Žaidimai PC sferoje

Rinkoje jau dabar pasigirsta nuomonių, jog kompiuterinių žaidimų ateitis priklauso išskirtinai asmeninių kompiuterių sferai. Tačiau šiuo metu didžioji industrijos dalis pirmiausia kuria specializuotiems žaidimų kompiuteriams („Xbox 360“, „PlayStation 3“, „Wii“ ir t. t.) skirtus žaidimus ir tik vėliau adaptuoja juos asmeniniams kompiuteriams. Nenuostabu,...

Skaityti plačiau

First night

Pagaliau! I did it! I did it! (*šoka pergalės šokį*). Pagaliau aš ją apturėjau. Taip! Dabar jau galiu savimi didžiuotis. Po šitiek bandymų, po tiek nusivylimų dar šią vasarą ar net ir rudenį, po šiokios tokios savigraužos ir panašių dalykų, galų gale turėjau pirmąją naktį....

Skaityti plačiau

Gyvieji piešiniai

65589-450x-a_1

Neturėdamas pakankamai laiko prisėsti rimčiau ir parašyti rimtesnių straipsnį, apsiimu kito, daug mano laiko nereikalaujančio, bet tia nereiškia, kad mažiau įdomaus užsiėmimo, t.y. įmetu vieną kitą įdomybę iš to, ką spėju paskaityt internetuose laisvu laiku.

Taigi, šį kartą pateiksiu dar vieną krūva paveikslėlių, kuriuose pamatysite Alexa Meade kūrybą. Na ir kas iš to? - paklaustų ne vienas. O čia ir visas pointas – ši menininkė naudoja akrilą ir tapo jį tiesiai ant žmogaus odos, bei sukuria tapytų portretų įspūdį. Taip supratot teisingai, visose šiose foto sėdi tikri, smarkiai išpaišyti žmonės (va čia yra tas taškas, kur jau galit sakyt “waaaaaauuuu”).

Taigi žiūrim:

Skaityti plačiau

Žmogus – kamera

64984-450x-a_12

Tikriausiai esate girdėję apie autizmu sergančius žmones, kurie pasižymi ypatingomis matematinėmis galiomis ir gali atlikti veiksmus su įspūdingo ilgio skaičiais tiesiog savo galvoje, bei akimirksniu. Tarp kitko viena iš tokių istorijų puikiai atvaizduota 1988-tųjų metų filme Rain Man.

Šiandien noriu užrodyti kitą tokį genijų, tik kuris vietoj super galių skaičių pasaulyje turi pačią nerealiausią foto atmintį, bei itin detalių urbanistinių peizažų piešimo sugebėjimą ir dėl šių savybių gavo “žmogaus-kameros” pravardę.

Norit tikėkit, norit ne, bet paskraidęs viso labo 20 minučių virš Manheteno, bei grįžęs namo, šis 36 metų vyras sugebėjo per 6 dienas pilnai atkurti visą New York’o panoramą!

Video reportažas:

Daugiau šio vyruko piešinių:

Skaityti plačiau