3D be akinių Youtubėje!

Kažkada dar jaunas būdamas, pasakojau apie autostereogramas, kurios pasižymi 3D efektais. Žinoma ne visi moka jį pamatyti ir vaizdas ne visada būna pakankamai aiškus, kad suprastum ką matai, bet pats veikimo principas yra labai įdomus ir matyti iš popieriaus lapo iškylantį...

Skaityti plačiau

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro

Full201006141626274741017_xperia-x10

Atėjo laikas, kai mano numylėtasis SE W800 tapo morališkai pasenęs. Ir nors man tai buvo velniškai patogus telefonas sms rašymui, tačiau jis man negalėjo pasiūlyti praktiškai jokių dabartinio socialinio interneto galimybių, baterija ėmė laikyti tikrai trumpai, na o kamera neveikė dar nuo kokios 11 klasės. Kadangi dabar esu dirbantis žmogus, tai galiu sau leisti naujo telefono pirkimą, tačiau iš principo poros tūkstančių mobiliajam aparatui leisti nesiruošiau. Taigi, kokį ragelį pasirinkti? Pasirinkimo variantų tikrai, kad netrūksta, tačiau kuris mobilus labiausiai atitiktų mano poreikius?

Skaityti plačiau

Martin Page – Kaip aš tapau kvailiu

186837

Vaikystėje skaitydavau gana nemažai knygų. Buvau tikras fantastinių knygų gerbėjas ir ne vieną jų sudorodavau ilgais žiemos vakarais, o kažkada net esu bandęs ir pats kažką pakeverziot su spausdinamąja mašinėle, kaip koks tikras rašytojas :p Tačiau užaugau ir skaitymui ale neliko laiko: didžioji dalis laisvalaikio prabėga darbe, studijoms, draugams, arba prie pc’iuko. Ir nors laikas prie jo tirpsta tiesiog akimirksniu, bet niekada jo nešvaistydavau žaidimams. Laikas sudegdavo mano pomėgiui gilintis, bei domėtis milijonu įvairiausių temų. Savišvieta, skant. Kai pagalvoji, kokias tonas knygų aš jau perskaičiau internete… Taigi, visą žiemą prasėdėjęs čia, Vilniuj, bendrabutį, tik dabar, atšilus orams, sumąsčiau, kad reikia grįžti prie savo senojo pomėgio ir paskaitinėti vieną kitą popierinį romaną. Ir štai pati pirmoji į rankas pakliuvo prancūzų autoriaus Martin Page 2001 m. parašyta filosofinė novelė Kaip aš tapau kvailiu.

Skaityti plačiau

Portretai piešti pieštuku

stunning-pencil-drawings-from-tortillon-9

Šiandien jaučiuosi visiškai neproduktyvus ir nesinori daryti nieko. Tiesiog guliu visą dieną atjungęs smegeninę ir varvinu akis žiūrėdamas velniškai gerus filmus ar serialus. Meilė jiems užeina bangomis. Tai tikrai didelė mano aistra. Na o kalbant apie aistras… Kartais savęs nekenčiu už tai, kad randu susidomėjimą gal milijonu skirtingų temų. Daug kas sako, kad tai geras dalykas, bet aš manau atvirkščiai – nes nėra jokio susikoncentravimo ir daug mėtausi nuo vienos temos prie kitos. Kas geriau, ar būti vienos srities ekspertu ar turėti daug menkų žinių įvairiomis temomis?

Kaip ten bebūtų – šiandien atkreipiu jūsų dėmesį į tikrus talentus – t.y. dailininkus. Deja pats nemokėdamas dailiai piešti, aš galiu žavėtis kitų žmonių šedevrais. Kadangi yra gal milijonas neįtikėtinai žavingų piešinių – šiandien siūlau paganyti akis tik po žmonių portretus. Veidas turi šitiek nelygumų, raukšlių, duobučių, bei kitų bruožų, dėl ko žmogaus veido nupiešimas įkandamas toli gražu ne kiekvienam mokančiam piešti.

Yra skeptikų, kurie sako, kad čia netikra, o tiesiog paphotoshop’intos nuotraukos, tad jiems pridedu ir video, kur pagreitintai piešiamas nuostabusis Johnny Depp’as.

Skaityti plačiau

Tvarkinga veidaknygė

clean_up1

Su paskutiniu, kai kurių žmonių antraisiais namais tapusio, socialinio tinklo Facebook atnaujinimu buvo pristatyta naujovė, kuri labai greitai sugebėjo užknisti minias žmonių. Taip, kalbu apie Apklausas (Quizes), kurių nepastebėti galėjot nebent, jei nenaudojat šių velnio namų. Paskutinį kartą, kai teko užmatyti, viena iš tokių apklausų teigė, kad užknistų žmonių skaičius viršijo 22 000 vs 2000, kuriem jos netrukdė. Na ir ištikrųjų, ateini paklausyti naujų muzikinių atradimų, kuriuos kelia gerą muziką klausantis draugas, ar padiskutuoti po nuotraukomis ar išsakytomis mintimis ir susiduri su 50 atsakymų į klausimus, kaip pvz.: Kas tau labiau patinka, mergaitės ar berniukai? Ir sužinai, kad tavo draugas Mantas, labiau mėgsta berniukus. O taaaip!

Taigi, pabūsiu šios dienos gelbėtoju ir papasakosiu, kaip gražiai iškirpti tą mėšlą lauk.

Skaityti plačiau

Filmų peržiūros #2

the-good-the-bad-and-the-ugly

Nuo paskutinio karto, kai apžvelgiau filmus prabėgo jau 4 mėnesiai. Šitiek laiko ir šitiek tinginiavimo… Krūvos visokių “veiklų”, bei sumanymų atima iš manęs norą sėdėti ir terliotis su komentarų apie filmus rašymu. Visgi pavasaris, žmonės :j Na, bet niekur tie komentarai neprapuolė ir kad su didele pauze, bet juodraščiai iš mano kompiuterio visgi pasieks ir jūsų kompiuterio ekranus. Taigi, mažomis porcijomis imam taškyt mano archyvus!

Skaityti plačiau