Creation value?

Writing_by_Jkimbo

Visgi rašydamas blog’ą žmogus, nori jis to ar ne, gan neblogai nupiešia ir savo asmenybę – tiek tikrąją, tiek menamąją.

Puiki mintis, kurią radau šiandieniniame savo Google Reader’yje, kur nesilankiau jau kurį laiką (nes gi nu vasara!), bei kuri tinka atidaryti galvoje besisukančiai temai.

Kartais pagalvoji, kiek daug žmonių neveikia nieko kito, kaip tik egzistuoja. Jie valgo, dirba, miega, džiūsta prie tv, arba, kaip šiais laikais madingiau – prie pc ir daro kitus gyvenimui reikalingus dalykus, tačiau visa tai tarsi su atjungtomis smegenimis. Žmogus valdomas autopilotu, kai tuo tarpu smegenėlės guli kur nors Malijorkoj ir geria Martinį su ledukais. Automatika, kuri padeda kūnui išgyventi.

Skaityti plačiau

Buvo gerai

Nes kai būna gera, užrašų nereikia, kai būna gera, nori pilnai išgyvent ir sugert kiekvieną akimirką į save ir palikti tik sau ir savo brangiesiems, negaišti laiko prisiminimų fiksavimui raštu. O po to likęs tarpas byloja "buvo gerai" ir slepia,...

Skaityti plačiau

Draugą pamečiau

lost_in_time__by_shan_xoxo-d3fxrpf

Ar jums pažįstama tokia situacija, kai patys geriausi draugai, kurie iš šalies atrodė neišskiriami ir visada, kada tik juos pamatysi - jie kartu, po vidurinės baigimo praktiškai nustoja bendravę? Man pačiam teko būti gal keturių tokių reiškinių liudininku ir net dalyviu. Kodėl taip nutinka? Atsiranda nauji draugai, nauji žmonės, su kuriais bendrauji kiekvieną dieną, leidi savo laisvalaikį ir daliniesi interesais, kurie studijų metais dažnai gerokai pasikeičia, lyginant su nerūpestingo mokyklos suolo laikais. Net ir bandant palaikyti senus ryšius ir kartas nuo karto susiskambinant ar susitinkant gali pajausti kad kažkas ne taip, kad su draugu bendrauti daug sunkiau, nei, kad būdavo anksčiau.

Skaityti plačiau

Filmų peržiūros #3

clockwork_orange

Taigi, palikau jums visą mėnesį peržiūrėti filmus, kurie galbūt sudomino jus iš praeitos apžvalgėlės. Dar vienas penktadienis ir dar viena porcija mano antradimų/nusivilimų ar šiaip pastebėjimų. Plečiam savo akiratį tiek pastarųjų metų žvaigždutėmis, tiek ir kino kritikų pripažintomis juostomis su gan garbingu amžiumi.

Skaityti plačiau