Reklamos uTorrent programoje

Ko gero viena iš populiariausių ir labiausiai mum pažįstama ir naudojama programėlė torrentų siuntimui yra uTorrent, kuriai kažkada reikėjo apgalvoti veiklos modelį ir buvo sumąstyta, jog galim rodyti reklamas, kas žinoma naudotojams ne itin buvo prie širdies. Geroji žinia ta - kad reklamas galima pašalinti!...

Skaityti plačiau

IT talk #1

D

Gerai, šiandien trumpai paliesiu net tris skirtingas temas: labai bjaurus kompiuterinis virusas pavadinimu CryptoLocker, naujas potencialus konkurentas NVIDIA plokštėms iš AMD pusės, bei pagrindinis Macbook Pro priešininkas.

Skaityti plačiau

Apie Apple Event’ą

retina-ipad-mini-ipad-air

Taigi, praūžė dar vienas ko gero daugiausiai dėmesio ir apkalbų sulaukiančios IT kompanijos Apple renginys, kuriame pristatyti naujausi kompanijos gaminiai. Kas konkrečiai buvo atnaujinta labai plačiai nesiplėsiu, galit paskaityti štai ten. Tačiau turiu kelis pastebėjimus iš renginio:

Skaityti plačiau

Interest to sleep with

Šiandien nenusiteikęs smarkiai plėstis, tačiau užklydau akimis už vienos diskusijos ir panorau trumpai ir aiškiai išsireikšti: Ever heard the saying, 10% of the guys have 90% of the sex? I have many guy friends who pride themselves on how many girls they've gotten with, like they hold...

Skaityti plačiau

1440p prieš 120Hz monitorių

27-Inch-2560-x-1440-Monitor-Unveiled-by-Iiyama-386409-2

Savo tinklaraštyje visada rašau apie tai kuom labiausiai domiuosiu tuo metu. Ar tai būtų dienoraščio tipo prisiminimai, pasvarstymai ar tai reddit'o istorijos, kino filmai, IT. Paskutiniosiomis dienomis mane labiausiai domino dvi temos: krokodilas ir pranašesi monitoriai. Krokodilas, tai vienas labiausiai kenksmingų narkotikų, kokie tik yra buvę (jei apie jį dar nežinot, tai geriau ir nesidomėkit - that's for sure), pūdantis žmogų iš vidaus, tad gal geriau pagalbėkim apie monitorius ;)

Skaityti plačiau

RedditBest: [WritingPromt] A wife kills her husband. Make me sympathize with both characters.

a_good_wife__by_scott_forbes-d3ccnzw

He was drunker than usual. Ordinarily, she would feel relief when he collapsed onto the couch by the TV. That meant he was too drunk to yell and fight. Tonight, she felt no relief. All she could do was watch him from the doorway, hoping he would drink the poisoned whiskey she had just poured him.

A lump sat in her throat as she watched his fat belly rise and fall with his labored breath. In his hand, he held the last drink she would ever pour for him. He sat there for a few minutes in silence without even looking at the glass of whiskey he clutched in his fat fingers. Then, without warning, he downed the entire glass in one movement.

Skaityti plačiau