Sugadintas požiūris

Just_Be_Yourself

Žinau, kad patapau sugadintu bernu. Ir šiaip esu gan pedantiškas, preciziškas ir mėgstantis tvarką. Viskas turi būti savo vietose. Jei paėmei daiktą, juo pasinaudojai, tai prašom ir padėk į vietą, kitaip man jis kirbės akyse pakol užknis, atsistosiu, nueisiu ir padėsiu jį į vietą. Mano drabužiai nors ir platūs, bet visada švarūs, nesuplyšę, nekenčiu murzinų batų. Beveik nesikeikiu, nerūkau ir net nenoriu bandyti, na ir galiausiai net ir alkoholį vartoju tikrai mažais kiekiais ir tokio dalyko, kaip tualeto apsikabinimo pas manęs nebėra jau daugelį metų. Puikiai save pažįstu, žinau savo ribas ir žinau, kad jų geriau neperžengti. Kad ir apie kokias ribas bekalbėtume.

Tai kur mano sugadinimas paklausit? Ne, žmonių naktim nežudau, kaip koks Dexter’is ir po malonaus žmogaus išore tikrai neslepiu supuvusio vidaus. Tai, kad būnu malonus su žmonėmis, kyla natūraliai ir čia nepasitelkta jokios vaidybos.

Skaityti plačiau

The World’s First True Gaming Laptop

Pc žaidėjų puikiai žinoma kompanija Razer žengė svarbų žingsnį ir pristatė, kaip patys teigia “pirmą pasaulyje tikrą gaming’o laptop’ą. Šis įrenginukas pasižymi ne vien žavingu, dar nuo MacBook’ų pamėgtu minimalistiniu stiliumi, bet ir funkcionalumu, bei žinoma netikėtais techniniais duomenimis: Intel...

Skaityti plačiau

LikeviD: Skyliners

Viena iš savybių, kuom mane taip žavi pasaulis – tai, kad jame yra pilna nutrūktgalvių, išprotėjusių ir kartais net genialių žmonių, kurie ko tik neprisimąsto… Gali vadinti juos bepročiais, gali pamesti dėl jų galvą, tačiau jie vis vien tęs tai ką darė iki...

Skaityti plačiau

Pirmieji studijų metai

girls_1529127i

Važiuoju iš naktinės pamainos su trūliku namo, žiūriu į priešais sėdinčios merginos mėlynėm numargintas kojas ir galvoje sukasi gal milijonas minčių. Ne, visai ne apie, tai, kad net su tom visom mėlynėm jas mielai paglostinėčiau. Ko gero tada, kai protas būna nemiegojęs, į galvą šauna daugiausiai ir keisčiausios mintys. Tikriausiai pažįstat tą jausmą.

Skaityti plačiau