Graži moteris

Kas yra graži moteris? Ar tai aukštakulnių įkalinta, stomotologo išbalinta, pudros pagražinta būtybė? O gal tai kartu futbolą mėgstanti žiūrėti mergina, nerūpestingai žaidžianti plaukais? Kokios spalvos? Koks skirtumas? Graži moteris, kuri intelektualiai seksuali, mėgstanti kalbėti apie dalykus, kurie priverčia susimąstyti, tyliai dainuojanti...

Skaityti plačiau

Dar daugiau debesų su box.com

box-android-655

Taigi, pratesiam praeitame įraše paminėtas debesų technologijas. Šioje rinkoje aiškūs pagrindiniai žaidėjai: Dropbox, Microsoft’o Skydrive, kuris bus integruotas į Windows 8, Apple’o smarkiai reklamuojamas iCloud, bei kaip visada šurmulį pasistengsiantis sukelti Google su dar kuriamu Drive service. Technologija vystosi sparčiai ir kaip bebūtų - ten kur yra aštri konkurencija, visada išlošia vartotojas. Paslaugų kūrėjai puikiai suvokia, kad jei nuolatos netobulins savo paslaugų ir nepateikinės vartotojams naujų egzotiškų ir naudingų galimybių – bus paprasčiausiai išstumti iš šios rinkos. Tad lipdami vienas per kito galvas siūlo vis daugiau, vis geriau, vis patogiau.

Taigi, apie Dropbox’ą pasakojau, nes tai tikrai paprastas, stabilus, patogus servisas, kuris, kaip, kad Apple’as mėgsta sakyti: just simply works. Šiandien palieskim ir vieną iš jo konkurentų Box.com, kuris visgi labiau nusitaikęs į verslo sektorių.

Skaityti plačiau

LikeviD: Did You Know?

did-you-know

2007-aisiais, trys profesoriai dėstantys vienoje Colorado aukštojoje mokykloje, surinko stulbinančius faktus apie populiacijas, skirtingas kultūras ir technologijas į vieną 8 minučių prezentaciją (galite pamatyti ją čia). Prezentacija tapo populiari, nors ir gan nuobodoko pateikimo. Bet neįtikėtini faktai atkreipė žmonių dėmesį, tad nenuostabu, kad po jos sekė ir spin-off’ai. Vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių: Sony prezidento pristatytas klipukas, kurį jis rodė svarbiausiesiems įmonės vadovams Romoje vykusio susirinkimo metu. Klipukas turėjo akcentuoti eksponentinius laikus, kuriuose gyvenam, bei būtinumą itin greitai judėti į priekį, bei tobulėti.

Ir nors šis klipas jau daugiau, nei 3 metų senumo, tačiau pateikiami faktai vis vien sugeba nustebinti. Šią prezentaciją rodė vienas iš užsienio dėstytojų, atvykusių į tarptautinę integruotą mokymo projektą Wisdom, vykusį mūsų koledže. Kviečiu šią prezentaciją pažiūrėti ir jus:

Skaityti plačiau

Rašau

Nors ir velniškai per trumpas, tačiau vienas iš tų kūrinių, kurie sukasi galvoje dar ilgai… Ir kurį laikas nuo laiko vis kur nors pacituoji.

Skaityti plačiau