Filmas, kurį žiūrėjau: 2001 A Space Odyssey (1968)

2001 A Space Odyssey Pic 048

Ahh, dėl didelio mano tingėjimo, kai kurių įrašų idėjos praguli net keletą mėnesių iki jų realizavimo. Taip nutiko ir šį kartą. Nusprendęs peržiūrėti visus genialaus kino režisieriaus Stanley Kubric darbus, iškarto griebiausi iš vieno labiausiai liaupsinamo jo darbo: A Space Odyssey. Mano sci-fi mylėtojo prote filmas paliko neišdildomą pėdsaką, o apie jį papasakoti susiruošiau tik praėjus begalei laiko. Tebūnie. Pirmyn!

Skaityti plačiau

Tobulos merginos tipažas

g12862343419559912

Ech, tikrai nervina, kai ale kaupi galvoj įrašą, stengiesi jį subrandinti, o kai ateina rašymo laikas, nežinai, kaip rašyti nors tu ką. Galvoje susigalvotas planas atrodo per daug kvailas ir stengiesi išrasti kažką naujo, bet žinoma nieko originalaus taip ir nebesigauna. Gerai, ne apie tai mes čia visi susirinkom.

Skaityti plačiau

Merton @ Radio

Ta proga, kad šiandien keliauju stebėti smagųjį duetą jama&W, bei jų atliekamą freestyle šou, pateikiu mūsų puikiai pažįstamą Merton’ą iš Chatroulette improvizacijų. Šį kartą vyrukas su savo pianinu atvažiavo į radiją ir linksmina klausytojus, taip kaip ir visada :j ...

Skaityti plačiau

Windows 7 instaliacija iš USB atmintinės

Crear-instalador-windows-memoria-usb Nusprendžiau savo portable įrašų seriją papildyti dar vienu straipsniu, kuris galbūt būs naudingas ne tiek kompiuterastam, kurie senai moka tai daryti, kiek paprastiem mirtingiesiem, kurie kompiuteriuose smarkiai nesigaudo. Taigi, instaliuojame langines iš USB atmintinės.

O tai atlikti užtenka vos poros paprastų žingsnių.

Skaityti plačiau