Filmų peržiūros #5

scarface-original 2

Buvau kaip ir nuplanavęs, kad filmų apžvalgos bus mėnesinės, na bet kai pats sau išsikeli kažkokius terminus, per kuriuos reikia ką nors atlikti – iš to nieko gero nelauk. Niekada nemėgau suvaržymų, nes tarsi savaime atsiranda motyvacijos stygius. O ir  paskutinius pora mėnesių filmų išvis nežiūriu. Tačiau dar iš kiek anksčiau turiu prikaupęs nemažą krūvelę, kino juostų, kurias noriu aptarti su jumis. Taigi, vėl išskirstau į kelias dalis, kad nebūtų per daug, na ir pirmyn į trasą!

Skaityti plačiau

Iššūkiai (The Longest Way 1.0)

n211798035296_6958312_660217

Dažnai žiūrint įvairius serialus, galima pastebėti, kad serijos dažnai baigiasi su kokiomis nors išvadomis. Vienais atvejais tos išvados, pamastymai pateikiami garsiai, kaip pvz Dexter’io ar Desperate Housewives atveju. Kitais atvejais žodžiais jos nėra pasakomos, kaip tarkime House’o atveju. Tačiau smagiausia, kai tam tikrus neilgus gyvenimo etapus, tu pats gali užbaigti išvadomis, tarsi užbaiginėdamas savo asmeninę gyvenimo seriją. Conclusion’as prieš kitą etapą. Ypač dar iš tokio postringautojo, kaip aš :D

Skaityti plačiau

Gera būti manimi

0xWgZ

Kiekvienais metais turiu pretekstą nemiegoti naktį iš lapkričio 5-tosios į 6-tąją. Jei tarkim seniau mane tiesiog apimdavo labai prastos nuotaikos, depresūcha ir visą naktį tiek pragrauždavo, kad užmigti būdavo sunku ir geriausiu atveju pavykdavo tik paryčiais, tai kitais atvejais tiesiog užsiimdavau kokia nors veikla, kaip, kad pvz 70 dalykų sąrašu. Šį kartą kitaip, šią naktį man išpuolė dirbti, o jei nedirbčiau, tai net neįsivaizduoju ką turėčiau veikti ar kaip elgčiausi. Faktas, kad nenorėčiau, kad tas vakaras būtų identiškas bet kuriam kitam vakarui, kai tiesiog sėdima palinkus prie pc’iuko ir atiduodamas mano laiko, bei dėmesio mokestis. Realiausiai, manau, kad gurkšnočiau akcijinės Sangrios ir malčiau liežuviu su belenkuom, kas pasitaikytų po ranka. Savotiškas pabėgimas nuo savęs ir savo minčių.

Skaityti plačiau