Justinas VLOG

Ką reiškia, kai žmonės sako “negalėjau, nes neturėjau laiko” ir ką dar išmokau pradėjęs gyvenimą atskirai nuo tėvų. Šaunuolis vaikinas, kalba teisingai ir taikliai. Būtinai seksiu šį jo video blog'ą....

Skaityti plačiau

Epinis vasaros nuotykis su Reddit

Ko gero visi esam daugiau mažiau apturėję tokių vasarų, kai dienos lėkte bėga, o vat nieko naudingo per jas taip ir nenuveiki. Tiesiog vienas ilgas laiko švaistymas. Taigi, vienas amerikietis koledžo studentas nusprendė, kad šią vasarą taip nebus ir leidžiasi į kelionę ne vien po Ameriką, bet ir po visą pasaulį į pagalbą pasitelkdamas interneto bendruomenę. Gi viskas vyksta visiškai kitaip, kai tau padeda, bei pataria šimtai žmonių iš viso pasaulio.

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: The Skin I Live In (2011)

Taip jau nutiko, kad netyčia praradau juodraštį, kuriame buvau pasirašęs komentarus apie filmus, kuriuos peržiūrėjau nuo pat žiemos. Ir nepykit, bet nebeturiu valios, juos rašyti iš naujo. Tad nusprendžiau, kad nebedarysiu tokio kaupimo ir apie filmus pasakosiu po vieną atskirai. Nebent kokį laisvą vakarą imčiau juos gliaudyti vieną po kito. Taigi, šiandien mano akiratyje ispaniška taurė vyno, pavadinimu "Oda, kurioje gyvenu" (The Skin I Live In).

Skaityti plačiau