Android: iris

Keista žymėti straipsnį tiek Android, tiek Humoro kategorijose, tačiau situacija privertė ;j Taigi, paskutiniu metu per žalio robotuko bendruomenę vilnija naujiena, jog kompanijai Dexetra pavyko sukurti visai puikią balso asistento Siri alternatyvą vos per 8 valandas! Kompanijos Apple visai nesenai...

Skaityti plačiau

Ask Siri

tumblr_lt3dr1NLHQ1r4eoiuo1_250

Galbūt jums jau teko girdėti apie Siri – kompanijos Apple pristatytą asmeninį telefono asistentą, valdomą balsu, kurio pagalba galima siųsti žinutes, planuoti įvykius, ieškoti informacijos internete ir pan. Tai tikrai nėra naujas sprendimas, balso komandas galėjome rasti dar senuose, neišmaniuosiuose telefonuose, tačiau Apple, kaip visada paėmė nepasiteisinusią seną technologiją, ją ištobulino, padarė paprasta naudotis ir pristačius rinkai įvyksta boom: žmonėms tai atrodo, kaip stebuklas ir sena technologija pasiteisina ir išpopuliarėja. Tačiau kaip ten bebūtų, nors idėjos ir nebūna naujos, tačiau kompanija dirba tikrai pagirtinai gerai ir padaro tai, kas kitiems nepavyko.

Taigi, turint telefone šiokį tokį dirbtinį intelektą, žmonės pradėjo su juo išdykauti ir klausinėti pačių įvairiausių, kvailiausių dalykų ir smagiausia, kad programos kūrėjai nemažai apgalvojo ir telefonas jums vis vien atsako. Tai tarsi nešiojamas, kišeninis Cleverbot’as, štai pažiūrėkit, kokie smagūs pokalbiai išeina.

Skaityti plačiau

Android: Šaliname neištrinamas programas (X10 Mini Pro)

RoadSync-Free-on-Samsung-OmniaHD

Nusipirkę mažylį Xperia, galite pastebėti, kad Sony Ericsson prikišo daug visokių programėlių, kurios iš esmės yra visiškai nereikalingos, tačiau pašalinti jų įprastu būdu – išinstaliuojant, taipogi nepavyksta. Yra ganėtinai nemažai programų, kurios startuoja telefono įsijungimo metu, nesvarbu norime mes jas naudoti ar ne. Tokios programos be reikalo naudoja mūsų operatyviąją atmintį, bei procesoriaus galią, bei žinoma iškrovinėja mūsų bateriją. Pašalinus šias programėles jūs ne tik, kad šiek tiek paspartinsite telefoną, tačiau ir nerizikuojate prarasti garantijos, nes telefonas lieka su originaliąją programine įranga, o kokios programos įrašytos – garantijai įtakos nedaro.

Skaityti plačiau

Android: ROU Launcher

Viena iš pagrindinių android sistemos savybių, kuri daro šią sistemą tokia universalia, tai visa ta programų gausa, kurios leidžia labai plačias redagavimo galimybes, praktiškai bet kuriame lygyje, tuo smarkiai aplenkiant pagrindinį konkurentą iOS. Viena iš tokių programėlių, kuri smarkiai pakeičia visos android...

Skaityti plačiau