specialistai visame technologijų pasaulyje? Dar yra laiko ir nemažai problemų, susijusių su laikrodžiu bus vienaip ar kitaip sprendžiamos. Man tai iš dalies primena situaciją su Xbox One: tikriausiai pamenat, kaip visas internetas masiškai juokėsi iš konsolės ir skelbė konsolių karą jau pasibaigusiu, jam net neprasidėjus, tačiau nepaisant visų tų kalbų per pirmas 24h Microsoft'as pardavė milijoną šių konsolių, ką vadinti blogu startu tiesiog neapsiverčia liežuvis. Ir visiškai tvirtai galiu garantuoti, kad neskaitant visų neigiamų atsiliepimų, kitais metais, kai laikrodis galiausiai pasieks parduotuvių lentynas, bus tuojau pat išgraibstytas ir tai jį padarys iki tol geriausiai parduotu išmaniuoju laikrodžiu.

Skaityti plačiau

Kaip ištrinti sistemos programas ant Android?

android-system-apps-entfernen

Ne paslaptis, kad internetinių svetainių savininkai apie jus, lankytojus, matome gan nemažai informacijos. Nesijaudinkit, niekas čia jokių privatumų nepažeidinėja ir jūsų tapatybių ar gyvenamųjų vietų nenustatinėja. Web adminstratoriai mato tokią informaciją, kaip kokią naršyklę jūs naudojate, kokios rezoliucijos jūsų monitoriaus ekranas, kuriuos straipsnius daugiausiai skaitote ar iš kur ateinate. Būtent taip, šiandien prisijungęs, netikėtai nustebau, pamatęs, jog lygiai prieš savaitę, vienai dienai buvo įvykęs lankytojų sprogimas ir vienas iš seniau mano rašytų straipsnių susilaukė netikėtai daug peržiūrų. Panagrinėjus situaciją supratau kame šaknys: pasirodo prieš prasidedant rugsėjui, labai daug žmonių pasidarė aktualus klausimas, kokius daiktus reikėtų pasiimti vykstant studijuoti. Ir taip jie atklysdavo į mano prieš porą metų rašytą straipsnelį Kraunamės daiktus studentavimui.

Be visos šios informacijos, puslapio savininkai dar gali matyti ir tai, pagal kokius paieškos raktažodžius buvo atklydę lankytojai. Kitaip tariant - ką rašėtė Googlėje, ko ieškojote, kai patekote pas mane. Kartais mėgstu parašysi straipsniu būtent tomis temomis. Taigi, pastebėjau, kad nemaža dalis žmonių užduota būtent šio straipsnio pavadinime nurodytą klausimą: Kaip ištrinti sistemos programas ant Android?

Ir ištikrųjų, kaip gi? Norėdamas nenuvilti jūsų lūkeščių, galiu nesunkiai atsakyti šį klausimą.

Skaityti plačiau